Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~KOmuchy niezalogowany
19 listopada 2023r. o 23:31
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~igor napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Były prezydent RP Lech Wałęsa stara się zainicjować zebranie odpowiedniej ilości podpisów pod wnioskiem o referendum skracające " męki " prezydenta Andrzeja Dudy.
Polaryzacja głosów za i przeciw daje szanse na powodzenie takiej misji.


Musi być źle z tą "demokracją" skoro takie POlityczne trupy jak Bolek są wyciągane z szafy.
Lech Wałęsa był prezydentem RP i nigdy nie przedstawiono mu jakichkolwiek dowodów na agenturalną przeszłość.
PiS lubuje się w takich niejasnych szemranych oskarżeniach na zlecenie partyjnych notabli.


Szemrane oskarżenia? Hahahaha. Dobre sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
20 listopada 2023r. o 3:28
~~KOmuchy napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~igor napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Były prezydent RP Lech Wałęsa stara się zainicjować zebranie odpowiedniej ilości podpisów pod wnioskiem o referendum skracające " męki " prezydenta Andrzeja Dudy.
Polaryzacja głosów za i przeciw daje szanse na powodzenie takiej misji.


Musi być źle z tą "demokracją" skoro takie POlityczne trupy jak Bolek są wyciągane z szafy.
Lech Wałęsa był prezydentem RP i nigdy nie przedstawiono mu jakichkolwiek dowodów na agenturalną przeszłość.
PiS lubuje się w takich niejasnych szemranych oskarżeniach na zlecenie partyjnych notabli.


Szemrane oskarżenia? Hahahaha. Dobre sobie.


Wszystkie dokumenty byłej SB są prawdziwe , oprócz sfałszowanej lojalki prawdziwego inspiratora strajków na wybrzeżu , TW Balbina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Konwalia niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:15
Tylu grafologów to badało że szok,przychylni jemu też, wszyscy jednym chórem stwierdzili z całą pewnością że to oryginał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:26
dowody...
nie podasz ich ...więc po co się tu ''produkujesz''? ;D
a TW. Student? ...a TW. Zygfryd?
przemilczysz ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 listopada 2023r. o 12:59
~~Butelkowa Konwalia napisał(a): Tylu grafologów to badało że szok,przychylni jemu też, wszyscy jednym chórem stwierdzili z całą pewnością że to oryginał

LOJALKA TO JESZCZE NIE DONOSICIELSTWO.
Sam pamiętam gdy w tamtym czasie SB trzymało mnie da dołku i starali się wymusić podpisanie lojalki. Aby być uczciwym nie miałem wtedy pojęcia co to oznacza i jakie może nieść konsekwencje na przyszłość . Dowiedziałem się dopiero w 2014 gdy otrzymałem zaświadczenie o politycznej czystości z IPN.
W latach 80 wielu młodych miało kose z ubekami. W efekcie przypadkiem podsłuchałem jak jeden mówił do drugiego .
" ten nie chce podpisać " na to jego koleś " nic mu nie zrobisz , nie zmusisz go ".
A przecież dla spokoju aby się odwalili mogłem podpisać i być z rodziną. Ten podpis zrobił by ze mnie na całe życie komucha. Tak to wyglądało jeśli ktoś nie wie albo jest zbyt młody. Miałem wtedy 27 lat.
Gdy ubecja posiadała na czyjś temat najmniejsze wiadomości kompromitujące go na pewno to wykorzystała aby złamać mu " osobistą godność ". Na tym tamten system polegał.
Ale więcej wie Lucjan. On nie siedział , nie walczył ale dzisiaj należy do PRAWIE NIKOMU NIE ZNANEJ organizacji
" NIEZŁOMNI " - Stowarzyszenie działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych.
Podejrzewam że bardziej im chodzi o uzyskanie statusu osoby represjonowanej bo za to przysługuje konkretny ekwiwalent w złotówkach.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2023r. o 13:13
To że ten cały Lucjan tak gorliwie wszystkich tu zapewnia o swojej opozycyjności może mieć drugie dno. Czy to nie czasem złodziej najgłośniej krzyczy by łapać złodzieja? Dzisiaj jest ogólnie wiadomo że w schyłku PZPR wielu aparatczyków rzucało książeczkami by natychmiast zapisać się do Solidarności. Czy ten Lucjan kiedykolwiek napisał że należał do PZPR? A może do ZSL? Nie i wychodzi na to że zaraz po urodzeniu od razu zapisano go do Solidarności. To ze liczy na świadczenia kombatanckie jest całkiem logicznym stwierdzeniem bo widać na zdjęciach spod pomnika jak chętnie wypina pierś do odznaczeń. Ciekawe to bo kiedy inni z Bolesławca byli internowani on sobie siedział spokojnie w domku z rodziną i chyba jednego dnia nie spędził w jakimś ośrodku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
20 listopada 2023r. o 14:11
Jakiś doradca Donaldinio grozi i wnioskuje o usunięcie prezydenta Andrzeja Dudę. Jakiś nienormalny prawnik z tego doradcy czy może pod wpływem ...?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2023r. o 14:43
A ty Adaśko pod czego wpływem jesteś? Jak tam twój rezydent bo on też niby prawnik a własne ustawy wetuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza