Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

11445
PanM
28 listopada 2023r. o 21:02
~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał
Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..

No właśnie , taka postawa rokuje że zmierzmy w dobrym kierunku.Ludzie tolerancyjni , wyrozumiali , cierpliwi i potrafiący uszanować innych zawsze znają to co ich łączy a nie to co wszystkich dzieli.
Pozdrawiam.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:02
~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~JurekJurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~//... okazałem tylko zdziwienie oraz niezrozumienie tego bana , po czasie okazało się że nie po drodze panom z redakcji z osobą innego przekonania politycznego, ...//

************************************************************************************************************************************
No właśni Jurku. " OSOBA INNEGO PRZEKONANIA ".



Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..


A co to potwór słowny? Co to znaczy- powinno się to działać w dwie strony.
To raczej po niemiecku bo na polski nie wygląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa pnąca niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:04
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał
Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..

No właśnie , taka postawa rokuje że zmierzmy w dobrym kierunku.Ludzie tolerancyjni , wyrozumiali , cierpliwi i potrafiący uszanować innych zawsze znają to co ich łączy a nie to co wszystkich dzieli.
Pozdrawiam.

Skończ pan bo każdy tu pamięta cię palikociarzu i twoją tą tolerancję w stosunku do tych którzy cię krytykowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek-Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:05
Przemku czy ktoś zasługuje na pogardę mając inne przekonania …? , a niech mnie przekona że jego przekonania są te właściwe , zazwyczaj czas jest tym przedstawicielem
który przekazuje wynik i efekt tych podnieceń
w obecnych czasach polityką …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fuksja perłowa niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:11
Ktoś kto ma inne przekonania nie zasługuje na pogardę. Ale ktoś kto popiera otwarcie partię która oszukuje i okrada Polskę zasługuję na najwyższą pogardę. Kiedyś to i do takich jak ty dotrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 listopada 2023r. o 21:20
~~Fuksja perłowa napisał(a): Ktoś kto ma inne przekonania nie zasługuje na pogardę. Ale ktoś kto popiera otwarcie partię która oszukuje i okrada Polskę zasługuję na najwyższą pogardę. Kiedyś to i do takich jak ty dotrze.

" POLSKA " pozostaje zwrotem bardzo iluzorycznym i sugerującym okradane nikogo.
Oni okłamują i okradają konkretnych rodaków. Nas Polaków.
Polska i Polacy znaleźli się na całkowitym rozdrożu. Ich tory rozjechały się po wojnie i do tej pory oddalają się od siebie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek-Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:23
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a): wiesz co oznacza błagać .
poniosło ciebie chłopaczyno …
to mi dynda obecnie czy mnie banują , przyznam iż bawię się świetnie …

Nie bawisz się tylko przeżywasz to niczym chomik któremu zabrano kołowrotek. Gdybyś się bawił tak jak teraz zapewniasz nie straszył byś tu nikogo swoją idio/ty/czną kancelarią.


Wiesz ….? , a może nie dajesz rady ogarnąć
istnieje coś takiego jak prawo , ja nie mam prawa na oficjalnym forum , i nie tylko ingerować w prywatne sprawy innych forumowiczów , obrażać , prowadzić mobingu , poniżenia ….
bawić się poprzez uderzenie w rodzinę i przeszłoś …( takie metody stosowane były wobec mnie podczas komunistycznych rządów ) zwane psychiczne złamanie delikwenta …
więc mędrcu forumowy jeżeli chcesz więcej informacji , uderzaj nie do mnie …
głośno było kiedyś tu na forum o pewnym
procesie , lecz kogo ja mam oskarżyć ????
Yogiego , Bubu , Stokrotkę , czy inną roślinkę ???
a może „Bolecnaute”..???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek -Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 21:28
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek-Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~JurekJurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~//... okazałem tylko zdziwienie oraz niezrozumienie tego bana , po czasie okazało się że nie po drodze panom z redakcji z osobą innego przekonania politycznego, ...//

************************************************************************************************************************************
No właśni Jurku. " OSOBA INNEGO PRZEKONANIA ".



Przemku w pełni się zgadzam z powyższym wpisem , z jednym ale …
powinno się to działać w dwie strony..


A co to potwór słowny? Co to znaczy- powinno się to działać w dwie strony.
To raczej po niemiecku bo na polski nie wygląda.


Powiedzmy literówka …..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza