Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezpartyjni Samorządowcy – jaka piękna katastrofa
~~Burozielona Kobea niezalogowany
21 października 2023r. o 7:16
Jasnofioletowa borówka pisze . .
„ zadłużenie szpitala...każdy zarząd widząc niegospodarność tego komu oddaje się zarządzanie instytucją czy zakładem a w tym przypadku zadłużenie na dziesiątki milionów to już jest niegospodarność odwołuje prowadzącego ,zarządza audyt i sprawę kieruje się do prokuratury bo to jest działanie na szkodę ...itd. „
. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
21 października 2023r. o 8:00
~~Burozielona Kobea napisał(a): Jasnofioletowa borówka pisze . .
„ zadłużenie szpitala...każdy zarząd widząc niegospodarność tego komu oddaje się zarządzanie instytucją czy zakładem a w tym przypadku zadłużenie na dziesiątki milionów to już jest niegospodarność odwołuje prowadzącego ,zarządza audyt i sprawę kieruje się do prokuratury bo to jest działanie na szkodę ...itd. „
. .

czy pisałem nieprawdę?
być może nie podparłem tego odpowiednimi zapisami z kodeksu ale sens chyba zachowałem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Bakopa niezalogowany
21 października 2023r. o 12:05
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielona Kobea napisał(a): Jasnofioletowa borówka pisze . .
„ zadłużenie szpitala...każdy zarząd widząc niegospodarność tego komu oddaje się zarządzanie instytucją czy zakładem a w tym przypadku zadłużenie na dziesiątki milionów to już jest niegospodarność odwołuje prowadzącego ,zarządza audyt i sprawę kieruje się do prokuratury bo to jest działanie na szkodę ...itd. „
. .

czy pisałem nieprawdę?
być może nie podparłem tego odpowiednimi zapisami z kodeksu ale sens chyba zachowałem...


Wojewoda z , Pis się kaja mimo że uległ.....

To jest fakt i układ Bezpartyjnego Romana I Barczyka....ze przeforsowali szpital Covidowy w Bolesławcu....zapewniając że to wojewoda narzucił........śmiechu warte ratuszowemu i zgorzeleckie uzgodnienia....z SYNATORKIEM..który o to błagał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antybanda_czworga niezalogowany
21 października 2023r. o 17:59
I bardzo dobrze że tzw. "bezpartyjni" nie dostali się do sejmu czy też senatu, koń by się uśmiał jacy z nich bezpartyjni, większość to farbowane lisy, którzy w nie jednej partyii byli. Przykład to gospodarz miasta położonego nad Bobrem.
Szkoda było głosu na nich głosować ale za to gamonie głosowali na rudego oszusta, hujownie itd. To teraz zobaczą co będą mieli... to się zdziwią, nie mówię że PiS to idealna partyjka bo Ci to przegrali choć wygrali między innymi przez ukraińców, za ich socjal dla nich, więc jest jak jest i będzie jeszcze bardziej wesoło tylko szykujcie grubą kasę bo po nowym roku wszystko zabiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Len niezalogowany
21 października 2023r. o 18:38
"bardzo dobrze że tzw. "bezpartyjni" nie dostali się do sejmu czy też senatu, koń by się uśmiał jacy z nich bezpartyjni, większość to farbowane lisy, którzy w nie jednej partyii byli. Przykład to gospodarz miasta położonego nad Bobrem."

Hahaha...Bezpartyjne mgląwy...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
21 października 2023r. o 19:25
~~Brunatnoczarny Len napisał(a): "bardzo dobrze że tzw. "bezpartyjni" nie dostali się do sejmu czy też senatu, koń by się uśmiał jacy z nich bezpartyjni, większość to farbowane lisy, którzy w nie jednej partyii byli. Przykład to gospodarz miasta położonego nad Bobrem."

Hahaha...Bezpartyjne mgląwy...

Zdania nie zmienię gdyby nie lansowali się z Przybylski to min.5 procent by załapali.
Pocałunek śmierci do samorządowych nie wystawiajcie się z tym panem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Dereń niezalogowany
21 października 2023r. o 22:12
~~Biaława Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielona Kobea napisał(a): Jasnofioletowa borówka pisze . .
„ zadłużenie szpitala...każdy zarząd widząc niegospodarność tego komu oddaje się zarządzanie instytucją czy zakładem a w tym przypadku zadłużenie na dziesiątki milionów to już jest niegospodarność odwołuje prowadzącego ,zarządza audyt i sprawę kieruje się do prokuratury bo to jest działanie na szkodę ...itd. „
. .

czy pisałem nieprawdę?
być może nie podparłem tego odpowiednimi zapisami z kodeksu ale sens chyba zachowałem...

Wojewoda z , Pis się kaja mimo że uległ.....

To jest fakt i układ Bezpartyjnego Romana I Barczyka....ze przeforsowali szpital Covidowy w Bolesławcu....zapewniając że to wojewoda narzucił........śmiechu warte ratuszowemu i zgorzeleckie uzgodnienia....z SYNATORKIEM..który o to błagał...

~~Antybanda_czworga napisał(a): I bardzo dobrze że tzw. "bezpartyjni" nie dostali się do sejmu czy też senatu, koń by się uśmiał jacy z nich bezpartyjni, większość to farbowane lisy, którzy w nie jednej partyii byli. Przykład to gospodarz miasta położonego nad Bobrem.
Szkoda było głosu na nich głosować ale za to gamonie głosowali na rudego oszusta, hujownie itd. To teraz zobaczą co będą mieli... to się zdziwią, nie mówię że PiS to idealna partyjka bo Ci to przegrali choć wygrali między innymi przez ukraińców, za ich socjal dla nich, więc jest jak jest i będzie jeszcze bardziej wesoło tylko szykujcie grubą kasę bo po nowym roku wszystko zabiorą.

A jak tam wynik Konfederacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Inkarwilla niezalogowany
22 października 2023r. o 7:08
Apropos telewizji to ta pisowska przy tej boleslawiekiej to jak ostoja demokracji przy reżimie białoruskim. W TVP przynajmniej zapraszają do programów publicystycznych polityków opozycji a w boleslawiekiej? Widział kto kiedy radnego nie z klubu Romana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego