Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~co za PISi qtas niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:58
~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a)
Jesteś kłamcą i oszustem to chciałem przekazać , przekazać prawdę o Tobie i Twoich oskarżeniach Janusza który w mojej ocenie niczym się nie różni od Ciebie .

Janusz opisał jak to przepraszałeś za oszczerstwa jakąś Panią , widocznie oszczerstwa masz we krwi .

Jak nasz nowy rząd to utrzyma socjal a nawet go zwiększy to też będzie "złodziejstwo i rozdawnictwo " okradanie podatników ? odpowiesz ?.

po co mnie ponownie tu próbujesz wmieszać w kolejną odsłonę swojej ''krucjaty''?
jeśli ty nie widzisz ŻADNYCH różnic to jesteś ślepcem lub nie masz zdolności oceny rzeczywistości...
tak...pisałem o jego oszczerstwach w kierunku pewnej kobiety...pisałem że podobne kierował też w inną stronę ale jak to się wtedy skończyło nie wiem ...o to musiał byś pytać bliżej siebie bo to chyba kręgi tobie bliższe a twój kolega raczej ci na to nie odpowie...;D
sprawa mnie nie dotyczy i w sumie mi to ''lotto'' ;D

co do socjalu i przyszłego rządu...ja ci odpowiem...
jak zacznie rozdawać nowe będę po nich jechał jak po ''burych sukach'' ...;D
jeśli zaczną zabierać to samo...
jeśli utrzymają tylko to co już dane lub będą podwyższać tylko o bazową inflacyjną będę ich popierał...

dzisiaj przeczytałem jakie komisje śledcze mają powstać i jestem trochę zaskoczony dlaczego akurat takie ? ...może kiedy zaczną działać to zrozumiem o co chodziło...
na dzień dzisiejszy uważam że powinna powstać właśnie ta od ''lex Tusk''


PISi tłuku ,lex Tusk działa , przewodniczy Sławomir Cenckiewicz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 listopada 2023r. o 20:16
~~Ołowiany Rozchodnik napisał(a): Panie Lucjanie, każdy socjal rozdawany bez miary jest złodziejstwem i okradaniem pracujących! I każdy taki socjal prowadzi do ruiny - patrz pan, co teraz robią Niemcy i Anglicy- ludziom się nie opłaca pracować, bo lepiej na socjalu siedzieć.
Każdy socjalizm jest kretyńskim systemem rujnującym gospodarkę i demoralizującym ludzi.
PiS-iory to ograniczeni socjaliści, PO wygląda też na takich samych albo głupszych, więc czarno widzę.



Niemcy mają z tego co wiem mocno rozbudowany socjal i znacznie większe podatki jak my a pomimo to znacznie wyższą stopę życiową .
Proszę sprawdzić jaki socjal jest w innych rozwiniętych krajach , państwach kapitalistycznych np. skandynawskich , pieniądz w rękach społeczeństwa pobudza i napędza gospodarkę.
Jeszcze jedno mylenie socjalu z socjalizmem jest nieuzasadnione , socjalizm to system gospodarczy oparty na społecznej własności środków produkcji .




Dopisane 21.11.2023r. o godz. 20:16:

~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): po co mnie ponownie tu próbujesz wmieszać w kolejną odsłonę swojej ''krucjaty''?



Nie będę Tobie przypominał co było i kogo mieszałeś w swoją " krucjatę " nie warto , wszystkiemu zaprzeczysz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Rzeżucha niezalogowany
21 listopada 2023r. o 20:18
oj lucek,Lucek
jakbym tytunia czytał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 20:23
~~co za PISi qtas napisał(a): ~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a)


PISi tłuku ,lex Tusk działa , przewodniczy Sławomir Cenckiewicz .


PO CO TE NERWY? ;D
tak ''działa'' jak ''działa'' CPK ...tam horała i spółka doi Polskę na grube miliony ''zarządzając '' łąką a ty tutaj ''tłuku'' piszesz mi o jakiejś komisji cenckiewicza?
ile to już miesięcy ''działa'' ?...ilu to świadków ''tłuku'' przesłuchali?
no i ile kasy już ''wydoili'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 listopada 2023r. o 20:24
~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): jeśli utrzymają tylko to co już dane lub będą podwyższać tylko o bazową inflacyjną będę ich popierał...


Rozumiem , strata 13 i 14 by zabolała , mnie nie , liczę że zabiorą , tyle się naczytałem że to " złodziejstwo i rozdawnictwo " że w końcu uwierzyłem Tobie i innym antypisowcom .
Coś mi tu w Twoim rozumowaniu pachnie Kalim .
Typowi antypisowcy pytani dlaczego biorą13- nasti i 14 -nastki odpowiadali , dają to biorę mi też się należy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 20:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Rozchodnik

Dopisane 21.11.2023r. o godz. 20:16:
Ktoś napisał: ~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): po co mnie ponownie tu próbujesz wmieszać w kolejną odsłonę swojej ''krucjaty''?


Nie będę Tobie przypominał co było i kogo mieszałeś w swoją " krucjatę " nie warto , wszystkiemu zaprzeczysz .

dawaj ...nie dygaj...
ja z tym nie mam najmniejszego problemu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 20:33
M21W2 napisał(a): ~~Ołowiany Rozchodnik napisał(a)
.... pieniądz w rękach społeczeństwa pobudza i napędza gospodarkę....

HAHAHAHAHHA...Lucjan przeciez to jeszcze nie tak dawno twoi głośno mówili o tym by scentralizować zarządzanie gospodarką i przedsiębiorczością...
tym samym odbierając samorządom możliwość współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami ...
kto więc daje społeczeństwu pieniądz?
centrala w Wawie czy lokalny przedsiębiorca?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 listopada 2023r. o 20:34
~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): dawaj ...nie dygaj...
ja z tym nie mam najmniejszego problemu...;D



Napisałem , nie warto , wszystkiemu zaprzeczysz , Twoja zasada jest niezmienna od lat , złapany za rękę , nie Twoja ręka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza