Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~powyzej ja niezalogowany Lucjanie niezalogowany
27 października 2023r. o 19:00
sory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 19:29
PanM napisał(a): Lucjanie pytanie koronne
Dlaczego solidarność nie poparła obywatelskiego protestu rolników kierowanego przez Michała Kołodziejczyka ?
Przecież to tak jak Ty rolnik nie związany wcześniej z nikim.


Działań Michała Kołodziejczaka nie poparła Solidarność Robotników , nie poparła Solidarność Rolników Indywidualnych ani żaden inny związek niczym się nie różnił od Lempart a nawet ją przewyższał .
PSL także odciął się od Kołodziejczaka , nie zgodzili się na jego start w wyborach do sejmu , tak to ocenił Sawicki z PSL - człowiek który wykrzykiwał że nie jest podnóżkiem Tuska startuje z jego listy w wyborach .
Człowiek który publicznie podeptał a następnie spalił flagę UE jedzie z Tuskiem do Brukseli .
A co mówił o Tusku , - Lider Agrounii o Donaldzie Tusku, m.in. że Tusk "cofnął Polskę o kilka wieków".





Dopisane 27.10.2023r. o godz. 19:29:

~~Rudy Moszenki napisał(a): Lucjanie , to polityka , wybory , partie a nie wojna Polsko Polska . Czy nie potrafisz polemizować merytorycznie ? Ja piszę że prezydent Polski to doopa Bo w czasie 1,5 kadencji ani razy nie był reprezentantem wszystkich Polaków . Pokazał się jako przyboczny PiS oraz kapciowy prezesa i kleru.
Drugi Doopa związkowiec niegodny komentarza.

~~Rudy Moszenki napisał(a): Lucjanie , to polityka , wybory , partie a nie wojna Polsko Polska . Czy nie potrafisz polemizować merytorycznie ? Ja piszę że prezydent Polski to doopa Bo w czasie 1,5 kadencji ani razy nie był reprezentantem wszystkich Polaków . Pokazał się jako przyboczny PiS oraz kapciowy prezesa i kleru.
Drugi Doopa związkowiec niegodny komentarza.



Jeżeli tak ma wyglądać " merytoryczna " dyskusja to ja dziękuję za nią , szukaj innego dyskutanta .
Ty nawołujesz do pojednania , jednocześnie wpisami naśladujesz polityków pozbawionych zasad moralnych .
Prezydent Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję ponad dziesięcioma milionami głosów Polaków , to nie Prezydenta obrażasz obrażasz własną inteligencję .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 19:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:



Przemku , umiem w odróżnieniu od Ciebie czytać ze zrozumieniem , napisałeś kłamstwo o moim skrajnym aktywnym zaangażowaniu w POPIERANIE partii politycznej ., Ty i Janusz napisaliście bliźniaczo podobne teksty , teksty w stylu przekupek na targowisku .


KIEDYŚ MILCZAŁ I UNIKAŁ ODPOWIEDZI NA PYTANIA I DZISIAJ BĘDZIE ROBIŁ TO SAMO ...
ten tekst u góry też przerośnie jego siły...;D
ja się domyślam jak się to skończy jeśli spróbuje się do niego odnieść...będzie to jedno ,może dwa zdania w typie -''nie chce mi się z tobą gadać''
taki to z niego ''dyskutant'' ;D

co wczoraj napisałem?
że skończy się to na jednym lub dwóch zdaniach gdzie żadna odpowiedź nie padnie ...;D
Lucjan jesteś już tak przewidywalny że aż przykro patrzeć ... tyle lat tkwisz w jakiejś niemocy intelektualnej jednocześnie innym to zarzucając...;D
Lucjan piszesz coś takiego...
''...kłamstwo o moim skrajnym aktywnym zaangażowaniu w POPIERANIE partii politycznej ...''
to jest kłamstwo?
a gdzie to ty chłopie JEDNYM słowem skrytykowałeś piSSdzielców za cokolwiek?...
pieprzysz ciągle o sukcesach piSSdzielców a kiedy pyta się ciebie ''a są jakieś afery'' ty rżniesz głupa...;D
bo dla ciebie jak nie ma zarzutów to nie ma afery...
dlatego uważam cię Lucjan za prostego a raczej prostackiego manipulanta...
dlaczego piszę ci wprost że ''prostackiego'' ? ...bo nikt z odrobiną zdrowego rozsądku ,nikt kto ma odrobinę wyższy iloraz - wiesz jaki- ci nie uwierzy że piszesz prawdę...
ty kłamiesz bo musisz-inaczej się udusisz...;D
a kiedy już sam widzisz że kolejnym kłamstwem tylko byś się ośmieszył uciekasz przed odpowiedziami...;D

oglądałeś ten filmik o ''matoł-uszu''?...dałeś radę bo śmiem wątpić...
a jeśli tak to jakie wnioski? ...facet nie tylko to napisał będąc straszonym przez tego oszusta z długim nosem sądami i co?
Lucjan zmądrzej w końcu chłopie...zacznij realnie patrzeć na otaczającą cię rzeczywistość...;D

nigdy mi nie odpowiedziałeś na pytania o szalonego Antona Macjarewicza ...dlaczego?
uciekasz od takich pytań i zawsze będziesz uciekał ...ale przed sobą Lucjan nie uciekniesz...;D

kiedy duda wyjdzie w protestach na ulicę?...za tego rządu czy poczeka z tym do kolejnego? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
27 października 2023r. o 19:39
Szalony czajnik się zagotował, hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
27 października 2023r. o 19:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Lucjanie pytanie koronne
Dlaczego solidarność nie poparła obywatelskiego protestu rolników kierowanego przez Michała Kołodziejczyka ?
Przecież to tak jak Ty rolnik nie związany wcześniej z nikim.


Działań Michała Kołodziejczaka nie poparła Solidarność Robotników , nie poparła Solidarność Rolników Indywidualnych ani żaden inny związek niczym się nie różnił od Lempart a nawet ją przewyższał .
PSL także odciął się od Kołodziejczaka , nie zgodzili się na jego start w wyborach do sejmu , tak to ocenił Sawicki z PSL - człowiek który wykrzykiwał że nie jest podnóżkiem Tuska startuje z jego listy w wyborach .
Człowiek który publicznie podeptał a następnie spalił flagę UE jedzie z Tuskiem do Brukseli .
A co mówił o Tusku , - Lider Agrounii o Donaldzie Tusku, m.in. że Tusk "cofnął Polskę o kilka wieków".


Dopisane 27.10.2023r. o godz. 19:29:
Ktoś napisał: ~~Rudy Moszenki napisał(a): Lucjanie , to polityka , wybory , partie a nie wojna Polsko Polska . Czy nie potrafisz polemizować merytorycznie ? Ja piszę że prezydent Polski to doopa Bo w czasie 1,5 kadencji ani razy nie był reprezentantem wszystkich Polaków . Pokazał się jako przyboczny PiS oraz kapciowy prezesa i kleru.
Drugi Doopa związkowiec niegodny komentarza.
~~Rudy Moszenki napisał(a): Lucjanie , to polityka , wybory , partie a nie wojna Polsko Polska . Czy nie potrafisz polemizować merytorycznie ? Ja piszę że prezydent Polski to doopa Bo w czasie 1,5 kadencji ani razy nie był reprezentantem wszystkich Polaków . Pokazał się jako przyboczny PiS oraz kapciowy prezesa i kleru.
Drugi Doopa związkowiec niegodny komentarza.


Jeżeli tak ma wyglądać " merytoryczna " dyskusja to ja dziękuję za nią , szukaj innego dyskutanta .
Ty nawołujesz do pojednania , jednocześnie wpisami naśladujesz polityków pozbawionych zasad moralnych .
Prezydent Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję ponad dziesięcioma milionami głosów Polaków , to nie Prezydenta obrażasz obrażasz własną inteligencję .


przestań pierdzielić Lucjan o ''budyniu'' bo żaden z niego prezydent...no chyba że ''tytularny'' ;D

''zasady moralne'' u niego nie istnieją ...
łamał wielokrotnie Konstytucję ,obrażał Polaków , zrujnował Polskę swoimi decyzjami w sprawie sądownictwa ...facet ''bez jaj'' ...to on jechał na Żoliborz by spotkać się z ''prezesem'' a nie odwrotnie...
Lucjan ...wybrało go jak piszesz dziesięć milionów Polaków...
dlaczego nie wszyscy? ;D
bo te dziesięć milionów to naiwniacy którzy dali się ogłupić ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
27 października 2023r. o 19:43
Czajnik paruje;) hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
27 października 2023r. o 19:49
Janie nie rozumiesz tego że ciebie ogłupił Tusk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 19:57
~~Mysa Hortensja napisał(a): dlatego uważam cię Lucjan za prostego a raczej prostackiego manipulanta...


Na ten słowotok mam tylko jedną odpowiedź , NAWZAJEM .





Dopisane 27.10.2023r. o godz. 19:57:

~~Mysa Hortensja napisał(a): Lucjan jesteś już tak przewidywalny że aż przykro patrzeć .



Janusz jesteś już tak przewidywalny że aż przykro czytać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza