Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 20:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ciebie Lucuś nienawiść do mnie kiedyś zabije...;D


Januszku Twoje idiotyczne wpisy mnie wzmacniają , Twoje ataki są wyrazem bezradności , chciałbyś aby mnie tu nie było , niedoczekanie , wiem że dzika złość Tobie szkodzi stąd w każdym poście bełkot i pustosłowie , wreszcie wyszedłeś z konspiracji , za ilu dziś pisałeś uku .

Pamiętam Twoją wściekłość w domu Przemka , oczy mało nie wylazły , nie dziwię się temu , tyle kopów od swojego kolegi dostałeś że aż żal było patrzeć .



ja ciebie atakuję nieuku?...ja ci tylko pokazuję jakim jesteś kłamcą i manipulantem...ja ci pokazuję że ''wiocha'' z ciebie nigdy prostaku nie wyjdzie...każdego dnia pokazujesz jakim jesteś chamem...
dowód?...powyższy twój wpis ...
i to twoje nieuctwo...

''Zainteresowałeś mnie tym tematem z przed ćwierć wieku ,''
to twoje ''z przed'' to też zamierzone nieuku? ;D
jesteś żałosny ...tragicznie żałosny...
łżesz i tu o tej mojej ''wsiekłości'' ... nikt kto mnie zna nie powie że widział mnie nie tylko wściekłego ale i poważnie wnerwionego...
łżesz Lucjan bo wiesz że trudno to będzie zweryfikować...stąd coraz dalej idziesz w tych swoich bredniach...

ależ ty masz ''WYBORCZĄ'' pamięć ...pamiętasz ta niby moją wściekłość a nie pamiętasz co ja pisalem o twoim partyjnym koleżce wolskim czy nawet o tym senatorze o którym tu kiedyś wspomniałem a ty bucu przypisujesz mi że na niego głosowałem pomimo tego że otwarcie tu pisałem że postawiłem na tej karcie trzy krzyżyki...

jesteś zwykłym ,prostackim nienawistnikiem i coraz więcej przemawia za tym że jesteś socjopatą...

a teraz ten tekst o ''ciotach'' ...
jesteś dnem ...Lucjan -jesteś dnem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
22 października 2023r. o 20:10
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): A to się wiejski nieuk zagotował. A teraz jeszcze łże że widział błąd. Większego kłamcy to forum nie widziało.
KTOŚ UCZCIWY PRZYZNAŁ BY SIĘ DO BŁĘDU.
Ty wiejski nieuku nie wiesz co to jest uczciwość. To pojęcie jest ci całkowicie obce. Myślę że w twojej wsi ludzie powinni pluć na twój widok.



Wiem jedno , cioty nie mają nic do powiedzenia to atakują jak wściekłe psy , piana z pyska wytarta ? .

Lucjanie Złotkowski .Kim są według ciebie te wspomniane przez ciebie ,,cioty'' ?Potrafisz to wyjaśnić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 20:17
M21W2 napisał(a): Wiem jedno , cioty nie mają nic do powiedzenia to atakują jak wściekłe psy , piana z pyska wytarta ? .


Przepraszam za cioty , Kmioty nie mają nic do powiedzenia to atakują jak wściekłe psy , piana z pyska wytarta ?

Ludzie o innej orientacji seksualnej pokazali dziś swoją kulturę , mimo to bardziej ich cenię jak kmiotów heteroseksualnych z pianą na pysku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kroksomia perłowa niezalogowany
22 października 2023r. o 20:21
A więc ustalone. Jesteś kmiotem. Bo tobie piana z pyska leje się od rana do nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 20:51
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): jesteś dnem ...Lucjan -jesteś dnem ...



Ty już dawno jesteś poniżej dna , ubabrany w szambie . niewłaściwe słowo przeprosiłem , od Ciebie tego nikt nie oczekuje , nie stać Ciebie na to .
Ten co użył mojego imienia i nazwiska zasłużył na pogardę z mojej strony , podejrzewał że uderzyłem w stół a ty się odezwałeś .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:32:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ja ciebie atakuję nieuku?...ja ci tylko pokazuję jakim jesteś kłamcą i manipulantem...ja ci pokazuję że ''wiocha'' z ciebie nigdy prostaku nie wyjdzie...każdego dnia pokazujesz jakim jesteś chamem...
dowód?...powyższy twój wpis ...
i to twoje nieuctwo...



Wybaczam Tobie obelgi , dziś dałeś się poznać wyszła z Ciebie hora nienawiść , współczuję , liczę że wyzdrowiejesz czego z całego serca życzę .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:37:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): to twoje ''z przed'' to też zamierzone nieuku? ;D


Niezamierzone , wiem że trafiają mi się błędy , nie jestem tak " doskonały " jak Ty .
Ty jak robisz błędy tłumaczysz się jak dziecko w szkole , kaleczenie języka polskiego jest świadectwem kim Ty jesteś .UKU



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:39:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): a ty bucu



To też Ci wybaczam , pisanie z pianą na ustach nie jest wskazane .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:42:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ależ ty masz ''WYBORCZĄ'' pamięć



Ja mam WYBORCZĄ pamięć Ty WYBIURCZĄ i to nasz różni , wyborcza pamięć ciekawe określenie UKA



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:44:

WYBIÓRCZA - ach te moje błędy .


Dopisane 22.10.2023r. o godz. 20:51:

Januszku ja piszę o Twoim partyjnym koleżce Czarzastym , ty o Moim " partyjnym " koleżce Wolskim , mój koleżka w 1981 wystąpił z PZPR myślę że na znak protestu na wypowiedzenie przez Twoich wojny własnemu narodowi , Twój obecny koleżka Czarzasty wstąpił do PZPR w stanie wojennym , takich mamy koleżków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 20:53
ty mi coś ''wybaczasz''? ;D
ty powinieneś mi dziękować...
dzięki mnie masz szerszy dostęp do wiedzy ,dzięki mnie poznajesz prawdę która jest poza twoją sferą poznawczą ...
ale ja tego od ciebie tego nie oczekuję ...robię to trochę z litości ale bardziej dla zabawy bo to pokazuje jak marne są twoje zasoby wiedzy...
nawet w tym że powtarzasz moje wcześniejsze słowa i określenia jakich użyłem w twoim kierunku pokazują jak ubogi jest twój słownik...zresztą pełen błędów...;D

ty mi czegoś życzysz?...daruj sobie te ''życzenia'' bo w twoją szczerość wierzę tak jak w to że wściekły pies nie może ugryźć...
za to ja ci życzę byś w końcu doznał chociaż odrobiny szczęścia jakim jest poczucie tego że ma się w sobie odrobinę rozsądku...
to będzie dla ciebie długa i wyboista droga ale może ci się uda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 20:57
~~Bolecnauta napisał(a): Lucjanie Złotkowski .Kim są według ciebie te wspomniane przez ciebie ,,cioty'' ?Potrafisz to wyjaśnić?


Przeprosiłem za niewłaściwe słowo , na mendę taką jak Ty używającego mojego nazwiska nie ma innego określenia jak menda , szmata i tym podobne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 20:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ależ ty masz ''WYBORCZĄ'' pamięć


Ja mam WYBORCZĄ pamięć Ty WYBIURCZĄ i to nasz różni , wyborcza pamięć ciekawe określenie UKA

widzisz Lucuś jaki z ciebie prostaczek?...nawet ''wyborczości'' nie zakumałeś...

Wyborcza to Michnik ...a dla ciebie Michnik to propaganda...
a więc ty właśnie masz WYBORCZE poglądy...
dobierasz te które ci pasują...
nigdy cię nie uznawałem za bystrego i tylko w tym się utwierdzam...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.