Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~ niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:34
Tak odnosi się do ciebie bo słałeś tu błagania o przywrócenie nicku. A to że dostałeś zakaz ze względu na twoje ich przekonania które są sprzeczne to bzdura którą w ten sposób starasz się sam siebie przekonać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek-Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:41
~~ napisał(a): Tak odnosi się do ciebie bo słałeś tu błagania o przywrócenie nicku. A to że dostałeś zakaz ze względu na twoje ich przekonania które są sprzeczne to bzdura którą w ten sposób starasz się sam siebie przekonać.


Janusz to że zmieniasz pismo nie zmieni nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:49
Mam na imię Rysiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 listopada 2023r. o 20:50
~~JurekJurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~//... okazałem tylko zdziwienie oraz niezrozumienie tego bana , po czasie okazało się że nie po drodze panom z redakcji z osobą innego przekonania politycznego, ...//

************************************************************************************************************************************
No właśni Jurku. " OSOBA INNEGO PRZEKONANIA ".
Polska jest dla wszystkich Polaków . Ludzi o różnych poglądach politycznych , światopoglądzie , orientacji seksualnych , narodowości, rasy , statusie finansowym oraz poziomie intelektualnym.
Istota polega na niewykluczaniu żadnej z grup. Istota polega na nie faworyzowaniu i nie marginalizowaniu nikogo.
Tymczasem polityka PiS , i Konfederacji wyraźnie zmierza do wykluczenia poza margines wszystkich którzy ośmielają się ich nie popierać.
Religijność powinna pozostawać w sferze prywatności. Jej celebrowanie odbywać się w miejscach do tego przeznaczonych.Jej finansowanie wyłącznie przez osoby uczestniczące i wspierające te celebryz prywatnych środków.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek-Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:51
wiesz co oznacza błagać .
poniosło ciebie chłopaczyno …
to mi dynda obecnie czy mnie banują , przyznam iż bawię się świetnie …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:55
A to jest polski portal, polskie forum i żadne dojczlandery nie będą tu nas prawdziwych Polaków mieszkających tutaj i pracujących na Polskę germanizować .Myce auf jak piszesz jeden z drugim do Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek-Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:56
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JurekJurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~//... okazałem tylko zdziwienie oraz niezrozumienie tego bana , po czasie okazało się że nie po drodze panom z redakcji z osobą innego przekonania politycznego, ...//

************************************************************************************************************************************
No właśni Jurku. " OSOBA INNEGO PRZEKONANIA ".
Polska jest dla wszystkich Polaków . Ludzi o różnych poglądach politycznych , światopoglądzie , orientacji seksualnych , narodowości, rasy , statusie finansowym oraz poziomie intelektualnym.
Istota polega na niewykluczaniu żadnej z grup. Istota polega na nie faworyzowaniu i nie marginalizowaniu nikogo.
Tymczasem polityka PiS , i Konfederacji wyraźnie zmierza do wykluczenia poza margines wszystkich którzy ośmielają się ich nie popierać.
Religijność powinna pozostawać w sferze prywatności. Jej celebrowanie odbywać się w miejscach do tego przeznaczonych.Jej finansowanie wyłącznie przez osoby uczestniczące i wspierające te celebryz prywatnych środków.


Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:58
~~Jurek-Jurek napisał(a): wiesz co oznacza błagać .
poniosło ciebie chłopaczyno …
to mi dynda obecnie czy mnie banują , przyznam iż bawię się świetnie …

Nie bawisz się tylko przeżywasz to niczym chomik któremu zabrano kołowrotek. Gdybyś się bawił tak jak teraz zapewniasz nie straszył byś tu nikogo swoją idio/ty/czną kancelarią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.