Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 19:57
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): dlatego uważam cię Lucjan za prostego a raczej prostackiego manipulanta...


Na ten słowotok mam tylko jedną odpowiedź , NAWZAJEM .



znowu jedno zdanie? ...znowu to samo?
''słowotok''
twoje ulubione określenie kiedy nie wiesz co odpowiedzieć lub strach cię paraliżuje...;D
''dyskutant'' z ''bożej łaski'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 20:01
~~Mysa Hortensja napisał(a): pieprzysz ciągle o sukcesach piSSdzielców a kiedy pyta się ciebie ''a są jakieś afery'' ty rżniesz głupa...;D



Ty zapewne całe życie rzniesz głupa , mnie nic do tego , nie musisz się tym chełpić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): dlatego uważam cię Lucjan za prostego a raczej prostackiego manipulanta...


Na ten słowotok mam tylko jedną odpowiedź , NAWZAJEM .


Dopisane 27.10.2023r. o godz. 19:57:
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): Lucjan jesteś już tak przewidywalny że aż przykro patrzeć .


Janusz jesteś już tak przewidywalny że aż przykro czytać .

ale czytasz...
Lucjan ty wczoraj wyskoczyłeś z Cyceronem chociaż nic z tego nie zakumałeś a ja ci napiszę dzisiaj to i postaraj się to zrozumieć bo czym prędzej to ogarniesz tym dla ciebie lepiej...
traktuj to moje pisanie do ciebie jak ''kroplę która drąży skałę'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 20:03
~~Mysa Hortensja napisał(a): znowu jedno zdanie? ...znowu to samo?
''słowotok''
twoje ulubione określenie kiedy nie wiesz co odpowiedzieć lub strach cię paraliżuje...;D
''dyskutant'' z ''bożej łaski'' ;D



U Ciebie dużo zdań zero faktów , dyskutancie bez Bożej łaski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): pieprzysz ciągle o sukcesach piSSdzielców a kiedy pyta się ciebie ''a są jakieś afery'' ty rżniesz głupa...;D



Ty zapewne całe życie rzniesz głupa , mnie nic do tego , nie musisz się tym chełpić .

gdzie mnie w tym do ciebie...;D
ty w tym jesteś ''miszczuniu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 20:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): znowu jedno zdanie? ...znowu to samo?
''słowotok''
twoje ulubione określenie kiedy nie wiesz co odpowiedzieć lub strach cię paraliżuje...;D
''dyskutant'' z ''bożej łaski'' ;D



U Ciebie dużo zdań zero faktów , dyskutancie bez Bożej łaski .

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Hortensja napisał(a): znowu jedno zdanie? ...znowu to samo?
''słowotok''
twoje ulubione określenie kiedy nie wiesz co odpowiedzieć lub strach cię paraliżuje...;D
''dyskutant'' z ''bożej łaski'' ;D



U Ciebie dużo zdań zero faktów , dyskutancie bez Bożej łaski .

by ciebie Lucjan ''zaorać nie jest potrzebna żadna ''boża łaska''
wystarczy odrobina wiedzy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 20:16

~~Mysa Hortensja napisał(a): ale czytasz...
Lucjan ty wczoraj wyskoczyłeś z Cyceronem chociaż nic z tego nie zakumałeś a ja ci napiszę dzisiaj to i postaraj się to zrozumieć bo czym prędzej to ogarniesz tym dla ciebie lepiej...
traktuj to moje pisanie do ciebie jak ''kroplę która drąży skałę'' ;D



Z przykrością stwierdzam że Tak , czytam , lubię poznawać na co stać manipulantów Twojego pokroju .
Ja nie mógłbym do Ciebie napisać że moje pisanie to kropla która drąży skałą , na żelbeton nic nic pomoże .



Dopisane 27.10.2023r. o godz. 20:11:

nic nie pomoże


Dopisane 27.10.2023r. o godz. 20:14:

~~Mysa Hortensja napisał(a): gdzie mnie w tym do ciebie...;D
ty w tym jesteś ''miszczuniu'' ;D
[

Czasami lubię się z Tobą pobawić w to co lubisz , Ty taki Ty owaki . MISTRZU .



Dopisane 27.10.2023r. o godz. 20:16:

Starczy zabawy , Janusz , przepraszam , znudziła mi się zabawa z Tobą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
27 października 2023r. o 20:21
Ursula, melduję wykonanie zadania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza