Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Bolecnauta niezalogowany
28 listopada 2023r. o 22:15
~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a): wiesz co oznacza błagać .
poniosło ciebie chłopaczyno …
to mi dynda obecnie czy mnie banują , przyznam iż bawię się świetnie …

Nie bawisz się tylko przeżywasz to niczym chomik któremu zabrano kołowrotek. Gdybyś się bawił tak jak teraz zapewniasz nie straszył byś tu nikogo swoją idio/ty/czną kancelarią.

Wiesz ….? , a może nie dajesz rady ogarnąć
istnieje coś takiego jak prawo , ja nie mam prawa na oficjalnym forum , i nie tylko ingerować w prywatne sprawy innych forumowiczów , obrażać , prowadzić mobingu , poniżenia ….
bawić się poprzez uderzenie w rodzinę i przeszłoś …( takie metody stosowane były wobec mnie podczas komunistycznych rządów ) zwane psychiczne złamanie delikwenta …
więc mędrcu forumowy jeżeli chcesz więcej informacji , uderzaj nie do mnie …
głośno było kiedyś tu na forum o pewnym
procesie , lecz kogo ja mam oskarżyć ????
Yogiego , Bubu , Stokrotkę , czy inną roślinkę ???
a może „Bolecnaute”..???

Czy masz do czegoś prawo czy nie to nie moja sprawa .Ale aby wymagać od kogoś poszanowania prawa należy być samemu w porządku a ty nie raz tu takim nie byłeś. Masz problem że wkracza się w twoją prywatność idź do kancelarii. Znasz chyba drogę. Tylko pamiętaj o tym że sam obrażałeś i poniżałeś tu ludzi. Teraz jak czytam i ty robisz się powoli represjonowanym. To u was rodzinne? O jakim procesie było tu głośno?
Chcesz kogoś oskarżać? Za co? Za co mnie? Bolecnautę.
Że kpię sobie z ciebie? Zasługujesz na kpiny to je zbierasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Słonecznica niezalogowany
28 listopada 2023r. o 23:46
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a): wiesz co oznacza błagać .
poniosło ciebie chłopaczyno …
to mi dynda obecnie czy mnie banują , przyznam iż bawię się świetnie …

Nie bawisz się tylko przeżywasz to niczym chomik któremu zabrano kołowrotek. Gdybyś się bawił tak jak teraz zapewniasz nie straszył byś tu nikogo swoją idio/ty/czną kancelarią.

Wiesz ….? , a może nie dajesz rady ogarnąć
istnieje coś takiego jak prawo , ja nie mam prawa na oficjalnym forum , i nie tylko ingerować w prywatne sprawy innych forumowiczów , obrażać , prowadzić mobingu , poniżenia ….
bawić się poprzez uderzenie w rodzinę i przeszłoś …( takie metody stosowane były wobec mnie podczas komunistycznych rządów ) zwane psychiczne złamanie delikwenta …
więc mędrcu forumowy jeżeli chcesz więcej informacji , uderzaj nie do mnie …
głośno było kiedyś tu na forum o pewnym
procesie , lecz kogo ja mam oskarżyć ????
Yogiego , Bubu , Stokrotkę , czy inną roślinkę ???
a może „Bolecnaute”..???
Czy masz do czegoś prawo czy nie to nie moja sprawa .Ale aby wymagać od kogoś poszanowania prawa należy być samemu w porządku a ty nie raz tu takim nie byłeś. Masz problem że wkracza się w twoją prywatność idź do kancelarii. Znasz chyba drogę. Tylko pamiętaj o tym że sam obrażałeś i poniżałeś tu ludzi. Teraz jak czytam i ty robisz się powoli represjonowanym. To u was rodzinne? O jakim procesie było tu głośno?
Chcesz kogoś oskarżać? Za co? Za co mnie? Bolecnautę.
Że kpię sobie z ciebie? Zasługujesz na kpiny to je zbierasz .


A na co ty zasługujesz …? Janusz

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Cyprysik niezalogowany
29 listopada 2023r. o 7:37
można uznać że na wiele...
bo poczytałem trochę wcześniejszych postów i jak widzę - spore zainteresowanie...;D
dzięki za pamięć i proszę o więcej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
29 listopada 2023r. o 8:50
~~Malwa pnąca napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał
Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..

No właśnie , taka postawa rokuje że zmierzmy w dobrym kierunku.Ludzie tolerancyjni , wyrozumiali , cierpliwi i potrafiący uszanować innych zawsze znają to co ich łączy a nie to co wszystkich dzieli.
Pozdrawiam.

Skończ pan bo każdy tu pamięta cię palikociarzu i twoją tą tolerancję w stosunku do tych którzy cię krytykowali.

Przemek jest bardzo tolerancyjny .W czasach faszyzmu covidowego nie zadał kary więzienia dla niezaszczepionych ,a tylko aresztu domowego.Czlowiek o ogromnym sercu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 listopada 2023r. o 9:01
~~Pinochet napisał(a):
Przemek jest bardzo tolerancyjny .W czasach faszyzmu covidowego nie zadał kary więzienia dla niezaszczepionych ,a tylko aresztu domowego.Czlowiek o ogromnym sercu.

************************************************************************************************************************************
Doskonale wiesz kto i z jakich pobudek pozamykał nas w domach . Kto pozamykał urzędy i szpitale . Sic sklepów nie pozamykali . Cud ?
To właśnie postawa takich jak Ty sprowokowała władze do lokautu wszystkiego co się dało. Ten zmasowany sprzeciw wywołał kontr reakcję.
T

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
29 listopada 2023r. o 9:05
https://wiadomosci.wp.pl/mentzen-zaskoczyl-wystapieniem-polityk-konfederacji-odniosl-sie-do-debaty-6968221037222784a


Duda służy przestępcom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 listopada 2023r. o 9:05
Tymczasem władzy i lekarzom lokaut był na rękę . Kasa płynęła rzeką roboty zero.
Zrozum różnicę.
P,S / Pinochet/ to bardzo niekomfortowe polemizowanie z interlokutorem ukrywającym się pod nieznanym nickiem. Nie nadużywaj tego .W każdym temacie poruszasz coivid. Pośrednio sam się przyczyniłeś do zaostrzenia retoryki władz w tym temacie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Jagoda niezalogowany
29 listopada 2023r. o 10:00
ależ tu ''czystki'' ...przypomina to trochę starą szkołę ''enkawude'' ...;D
zdusić , uniemożliwić pisanie prawdy ...
ot ''dziennikarstwo'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza