Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~pinochet niezalogowany
20 listopada 2023r. o 17:13
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ~~Pinochet napisał(a)
Konflikt UE z Rosją może być tylko jądrowy. Gdy powstanie wspólna armia europejska,to już niepodległej Polski nie będzie. Taka armia może być potrzebna tylko do tłumienie ruchów niepodległościowych w poszczególnych narodach Europy.A jeśli chodzi o strefę euro,to ta aktualnie w porównaniu z Polską,Rosją i Białorusią ma dużo mniejszy wzrost gospodarczy.

otóż nie ...
każdy traktat czy umowę powinni spisywać ludzie kompetentni...mający wiedzę na dane zagadnienia ,na resorty które mają np. objąć...
jeśli ministrem szkolnictwa zrobi się kogoś po powiedzmy liceum a ministrem zdrowia kogoś po kursie pielęgniarskim nie zrobi to z niego ''asa''
więc ludzie którzy np. siądą do sporządzenia takiego traktatu mają możliwość wpisania odpowiednich klauzul gwarancyjnych...
tak jest np. w umowie zakupu ziemi przez cudzoziemców chociaż to nie jest chyba najlepszy przykład bo nadal funkcjonuje w tym kraju zakup ziemi ''na słupa'' ...;D

ciekawe jest to co piszesz że Rosja ma wyższy wzrost gospodarczy niż ta ''strefa euro''
ciekawe bo chyba prorokowano tu że sankcje nałożone na Rosję spowodują jej zapaść gospodarczą a tym samym upadek...
więc jak to jest ? ...potrafisz to jakoś sensownie skomentować?

GDP,produkt krajowy brutto 2022 w porównaniu z 2008 wynosi : Chiny 3,91 Izrael 2,37 USA 1,72 Rosja 1,35 Polska 1,29 Białoruś 1,2 Niemcy 1,09 EU 1,02 Hiszpania 0,86 . Swego nie znacie,cudze chwalicie.Informacje z TVN łykacie jak młode pelikany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 17:20
pisałeś....
''A jeśli chodzi o strefę euro,to ta aktualnie w porównaniu z Polską,Rosją i Białorusią ma dużo mniejszy wzrost gospodarczy.''
to jak to jest pytam jeszcze raz?
po co i dla kogo było to straszenie ''sankcjami'' jak sam piszesz że Rosja ma wyższy wskaźnik niż Polska i Europa? bo patrząc na to z odwrotnej strony Rosji ta wojna służy ...
a Ukraina żebrze o pomoc gdzie tylko może...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 listopada 2023r. o 18:11
Ziemistoszary Goździk]~~Pinochet napisał
co do wprowadzenia euro...
wprowadzenie tej waluty ukróciło by a nawet odebrało by niektórym ich oszukańcze ''dochody'' ...to jedno a drugie to fakt że taką walutą można wpłynąć na rozwój gospodarki kraju...
straszenie dzisiaj tym że przyniosło by to wzrosty cen to bajka dla dzieci lub łapanie na to naiwniaków i głupców...
nie mamy euro ale czy to zatrzymało przeszłe i obecne wzrosty cen?...otóż nie...
za wzrostem cen poszły by oczywiste wzrosty zarobków a tym samym podniesienie się poziomu życia społeczeństwa...
przykładem tego niech będzie Litwa...
armia? ...myślę że europejska armia była by tu lepszym straszakiem dla ewentualnych agresorów niż obecna armia ''yankee''
która ma od cholery baz rozsianych nie tylko po Europie ale jako takie nie mają żadnej mocy sprawczej przy ewentualnym konflikcie na terenie Europy...
takie jest moje zdanie ...
********************************************************************************************************************************
Tak dokładnie sam sobie to wyobrażam . Pełna zgoda
Teraz Pinochet --- podtrzymuje to co pisałem wtedy.
Nigdy nie byłem za zmuszaniem do szczepień. Byłem przeciwny demonstracyjnemu oporowi który tylko przeciągał agonię prywatnej przedsiębiorczości. To był sposób władzy na opanowanie społeczeństwa a lekarzy na wyciągnięcie bez pracy z systemu kilkakrotnie więcej niż w czasie normalnej pracy.
Są dwa rodzaje antyszczepionkowców . Jedni anty covidowcy a drudzy całkiem anty wszystkim szczepieniom.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:28
PanM napisał(a): Ziemistoszary Goździk]~~Pinochet napisał
co do wprowadzenia euro...
wprowadzenie tej waluty ukróciło by a nawet odebrało by niektórym ich oszukańcze ''dochody'' ...to jedno a drugie to fakt że taką walutą można wpłynąć na rozwój gospodarki kraju...
straszenie dzisiaj tym że przyniosło by to wzrosty cen to bajka dla dzieci lub łapanie na to naiwniaków i głupców...
nie mamy euro ale czy to zatrzymało przeszłe i obecne wzrosty cen?...otóż nie...
za wzrostem cen poszły by oczywiste wzrosty zarobków a tym samym podniesienie się poziomu życia społeczeństwa...
przykładem tego niech będzie Litwa...
armia? ...myślę że europejska armia była by tu lepszym straszakiem dla ewentualnych agresorów niż obecna armia ''yankee''
która ma od cholery baz rozsianych nie tylko po Europie ale jako takie nie mają żadnej mocy sprawczej przy ewentualnym konflikcie na terenie Europy...
takie jest moje zdanie ...
********************************************************************************************************************************
Tak dokładnie sam sobie to wyobrażam . Pełna zgoda
Teraz Pinochet --- podtrzymuje to co pisałem wtedy.
Nigdy nie byłem za zmuszaniem do szczepień. Byłem przeciwny demonstracyjnemu oporowi który tylko przeciągał agonię prywatnej przedsiębiorczości. To był sposób władzy na opanowanie społeczeństwa a lekarzy na wyciągnięcie bez pracy z systemu kilkakrotnie więcej niż w czasie normalnej pracy.
Są dwa rodzaje antyszczepionkowców . Jedni anty covidowcy a drudzy całkiem anty wszystkim szczepieniom.

Taaaa ,nie byłeś za przymusem szczepień owszem,ale nawolywales na tym forum do zamykania w areszcie domowym tych którzy się nie zaszczepia.Rozumiem,że nie chciałeś siłowych zaszczepien. Tylko jak nazwać to czego się domagałes jak nie podłością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 listopada 2023r. o 18:39
~~Pinochet
Taaaa ,nie byłeś za przymusem szczepień owszem,ale nawolywales na tym forum do zamykania w areszcie domowym tych którzy się nie zaszczepia.Rozumiem,że nie chciałeś siłowych zaszczepien. Tylko jak nazwać to czego się domagałes jak nie podłością.[/c napisał(a):
Nie mniejszą podłością jest atakowanie mnie z ukrycia w każdym temacie za czas covidu , którego nie ja wprowadziłem.
Znasz mnie ? Odkryj twarz rozmawiaj jak normalny człowiek . Wstydzisz się swojego zdania ?
Tak było ze szczepieniami . Dużo się " odszczekiwałeś " ale to nie ty ponosiłeś konsekwencje LOKAUTU. Chciałeś eskalować konflikt nic od siebie nie proponując. To problem globalny. Zwróć uwagę że mimo różnic politycznych , światopoglądowych , gospodarczych , materialnych , kulturowych żaden kraj nie przeciwstawił się temu jak Ty.
Masz prawo mieć swoje zdanie . Ja Krytykuje Cię za otwarty oportumizm.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:41
Czy Szwajcaria , Norwegia , Dania , Szwecja ,
przyjęły Euro …?
tak pytam bo takie rozwinięte , bogate to kraje …
to i pewnie Euro mają …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny jego znajomy niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:49
~~Jurek napisał(a): Czy Szwajcaria , Norwegia , Dania , Szwecja ,
przyjęły Euro …?
tak pytam bo takie rozwinięte , bogate to kraje …
to i pewnie Euro mają …


Malinowy nosie , wszystkie te kraje są w UE ?
Ziobro zdziwienia. W taką pogodę to ci puder z nochala zmywa
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 listopada 2023r. o 18:56
Prezydent RP Andrzej Duda broniąc interesów tylko PiS legitymizuje takie postaci jak były agent Tomek.
Agent który na partyjne zlecenie postawiał " świnie " przeciwnikom politycznym.



Dopisane 20.11.2023r. o godz. 18:56:

~~Jurek napisał(a): Czy Szwajcaria , Norwegia , Dania , Szwecja ,
przyjęły Euro …?
tak pytam bo takie rozwinięte , bogate to kraje …
to i pewnie Euro mają …

Jurek a Ty trzymasz w banku złotówki czy € ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu