Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Popielaty Złocień niezalogowany
21 listopada 2023r. o 8:13
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):

lecz moim osobistym motto było , jest i będzie , nie wszyscy Niemcy byli Hitlerowcami .
?

ale wszyscy przeciwni wam to ''komuchy'' ...;D

To jest typowe dla dwojga niedowartościowanych w życiu publicznym ..….bezpardonowe ataki Janusza na temat Solidarności i jego wywodów zwanych piSSdzielce …( codzienność ) …






koniec piSSlamu bliski...;D

Janusz nie prowokuj , bardzo dobrze sam wiesz ( przypuszczam) że jest to droga do nikąd …
nakręcanie ludzi młodych nie prawdziwymi wydarzeniami , może jedynie zwichrować
ich tok myślenia …


Jurek...odnośnie tego co u góry...
przecież to właśnie młodzi pokazali twoim ''fucka'' ;D ....a więc to nie była ''droga do nikąd'' bo doprowadziła właśnie do celu a tym był i jest jak widać sromotna klęska piSSdzielców...
czy ty myślisz że ja mam tu jakąś moc sprawczą na tyle mocną by kogoś ''zwichrować''?...równie dobrze mogę napisać że ty to chciałeś robić ale ci nie wyszło...;D

zauważyłeś po pewnym moim wpisie ,
ktoś ciekawie wyjechał w moim kierunku …
już nie Malinowy Nosie …he he he
a KLUKU … do go poniosło …
a nawet był tak odważny , mi Polakowi z krwi i kości , nazywając wręcz volksdeutschem ..
odwalić się od polskiej polityki ..
hmmm , cóż nich sobie pomarzy ….

jasne że ''zauważyłem'' ...mało mnie jednak interesuje to czy jesteś dla kogoś ''malinowym nosem'' czy ''klukiem''
to wasze sprawy a ktoś kto tak pisze musi czuć do ciebie jakiś uraz ...mniejszy czy większy nie moja sprawa...

czytałem i to abyś odwalił się od polskiej polityki i tu się zgadzam ...
znasz moje zdanie na temat tych co latami mieszkają w Niemczech czy Stanach uważając się za ''polonię'' a jednocześnie nie chcą tu wracać...
już tu pisałem o tym i zdania nie zmieniam...Polacy mieszkający latami za granicami kraju nie powinni mieć najmniejszego prawa do głosowania w jakichkolwiek wyborach...
chcą mieć takie prawo więc proszę bardzo ...wracać do Polski, mieszkać tu ,pracować i żyć po polsku ...
cokolwiek to znaczy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 8:27
~~Popielaty Złocień napisał(a): ~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):

lecz moim osobistym motto było , jest i będzie , nie wszyscy Niemcy byli Hitlerowcami .
?

ale wszyscy przeciwni wam to ''komuchy'' ...;D

To jest typowe dla dwojga niedowartościowanych w życiu publicznym ..….bezpardonowe ataki Janusza na temat Solidarności i jego wywodów zwanych piSSdzielce …( codzienność ) …






koniec piSSlamu bliski...;D

Janusz nie prowokuj , bardzo dobrze sam wiesz ( przypuszczam) że jest to droga do nikąd …
nakręcanie ludzi młodych nie prawdziwymi wydarzeniami , może jedynie zwichrować
ich tok myślenia …


Jurek...odnośnie tego co u góry...
przecież to właśnie młodzi pokazali twoim ''fucka'' ;D ....a więc to nie była ''droga do nikąd'' bo doprowadziła właśnie do celu a tym był i jest jak widać sromotna klęska piSSdzielców...
czy ty myślisz że ja mam tu jakąś moc sprawczą na tyle mocną by kogoś ''zwichrować''?...równie dobrze mogę napisać że ty to chciałeś robić ale ci nie wyszło...;D

zauważyłeś po pewnym moim wpisie ,
ktoś ciekawie wyjechał w moim kierunku …
już nie Malinowy Nosie …he he he
a KLUKU … do go poniosło …
a nawet był tak odważny , mi Polakowi z krwi i kości , nazywając wręcz volksdeutschem ..
odwalić się od polskiej polityki ..
hmmm , cóż nich sobie pomarzy ….

jasne że ''zauważyłem'' ...mało mnie jednak interesuje to czy jesteś dla kogoś ''malinowym nosem'' czy ''klukiem''
to wasze sprawy a ktoś kto tak pisze musi czuć do ciebie jakiś uraz ...mniejszy czy większy nie moja sprawa...

czytałem i to abyś odwalił się od polskiej polityki i tu się zgadzam ...
znasz moje zdanie na temat tych co latami mieszkają w Niemczech czy Stanach uważając się za ''polonię'' a jednocześnie nie chcą tu wracać...
już tu pisałem o tym i zdania nie zmieniam...Polacy mieszkający latami za granicami kraju nie powinni mieć najmniejszego prawa do głosowania w jakichkolwiek wyborach...
chcą mieć takie prawo więc proszę bardzo ...wracać do Polski, mieszkać tu ,pracować i żyć po polsku ...
cokolwiek to znaczy ...


Ustrój w czasach masowych wyjazdów 1981-89 za lepszym jutrem uważasz za podstawę
do odebrania nam Polakom praw wyborczych , ciekawe podejście do właśnie tych którzy
na obczyźnie przekazywali prawdę o tamtejszej władzy , sytuacji naszego kraju …
Hmmm Janusz w sumie masz rację …
kniaź wykonał zadanie , to go w odstawkę …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Złocień niezalogowany
21 listopada 2023r. o 8:52
~~Jurek napisał(a): ~~Popielaty Złocień napisał(a): ~~Jurek napisał(a)

Ustrój w czasach masowych wyjazdów 1981-89 za lepszym jutrem uważasz za podstawę
do odebrania nam Polakom praw wyborczych , ciekawe podejście do właśnie tych którzy
na obczyźnie przekazywali prawdę o tamtejszej władzy , sytuacji naszego kraju …
Hmmm Janusz w sumie masz rację …
kniaź wykonał zadanie , to go w odstawkę …

chyba oni i ty nie zauważyłeś że ustrój się zmienił ...
teraz kiedy ty zapewniasz wszystkich że jest tu ''eldorado'' a wszystko to dzięki piSSdzielcom to jednak niezrozumiałe jest to że nie chcesz wracać...
a to co piszesz o przekazywaniu innym niby wieści o tym co działo się tutaj to Jurek z twojej strony to zwykła ''ściema'' ...;D
ja wiem że według twoich piSSdzielców to my Polacy nauczyliśmy Francuzów jeść widelcem...teraz jesteś wręcz gotów napisać że nauczyliśmy też ich czytać...;D
tak Jurek...tak uwważam ...takim wieloletnim ''polonusom'' powinno odbierać się tzw. prawa wyborcze...
to nic innego jak ingerowanie w polskie sprawy od których oni są daleko...

w odstawkę?...
tak Jurek....Polacy właśnie zakomunikowali mkkwaczowi i jego złodziejskiej klice '' prezesie-meldujemy wykonanie zadania'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 10:19
~~Popielaty Złocień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): ~~Popielaty Złocień napisał(a): ~~Jurek napisał(a)

Ustrój w czasach masowych wyjazdów 1981-89 za lepszym jutrem uważasz za podstawę
do odebrania nam Polakom praw wyborczych , ciekawe podejście do właśnie tych którzy
na obczyźnie przekazywali prawdę o tamtejszej władzy , sytuacji naszego kraju …
Hmmm Janusz w sumie masz rację …
kniaź wykonał zadanie , to go w odstawkę …

chyba oni i ty nie zauważyłeś że ustrój się zmienił ...
teraz kiedy ty zapewniasz wszystkich że jest tu ''eldorado'' a wszystko to dzięki piSSdzielcom to jednak niezrozumiałe jest to że nie chcesz wracać...
a to co piszesz o przekazywaniu innym niby wieści o tym co działo się tutaj to Jurek z twojej strony to zwykła ''ściema'' ...;D
ja wiem że według twoich piSSdzielców to my Polacy nauczyliśmy Francuzów jeść widelcem...teraz jesteś wręcz gotów napisać że nauczyliśmy też ich czytać...;D
tak Jurek...tak uwważam ...takim wieloletnim ''polonusom'' powinno odbierać się tzw. prawa wyborcze...
to nic innego jak ingerowanie w polskie sprawy od których oni są daleko...

w odstawkę?...
tak Jurek....Polacy właśnie zakomunikowali mkkwaczowi i jego złodziejskiej klice '' prezesie-meldujemy wykonanie zadania'' ;D

Mało tego ja uważam ,że tacy ludzie jak Malinowy nie powinny mieć prawa nawet wypowiadać się na Bolec info ,! Jak może tak kłamać ,że to oni przekazywali światu prawdziwy obraz Polski ,siedział cicho lizał szkopom jaja a teraz ma dużo do powiedzenia ,pytanie ile podatków odprowadził przez te wszystkie lata w Polsce !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
21 listopada 2023r. o 10:31
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~Pinochet napisał(a)
Konflikt UE z Rosją może być tylko jądrowy. Gdy powstanie wspólna armia europejska,to już niepodległej Polski nie będzie. Taka armia może być potrzebna tylko do tłumienie ruchów niepodległościowych w poszczególnych narodach Europy.A jeśli chodzi o strefę euro,to ta aktualnie w porównaniu z Polską,Rosją i Białorusią ma dużo mniejszy wzrost gospodarczy.

otóż nie ...
każdy traktat czy umowę powinni spisywać ludzie kompetentni...mający wiedzę na dane zagadnienia ,na resorty które mają np. objąć...
jeśli ministrem szkolnictwa zrobi się kogoś po powiedzmy liceum a ministrem zdrowia kogoś po kursie pielęgniarskim nie zrobi to z niego ''asa''
więc ludzie którzy np. siądą do sporządzenia takiego traktatu mają możliwość wpisania odpowiednich klauzul gwarancyjnych...
tak jest np. w umowie zakupu ziemi przez cudzoziemców chociaż to nie jest chyba najlepszy przykład bo nadal funkcjonuje w tym kraju zakup ziemi ''na słupa'' ...;D

ciekawe jest to co piszesz że Rosja ma wyższy wzrost gospodarczy niż ta ''strefa euro''
ciekawe bo chyba prorokowano tu że sankcje nałożone na Rosję spowodują jej zapaść gospodarczą a tym samym upadek...
więc jak to jest ? ...potrafisz to jakoś sensownie skomentować?

Sankcje to były nałożone na naród Polski przez rząd warszawski pod pretekstem mniemanej pandemii covida,a potem wojny na Ukrainie. Żeby nie było,uważam że rząd Tuska nie byłby w tej sytuacji lepszy(PO,Lewica ,PSL,Hołownia i nasz Przemuś domagali się jeszcze większego zamordyzmu w czasach faszyzmu covidowego) i nie będzie teraz w niczym lepszy.Polska znalazła się w potrzasku między Niemcami i Ukrainą i marny nasz los,bo w porównaniu z nimi Rosja Putina to pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Złocień niezalogowany
21 listopada 2023r. o 10:59
~~pinochet napisał(a): ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~Pinochet napisał(a)
Konflikt UE z Rosją może być tylko jądrowy. Gdy powstanie wspólna armia europejska,to już niepodległej Polski nie będzie. Taka armia może być potrzebna tylko do tłumienie ruchów niepodległościowych w poszczególnych narodach Europy.A jeśli chodzi o strefę euro,to ta aktualnie w porównaniu z Polską,Rosją i Białorusią ma dużo mniejszy wzrost gospodarczy.

otóż nie ...
każdy traktat czy umowę powinni spisywać ludzie kompetentni...mający wiedzę na dane zagadnienia ,na resorty które mają np. objąć...
jeśli ministrem szkolnictwa zrobi się kogoś po powiedzmy liceum a ministrem zdrowia kogoś po kursie pielęgniarskim nie zrobi to z niego ''asa''
więc ludzie którzy np. siądą do sporządzenia takiego traktatu mają możliwość wpisania odpowiednich klauzul gwarancyjnych...
tak jest np. w umowie zakupu ziemi przez cudzoziemców chociaż to nie jest chyba najlepszy przykład bo nadal funkcjonuje w tym kraju zakup ziemi ''na słupa'' ...;D

ciekawe jest to co piszesz że Rosja ma wyższy wzrost gospodarczy niż ta ''strefa euro''
ciekawe bo chyba prorokowano tu że sankcje nałożone na Rosję spowodują jej zapaść gospodarczą a tym samym upadek...
więc jak to jest ? ...potrafisz to jakoś sensownie skomentować?
Sankcje to były nałożone na naród Polski przez rząd warszawski pod pretekstem mniemanej pandemii covida,a potem wojny na Ukrainie. Żeby nie było,uważam że rząd Tuska nie byłby w tej sytuacji lepszy(PO,Lewica ,PSL,Hołownia i nasz Przemuś domagali się jeszcze większego zamordyzmu w czasach faszyzmu covidowego) i nie będzie teraz w niczym lepszy.Polska znalazła się w potrzasku między Niemcami i Ukrainą i marny nasz los,bo w porównaniu z nimi Rosja Putina to pikuś.

tu masz rację ...tyle że nie ma ''rządu warszawskiego''
zrobił to polski rząd od lewa do prawa...a właściwie nie(rząd)
czy dzisiaj zrobiłby to inny rząd?...jestem pewien że tak...
i zgadzam się z tobą że to pewna forma ''faszyzmu''
szukanie wybiegu że albo covid albo wojna jest jest czegoś przyczyną jest często po prostu naciągana by tym samym szukać usprawiedliwienia ...a jednocześnie kraść i robić szemrane interesy ...
co do Niemiec i Ukrainy...nie uważam by Niemcy byli dla Polski militarnym zagrożenie natomiast gospodarczym jest w tym trochę prawdy...
co do Ukrainy to z jej strony widzę takie zagrożenia zarówno militarne jak i gospodarcze...
przykłady?...czy wyjaśniono sprawę ukraińskiej rakiety która zabiła dwóch Polaków? ...czy oficjalnie Ukraina chociaż przeprosiła za to co się stało? ....chętnie o tym poczytam...
teraz co robią ''ukry'' na wschodniej granicy z polskimi transpotrowcami? ...a jednocześnie żądają dla siebie przywilejów ...
co robi z tym obecny jeszcze nie(rząd) ?...milczy ...
jeszcze nie tak dawno ''ukry'' blokowali polski transport z Mongolii i Chin...dzisiaj bezczelnie drą japy że coś polski przewoźnik im ogranicza?
a poszli wy w piSSdu... ;D
na szczęście już głośno i bez skrępowania mówi się i pisze o nadchodzącej klęsce Ukrainy...
czy to mnie cieszy? ...tak ...
to sprawi że ludzie tam zaczną w miarę normalnie żyć a straty jakie ponieśli obarczą ich ''marionetkowe władze''
nie w sensie materialnym ale innym...
koniec tamtej wojny to bezpieczniejsza Polska...i Europa...

taka jest prawda i czy ten post przetrwa czy się go wytnie niczego nie zmieni...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany
21 listopada 2023r. o 15:51
Duda jest takim samym politycznym szkodnikiem jak cały rząd PiSu a w związku z pełnioną funkcją nawet większym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 16:34
~~Antek napisał(a): ~~Popielaty Złocień napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): ~~Popielaty Złocień napisał(a): ~~Jurek napisał(a)

Ustrój w czasach masowych wyjazdów 1981-89 za lepszym jutrem uważasz za podstawę
do odebrania nam Polakom praw wyborczych , ciekawe podejście do właśnie tych którzy
na obczyźnie przekazywali prawdę o tamtejszej władzy , sytuacji naszego kraju …
Hmmm Janusz w sumie masz rację …
kniaź wykonał zadanie , to go w odstawkę …

chyba oni i ty nie zauważyłeś że ustrój się zmienił ...
teraz kiedy ty zapewniasz wszystkich że jest tu ''eldorado'' a wszystko to dzięki piSSdzielcom to jednak niezrozumiałe jest to że nie chcesz wracać...
a to co piszesz o przekazywaniu innym niby wieści o tym co działo się tutaj to Jurek z twojej strony to zwykła ''ściema'' ...;D
ja wiem że według twoich piSSdzielców to my Polacy nauczyliśmy Francuzów jeść widelcem...teraz jesteś wręcz gotów napisać że nauczyliśmy też ich czytać...;D
tak Jurek...tak uwważam ...takim wieloletnim ''polonusom'' powinno odbierać się tzw. prawa wyborcze...
to nic innego jak ingerowanie w polskie sprawy od których oni są daleko...

w odstawkę?...
tak Jurek....Polacy właśnie zakomunikowali mkkwaczowi i jego złodziejskiej klice '' prezesie-meldujemy wykonanie zadania'' ;D
Mało tego ja uważam ,że tacy ludzie jak Malinowy nie powinny mieć prawa nawet wypowiadać się na Bolec info ,! Jak może tak kłamać ,że to oni przekazywali światu prawdziwy obraz Polski ,siedział cicho lizał szkopom jaja a teraz ma dużo do powiedzenia ,pytanie ile podatków odprowadził przez te wszystkie lata w Polsce !

Tyle razy pisałem gnomie ujawnij się , a może ty nie teges i chciałbyś mieć jaja …..
a zapomniałem ty jesteś bez jaj ….
biedny sfrustrowany nikczemnik….
hihihihi …
czy u jajogłowego też pojawiam się w snach ???
Zabronić to ty możesz Żabie skrzeczeć
Hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.