Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~dawny twój znajomy niezalogowany
21 listopada 2023r. o 16:53
Malinowy przeszczep skóry nie pomoże a i ważysz 2 razy więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxv niezalogowany
21 listopada 2023r. o 17:11
Malinowy kluku ,śmiejesz się jak końska dupa do bata ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Męczennica niezalogowany
21 listopada 2023r. o 17:40
~~dawny twój znajomy napisał(a): Malinowy przeszczep skóry nie pomoże a i ważysz 2 razy więcej


Spasł się na tym niemieckim wikcie , a później mówią o takich polnische Schwein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:09
oj nie spodoba się to Jurkowi...nie spodoba...;D

ale ja o czymś innym bo właśnie przeczytałem artykuł o najgorszych pasożytach ...
a tam w zestawieniu kolejno - kleszcz, pchła ,pijawka ,komar ,piSS i kler...
no i trudno się mi z tym nie zgodzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:22
~~Jasnoniebieska Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny twój znajomy napisał(a): Malinowy przeszczep skóry nie pomoże a i ważysz 2 razy więcej


Spasł się na tym niemieckim wikcie , a później mówią o takich polnische Schwein



Tuska od sprzedawczyków wyzywa , a sam żre tucznik z niemieckiej ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 listopada 2023r. o 19:32
PanM napisał(a): Pojechałeś do stolicy demonstrować za czymś i przeciw komuś.
Wyjaśnij nam o kim mowa.



Krótko - im bogatsze państwo tym większy socjal , Tobie pasowały zakupu na zeszyt za rządów PO - PSL mnie nie , TOBIE nie przeszkadzały głodne dzieci w tamtym czasie , mnie to bardzo martwiło , XXI wiek Polska w tych tematach zaściankiem postępowej Europy .
Masz rację zaprosiłeś mnie do szamba jak sam napisałeś przygotowanego przez Ciebie na prośbę Janusza , teraz powtarzasz wszystko to co Janusz o mnie pisze , popełniasz plagiat .
Udajesz dupka czy im jesteś , odpisałem Tobie że 11- 11 jest Świętem Niepodległości , w całym kraju są obchody tego wielkiego wydarzenia , po 123 latach niewoli odzyskaliśmy wolną Polskę .
Gdzie napisałem że pojechałem demonstrować przeciwko komuś , lubisz wciskać swoje kłamstwa w moje usta .
Jesteś kłamcą i oszustem to chciałem przekazać , przekazać prawdę o Tobie i Twoich oskarżeniach Janusza który w mojej ocenie niczym się nie różni od Ciebie .
Ocena Solidarności robotników przez taką osobę jak Ty jest dla ludzi pracy komplementem ,
Janusz opisał jak to przepraszałeś za oszczerstwa jakąś Panią , widocznie oszczerstwa masz we krwi .

Napisałeś - "Osiem lat rządzi Twoja partia , prawa i sprawiedliwa więc gdzie tu robotnicza krzywda ? " , tak w ciągu tych ośmiu lat rosły zarobki , poprawiał się byt przeciętnego " Kowalskiego " protestowali najwięcej kodziarze , wulgarni mężczyźni i kobiety pod przywództwem Lempard , nie protestowali z powodu biedy , protestowali przeciwko demokratycznej decyzji Polaków powierzających władzę PiS- owi , protestowali i to chyba najwięcej rolnicy zapomnieli że w traktatach rolnictwo wraz ze wstąpieniem do UE jest zarządzane przez władze UE .
Obecnie wyborcy " podziękowali " PiS -owi , będzie nowy rząd koalicyjny , szanuję wybór Polaków , rząd jaki powstanie będzie polskim rządem a więc i moim , na dzień dzisiejszy i co najmniej 100 dni po objęciu władzy nie widzę powodów do protestów , w odróżnieniu od anty pisowców szanuję demokrację i demokratyczne wybory .
Przypomnę jak się zachowywali przegrani i ich wyborcy po objęciu władzy przez PiS , przegrani zorganizowali PUCZ w sejmie ich poplecznicy protesty pod sejmem .
Jak PiS będzie jak obecna koalicja totalną opozycją a nie merytoryczną będę tak samo krytyczny wobec nich .
Nie będę widział powodów do protestu jak zabiorą 13- 14 i inne plusy , jestem tylko ciekawy jak zachowają się ich wyborcy jeżeli tego nie zabiorą , przecież to było "złodziejstwo i rozdawnictwo ", to Ty i Tobie podobni zaprotestujcie aby skończyli ze " złodziejstwem i rozdawnictwem " , 500+ było najbardziej krytykowaną pomocą socjalną , protestujcie aby nie wprowadzać 800+ .
Jak nasz nowy rząd to utrzyma socjal a nawet go zwiększy to też będzie "złodziejstwo i rozdawnictwo " okradanie podatników ? odpowiesz ?.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Rozchodnik niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:41
Panie Lucjanie, każdy socjal rozdawany bez miary jest złodziejstwem i okradaniem pracujących! I każdy taki socjal prowadzi do ruiny - patrz pan, co teraz robią Niemcy i Anglicy- ludziom się nie opłaca pracować, bo lepiej na socjalu siedzieć.
Każdy socjalizm jest kretyńskim systemem rujnującym gospodarkę i demoralizującym ludzi.
PiS-iory to ograniczeni socjaliści, PO wygląda też na takich samych albo głupszych, więc czarno widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a)
Jesteś kłamcą i oszustem to chciałem przekazać , przekazać prawdę o Tobie i Twoich oskarżeniach Janusza który w mojej ocenie niczym się nie różni od Ciebie .

Janusz opisał jak to przepraszałeś za oszczerstwa jakąś Panią , widocznie oszczerstwa masz we krwi .

Jak nasz nowy rząd to utrzyma socjal a nawet go zwiększy to też będzie "złodziejstwo i rozdawnictwo " okradanie podatników ? odpowiesz ?.

po co mnie ponownie tu próbujesz wmieszać w kolejną odsłonę swojej ''krucjaty''?
jeśli ty nie widzisz ŻADNYCH różnic to jesteś ślepcem lub nie masz zdolności oceny rzeczywistości...
tak...pisałem o jego oszczerstwach w kierunku pewnej kobiety...pisałem że podobne kierował też w inną stronę ale jak to się wtedy skończyło nie wiem ...o to musiał byś pytać bliżej siebie bo to chyba kręgi tobie bliższe a twój kolega raczej ci na to nie odpowie...;D
sprawa mnie nie dotyczy i w sumie mi to ''lotto'' ;D

co do socjalu i przyszłego rządu...ja ci odpowiem...
jak zacznie rozdawać nowe będę po nich jechał jak po ''burych sukach'' ...;D
jeśli zaczną zabierać to samo...
jeśli utrzymają tylko to co już dane lub będą podwyższać tylko o bazową inflacyjną będę ich popierał...

dzisiaj przeczytałem jakie komisje śledcze mają powstać i jestem trochę zaskoczony dlaczego akurat takie ? ...może kiedy zaczną działać to zrozumiem o co chodziło...
na dzień dzisiejszy uważam że powinna powstać właśnie ta od ''lex Tusk''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza