Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 17:56
powtórzę ;

" Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów zawodowych pracowników i działanie na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej.
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Niestety Palikot nie spełnił swoich wizji i poszedł w niebyt. Gdyby " uziemił " prezesa to co innego.



Tym jednym zdaniem przedstawiłeś się kim jesteś , W PRL uziemiano , wylazł z Ciebie prawdziwy komuch .

Uziemił , potocznie kogoś zabić .



no nie mogę ....;D
Lucjan wczoraj może przedwczoraj zarzucałeś komuś że nie nie zwraca uwagi na cudzysłów a teraz co sam robisz?...nie widzisz że ujęto pewne określenie ''uziemić'' właśnie w cudzysłów?
czy gdybym napisał że zasługuje na toby go zatłuc uważał byś że trzeba to zrobić tłuczkiem bo inaczej to już nie to samo ?
a zasztyletować? ...pisano tu kiedyś że Adamowicza zasztyletowano...sztyletem?...nie Lucjan- nożem...
tak że nie czepiaj się słówek ...;D
a to co wcześniej napisałeś...

" Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów zawodowych pracowników i działanie na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej.''
kurna Lucjan...opamiętaj się chłopie...
opamiętaj się bo zaraz odnajdę ci wywiad na temat tego jak postąpiono z robotnikami stoczni i wtedy co zrobisz?
jak wtedy wytłumaczysz to że te twoje ''związki'' nic w tej sprawie nie zrobiły?
pytałem cię dlaczego teraz twój duda chce wychodzić na ulicę w protestach?...dlaczego wcześniej tego nie robił a wręcz łamał wcześniejsze postanowienia podpisując umowy swojego ''związku'' z rządem pomijając inne związki?
tak zrobił z nauczycielami i tak zrobił z pielęgniarkami kiedy te protestowały w tzw. ''białym miasteczku''
czy ty myślisz że tego nie pamiętam?...że o tym się nie pisało?
a strajki w JSW?....a strajki na kolei?
tam twój duda wysyłał swoich ''związkowców'' ze swoimi ''wytycznymi''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 17:59
~~Ciekawość napisał(a): Panie Lucku a teraz prezydent pisslamski kogo mianuje na premiera 194 czy 248 ?
Bo on i wszystkie ...y nie widzą różnicy między tymi liczbami. Tuskowi każe pokazać umowę koalicyjną a Morawiecki nie musi się tłumaczyć skąd weźmie kilkudziesięciu posłów których nie ma nawet na sejmowej widowni.Zastosowana autokorekta

dobreeeeee....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:06
~~Ciekawość napisał(a): Panie Lucku a teraz prezydent pisslamski kogo mianuje na premiera 194 czy 248 ?
Bo on i wszystkie ...y nie widzą różnicy między tymi liczbami. Tuskowi każe pokazać umowę koalicyjną a Morawiecki nie musi się tłumaczyć skąd weźmie kilkudziesięciu posłów których nie ma nawet na sejmowej widowni.Zastosowana autokorekta


Kompetencje prezydenta w temacie powołania pierwszego nowo wybranego Sejmu i powołania Premiera są zapisane w Konstytucji .
To że ani Tuskowi ani Morawieckiemu nie powinien zadawać pytań o ministrów i umowy koalicyjna , oceniam to pytanie za co najmniej nie właściwe .
Panie Ciekawski ja jeden skoczek na skoczni mamuciej skoczy 194 metry drugi , 156 trzeci ,64 i czwarty , 28 to kto jest zwycięzcą ? .
Wiem doskonale co łączy tych trzech " skoczków " czują się zwycięzcami .
Ja Lucjan chciałbym aby jak najszybciej powołano rząd tych trzech skoczków , obiecali więcej jak PiS , paliwo po 5 zł , pieniądze z KPO w dzień po wygranych wyborach , utrzymanie wszystkich " plusów " PiS , kwota wolna od podatku 60 tyś , dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców , 30 % podwyżki dla nauczycieli , 20 % podwyżki dla budżetówki , 0% kredyt dla kupujących pierwsze mieszkanie , lewica dołożyła że wybudują 300 tyś mieszkań rocznie dla młodych najbardziej potrzebujących , służba zdrowia natychmiast ma być na najwyższym poziomie .
Podsumowując , Polska mlekiem i miodem płynąca ,
Proponuję napisać apel do Prezydenta aby nie zwlekał , pierwszy złożę podpis jak Pan Ciekawski przyjdzie do mnie z listą , wróć przyjadę pod wskazany adres i złożę podpis aby nikt mnie nie wyprzedził .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Słoneczniczek niezalogowany
29 października 2023r. o 18:06
~~Ciekawość napisał(a): Panie Lucku a teraz prezydent pisslamski kogo mianuje na premiera 194 czy 248 ?
Bo on i wszystkie ...y nie widzą różnicy między tymi liczbami. Tuskowi każe pokazać umowę koalicyjną a Morawiecki nie musi się tłumaczyć skąd weźmie kilkudziesięciu posłów których nie ma nawet na sejmowej widowni.Zastosowana autokorekta[/

1+9+4=14
2+4+8=14
Czyli równowaga i powinna być dogrywka …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ioio niezalogowany
29 października 2023r. o 18:10
M21W2 napisał(a): Panie Ciekawski ja jeden skoczek na skoczni mamuciej skoczy 194 metry drugi , 156 trzeci ,64 i czwarty , 28 to kto jest zwycięzcą ?

Jak podczas skoków drużynowych jedna drużyna skoczy 194+0+0+0=194 a druga drużyna 156+64+28+0=258, to kto jest zwycięzcą??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:18
~~ioio napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie Ciekawski ja jeden skoczek na skoczni mamuciej skoczy 194 metry drugi , 156 trzeci ,64 i czwarty , 28 to kto jest zwycięzcą ?

Jak podczas skoków drużynowych jedna drużyna skoczy 194+0+0+0=194 a druga drużyna 156+64+28+0=258, to kto jest zwycięzcą??

HAHAHAHAHA...uprzedziłeś mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:29
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): tak że nie czepiaj się słówek ...;D
a to co wcześniej napisałeś...



Tym stwierdzeniem przerosłeś sam siebie co najmniej o głowę , Ty który czepiasz się nawet " brzytwy " nie tylko słówek . Żenada , tylko tak to mogę określić .


Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:26:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): czy gdybym napisał że zasługuje na toby go zatłuc uważał byś że trzeba to zrobić tłuczkiem bo inaczej to już nie to samo ?



Ja z polskiego nigdy nie byłem takim " orłem " jak Ty , wiem że polska język , trudna język , jedno słowo ma wiele znaczeń .
Jak napisałem ciota też mógłbym nie przepraszać tylko w Twoim stylu tłumaczyć się że potocznie znaczy miesiączkę .





Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:29:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): tam twój duda wysyłał swoich ''związkowców'' ze swoimi ''wytycznymi''



Mniej pustosłowia więcej faktów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciekawość napisał(a): Panie Lucku a teraz prezydent pisslamski kogo mianuje na premiera 194 czy 248 ?
Bo on i wszystkie ...y nie widzą różnicy między tymi liczbami. Tuskowi każe pokazać umowę koalicyjną a Morawiecki nie musi się tłumaczyć skąd weźmie kilkudziesięciu posłów których nie ma nawet na sejmowej widowni.Zastosowana autokorekta


Kompetencje prezydenta w temacie powołania pierwszego nowo wybranego Sejmu i powołania Premiera są zapisane w Konstytucji .
To że ani Tuskowi ani Morawieckiemu nie powinien zadawać pytań o ministrów i umowy koalicyjna , oceniam to pytanie za co najmniej nie właściwe .
Panie Ciekawski ja jeden skoczek na skoczni mamuciej skoczy 194 metry drugi , 156 trzeci ,64 i czwarty , 28 to kto jest zwycięzcą ? .
Wiem doskonale co łączy tych trzech " skoczków " czują się zwycięzcami .
Ja Lucjan chciałbym aby jak najszybciej powołano rząd tych trzech skoczków , obiecali więcej jak PiS , paliwo po 5 zł , pieniądze z KPO w dzień po wygranych wyborach , utrzymanie wszystkich " plusów " PiS , kwota wolna od podatku 60 tyś , dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców , 30 % podwyżki dla nauczycieli , 20 % podwyżki dla budżetówki , 0% kredyt dla kupujących pierwsze mieszkanie , lewica dołożyła że wybudują 300 tyś mieszkań rocznie dla młodych najbardziej potrzebujących , służba zdrowia natychmiast ma być na najwyższym poziomie .
Podsumowując , Polska mlekiem i miodem płynąca ,
Proponuję napisać apel do Prezydenta aby nie zwlekał , pierwszy złożę podpis jak Pan Ciekawski przyjdzie do mnie z listą , wróć przyjadę pod wskazany adres i złożę podpis aby nikt mnie nie wyprzedził .

i ty Lucjan piszesz że nie jesteś piSSdzielcem?
popierałeś i popierasz bezkrytycznie ich nawet teraz tą swoją ''wyliczanką'' ;D
a kiedy odniesiesz się -czy to zrobisz? - do moich pytań nawet o to co ci napisałem o tych ''związkach'' dudy?
a z tym wyrokiem i uzasadnieniem to poleciałeś ''po bandzie''
Lucjan czy ty wiesz jak w normalnym kraju każe się ludzi za taką działalność jaką podałeś w tej kopii? napiszę ci w swoich słowach bo nie chce mi się szukać tych prawnych...
Lucjan - za działalność wywrotową w tym mającą za cel obalenie ustroju państwa jest ''czapa'' lub 25 lat pierdzenia w pasiaki...;D
a tu kara w ''zawieszeniu''? kto tu sobie zakpił i z kogo? ;D

chłopie...ten cały wyrok jak i cała sprawa była obliczona na działanie ''pod publiczkę'' i ty się na nią załapałeś ...
coś bym ci jeszcze napisał odnośnie twojego wcześniejszego postu o Jaruzelskim ale czy warto?
znowu byś pominął to milczeniem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza