Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Pinochet niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 21:01
PanM napisał(a): Wyczyn posła Brauna powinien być przyczynkiem do dyskusji nad usunięciem wszelkich symboli religijnych z sejmuDopisane 12.12.2023r. o godz. 20:04:Konfederacja gra o miejsca w przyszłym sejmie o wyborców PiS. Poczuli krew i zbliżający się rozłam w szeregach tej partii . Elektorat PiS jest bardzo podatny na tego typu manipulacje i z pewnością spora część złapie się na ten lep.

Różni mnie z Panem PanieM wiele,ale jedno łączy jedno -tez jestem ateista.Te hanuki w polskim sejmie są nie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdradzieckie pisowskie mordy niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 21:08
Największy brudas i nie chlujny poseł TW Balbina !!! Należy ukarać go słowa skierowane do premiera Donalda Tuska !!!Hanba!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 21:16
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wyczyn posła Brauna powinien być przyczynkiem do dyskusji nad usunięciem wszelkich symboli religijnych z sejmuDopisane 12.12.2023r. o godz. 20:04:Konfederacja gra o miejsca w przyszłym sejmie o wyborców PiS. Poczuli krew i zbliżający się rozłam w szeregach tej partii . Elektorat PiS jest bardzo podatny na tego typu manipulacje i z pewnością spora część złapie się na ten lep.

Różni mnie z Panem PanieM wiele,ale jedno łączy jedno -tez jestem ateista.Te hanuki w polskim sejmie są nie na miejscu.

oczywiście że nie są...
to nie zmienia faktu jak zachował się ten cały Braun...nie popieram i nie będę popierał takich zachowań ale zrobił to w otwarty sposób ...zrobił coś co jest wpisane że tak powiem w jego ''rodowód'' ...
nie zrobił tego nocą jak to kiedyś dwóch piSSdzielców wieszało krzyż w sali sejmowej...
czego się bali że musieli robić to nocą? ;D
można by było o tym długo pisać ale po co?
jedno dla mnie jest pewne ...miejsce krzyży jest w kościołach a nie w sali sejmowej czy jakimkolwiek innym urzędzie czy szkole...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 4:26
Tylko należy współczuć marszałkowi Hołowni i innym wice marszałkom że muszą się męczyć z takimi kryminalnymi dzbanami. Kiedyś przez takich jełopów znowu dojdzie do tragedii i ktoś zginie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 6:50
Skoro wszyscy prawie się zgadzają, że miejsce świec chanukowych to na pewno nie Sejm, to co one tam robiły?
Braun zrobił głupio, i to nie ulega wątpliwości, ale zacznijmy się pytać kto i dlaczego postawił te świece w Sejmie? Czy ramadan też będziemy świętować w Sejmie? A jeżeli nie, to dlaczego chanuka tak, a ramadan nie?
No bo żadnych chrześcijańskich świąt ma w Sejmie nie być. Lewica już o to zadba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Tawułka niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 7:08
~~bzyk napisał(a): Skoro wszyscy prawie się zgadzają, że miejsce świec chanukowych to na pewno nie Sejm, to co one tam robiły?
Braun zrobił głupio, i to nie ulega wątpliwości, ale zacznijmy się pytać kto i dlaczego postawił te świece w Sejmie? Czy ramadan też będziemy świętować w Sejmie? A jeżeli nie, to dlaczego chanuka tak, a ramadan nie?
No bo żadnych chrześcijańskich świąt ma w Sejmie nie być. Lewica już o to zadba.

Żydokomuna jak widać trzyma się mocno. Żadnych symboli religijnych w Sejmie nie będzie, ale żydowskie są nie do ruszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 7:52
nie wiem ,nie pamiętam ale to będzie już ze dwadzieścia lat jak te świece się tam pojawiły po raz pierwszy...nie pamiętam czyj był wtedy ten ''rząd'' a konkretnie kto wydał zgodę na ich stawianie...
tylko zastanówcie się nad jednym i jeśli ktoś potrafi niech mi odpowie...
czy jest taki zwyczaj w Niemczech ,by w Bundestagu stawiano menory ,palono świece ,by na korytarzu grała tam jakaś kapela? ...to chyba Niemcy są sprawcami tragedii Żydów...dlaczego ci nie domagają się tego swojego obyczaju właśnie tam ?
pamiętacie wcześniejsze wizyty polskich polityków w Izraelu? ...pamiętacie zdjęcia szalonego antka ''drona'' w jarmułce? ;D wróćcie do tamtych zdjęć ...
ostatnio dużo mówi się o jakimś lobby w polskim rządzie ...to zadajmy sobie pytanie -kto tutaj jest lobbystą w sprawie interesów Żydów ?
można potępiać lub nie -bo są tacy- Brauna za to co zrobił ale skupiać się tylko na tym jednym przypadku jest błędem...antysemityzm w takim wydaniu nie pojawił się sam z siebie...
skąd wzięli się winnickie , bosaki ,bąkiewicze , mentzeny czy sośnierze?...skąd wziął się mikke czy braun?
a kto spalił ''kukłę żyda'' ?
kto na to pozwolił bo milczenie to inaczej mówiąc przyzwolenie...

a jak jest z tym niech wam podpowie wczorajsza postawa Bosaka...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Szczodrzeniec niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 16:57
W sejmie w ostatnich dniach "zaprezentowało" się dwóch obrzydliwych chamów.
Nie wiadomo który gorszy.
Won z nimi z Sejmu RP !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza