Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Irezyna płowa niezalogowany
22 października 2023r. o 17:44
A to się wiejski nieuk zagotował. A teraz jeszcze łże że widział błąd. Większego kłamcy to forum nie widziało.
KTOŚ UCZCIWY PRZYZNAŁ BY SIĘ DO BŁĘDU.
Ty wiejski nieuku nie wiesz co to jest uczciwość. To pojęcie jest ci całkowicie obce. Myślę że w twojej wsi ludzie powinni pluć na twój widok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 18:14
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ano z tą ''sprzedażom'' (sic!)


Widziałem błąd nie prostowałem , czekałem aż się ujawnisz z konspiry .


Jeszcze jedno , radość w Twoich postach była po wygraniu wyborów do Senatu przez komunistę z Poznania , to też świadczy że odpowiadasz za to co oni zrobili z Polską po 1945 r , forumowy Urbanie wiesz co masz na rękach tego nie zmyjesz .
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI, W latach 1976–1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Wiem że nie odpowiesz że głosowałeś na niego , uciekasz z podkulonym ogonem w konspirę , cytuję - tchórzu .

Lucjan po co te nerwy?...po co te wyzwiska?
wytknięto ci błąd ...zamiast się przyznać ty w prostacki a więc zgodny z twoim ''charakterem'' łżesz ...po prostu bezczelnie łżesz...
to u ciebie norma ...;D
ale dobiję cię nieuku ... w swojej nieświadomości piszesz - ''Widziałem błąd nie prostowałem ...''
guzik widziałeś ...wyszło twoje nieuctwo i basta...
a twoje nieuctwo wyszło min. w tym że piszesz sam o ''błędzie'' ...czyli jednym ...
a popełniłeś nieuku dwa...;D ;D ;D
ten drugi wtórny analfabeto też był zamierzony? ;D
DWA BŁĘDY W JEDNYM ZDANIU ;D ;D ;D

a wracając kmiotku do tego witkowskiego ...sprawdź sobie inny temat i to co o nim tam pisałem na kilka dni przed wyborami...
jesteś kłamcą i manipulantem chłopku -niemotku...;D

ciebie Lucuś nienawiść do mnie kiedyś zabije...;D
powinieneś brać naukę z przeszłości...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator amator niezalogowany
22 października 2023r. o 19:01
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a)
Tobie napisał ktoś , analfabeto kaleczysz język polski , walisz głupa , jesteś jak ja obecny tu od rana pisząc z pod tyldy .
Nic na temat tylko włączona szczekaczka - wężykiem Jasiu wężykiem .

Komunisto , Twoim nie starczyło miejsca w obozach dla robotników , dobrze że nie Ty o tym decydowałeś kogo internować , robotnicy mieliby przechlapane , nie ważne i tak jesteś odpowiedzialny za ludzi którzy przez internę stracili zdrowie w wielu przypadkach też życie .

Czy czytając teraz Lucka nie odnosi się wrażenia że przez swoją nienawiść do innych o innych poglądach dostając władzę byłby gorszy od esesmana na wieżyczce w Auschwitz? Przecież to skrajny fanatyk .Tacy ludzie siedzący przed klawiaturą są nieszkodliwi ale co będzie z takim kiedy nie wystarczy mu już obrażanie ludzi na forum i ich wyzywanie a złapie za nóż i zacznie z nim biegać po rynku?
Takim Lucjanem powinien się zająć jakiś socjolog. Natychmiast bo to człowiek niebezpieczny .Pamiętacie przypadek Adamowicza? Jego zabójca naoglądał się tvp i efekt znamy.
Nasz lokalny przypadek tego osobnika to wręcz podręcznikowy przykład socjopaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 19:33
~~Irezyna płowa napisał(a): A to się wiejski nieuk zagotował. A teraz jeszcze łże że widział błąd. Większego kłamcy to forum nie widziało.
KTOŚ UCZCIWY PRZYZNAŁ BY SIĘ DO BŁĘDU.
Ty wiejski nieuku nie wiesz co to jest uczciwość. To pojęcie jest ci całkowicie obce. Myślę że w twojej wsi ludzie powinni pluć na twój widok.



Wiem jedno , cioty nie mają nic do powiedzenia to atakują jak wściekłe psy , piana z pyska wytarta ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
22 października 2023r. o 19:44
Lucjanie Złotkowski opanuj się staruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 19:46
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ciebie Lucuś nienawiść do mnie kiedyś zabije...;D


Januszku Twoje idiotyczne wpisy mnie wzmacniają , Twoje ataki są wyrazem bezradności , chciałbyś aby mnie tu nie było , niedoczekanie , wiem że dzika złość Tobie szkodzi stąd w każdym poście bełkot i pustosłowie , wreszcie wyszedłeś z konspiracji , za ilu dziś pisałeś uku .

Pamiętam Twoją wściekłość w domu Przemka , oczy mało nie wylazły , nie dziwię się temu , tyle kopów od swojego kolegi dostałeś że aż żal było patrzeć .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Szałwia niezalogowany
22 października 2023r. o 19:46
Ludzie o innej orientacji seksualnej mają tyle samo do powiedzenia co wszyscy pozostali.
Ci, którzy tylko z powodu ich orientacji uważają ich za niezasługujących na szacunek i sami "atakują ich jak wściekłe psy" wystawiają sobie świadectwo braku tolerancji i empatii oraz bardzo ograniczonej inteligencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 19:58
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): a wracając kmiotku do tego witkowskiego ...sprawdź sobie inny temat i to co o nim tam pisałem na kilka dni przed wyborami...


Kmiotka wybaczam , nazwisko swojego kolegi partyjnego z małej litery , nieładnie Januszku , nieładnie .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 19:58:

~~Bolecnauta napisał(a): Lucjanie Złotkowski opanuj się staruchu.


Młody gnojku życzę abyś w zdrowiu starości doczekał nie spotkał w podeszłym wieku ludzi podłych ludzi małych Twojego pokroju .
Spokojnej nocy w miłym towarzystwie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.