Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:26
umykaj myszko do dziury...;D
wreszcie będzie trochę spokoju...
ale coś mi się widzi że zaczniesz walić z ''konspiry'' ;D...opozycjonisto rolniczy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:31
'' Zadaniem Prawa i Sprawiedliwości, jak również pana prezydenta, jest dzisiaj niedopuszczenie do tego, aby Donald Tusk był premierem. Zrobimy wszystko, żeby tak się nie stało – powiedział w Polsat News Daniel Milewski z PiS, dodając, że Tusk na czele rządu oznacza "zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa i suwerenności".

Zdaniem Milewskiego, Andrzej Duda, jako prezydent RP, "ma pełne prawo nie chcieć tego, aby ktoś był premierem".

a ja uważam że takim zagrożeniem dla bezpieczeństwa i suwerenności jest ''budyń'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kevinwem niezalogowany
27 października 2023r. o 20:32
Indulge in pure decadence with this mouthwatering Chocolate & Nuts Cake! Covered in luscious caramel, it's a treat for your taste buds. Discover the recipe and more on https://firstarabicnews.net/a-delicious-chocolate-and-nuts-cake-covered-with-caramel/
@FirstArabicNews. #SweetToothHeaven #FoodieDelights #CaramelCraving
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rydzyk niezalogowany
27 października 2023r. o 20:32
Jarosław!! Kto teraz zbawi Polskę??:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
27 października 2023r. o 20:44
"Brawo Polacy! Nie spodziewałem się tej opcji. (…) Polacy, chwalę naród polski. Dobrze zrobiliście! Pokazaliście charakter. I faktycznie opozycja doszła do władzy" — mówił Aleksander Łukaszenka
Victoria?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:48
a ja tak sobie leżę ,czytam to i owo i myślę ...
np. czy po tych wyborach Polacy zasłużyli sobie na to by zlikwidować im państwo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
27 października 2023r. o 21:02
Niemcy zachwyceni, Rosja się cieszy, Łukaszenka wychwala...
Trudno nadążyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 października 2023r. o 21:04
Jarosław nie zbawi Polskę.
Kim Dzong Un rozpacza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.