Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Termy wymagają poprawek i lepszego gospodarza?
~~Szaropopielata Skimia niezalogowany
29 listopada 2023r. o 20:03
~~pływak napisał(a): niestety ale to samo się dzieje na ORCE, brudno i bez zarządzania, teraz nikt nie wie co ma robić i wszyscy mają to w d....., woda brudna, sciany brudne nie mówiąc o prysznicach
a i ratownicy siedzą cały czas w pokoiku na komórkach zamiast pilnować ludzi,
tu to dopiero brakuje gospodarza !
Widocznie tak ma być a może warto samemu zobaczyć jak jest zapraszamy władze na basen bo warto bo traci na wartości !

Dobry pomysł.
Zaprosić władzę.....
albo zarzut niegospodarności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Rzeżucha niezalogowany
29 listopada 2023r. o 20:26
Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Cykoria niezalogowany
29 listopada 2023r. o 20:35
~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.

~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.

Pracuję i nie jestem protegowany baranie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Rzeżucha niezalogowany
29 listopada 2023r. o 21:38
~~Pąsowa Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.

Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.
Pracuję i nie jestem protegowany baranie

To dlaczego jest tak brudno włosy tumany kurzu pozwijane w kulki wszędobylski brud.Prosze posprzątać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łukasz niezalogowany
29 listopada 2023r. o 23:01
Ten obiekt to porazka wybrałem się kiedyś z dziećmi na basen i zapomniałem sprawdzić godzinę wejścia z trójka dzieci to ciężko trochę to ogarnąć. Oczywiście czytnik czasu na basenie nie działał. A Pani przy kasie powiedziała, że nie może sprawdzić czasu ile zostało i poprosiła, żebym rozliczył zegarki to powie czy jest dopłata, czy nie to poprosiłem, żeby przy okazji nabiła druga godzinę to uszyszalem informację, że muszę przepakować rzeczy do iinej szafki, bo system wygeneruje teraz inna szafkę. Porażka jakaś do tej pory bez problemu mozna było korzystać z tej samej szafki. Od tamtej pory powiedziałem, że więcej tam nie pójdę. Z takim podejście to ŻENADA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Cykoria niezalogowany
29 listopada 2023r. o 23:43
~~Szaropopielata Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Termy powinni zamknąć albo naprawić gdyż większość atrakcji jest nie czynna

Naprawić
A przede wszystkim zarządzać i dbać!!!!!!!!

Kładka na stawie ważniejsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Cykoria niezalogowany
29 listopada 2023r. o 23:49
~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowa Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.

Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Zobaczcie kto tam pracuje oceńcie sami same protegowane osoby od których trudno wymagać wykonania obowiazkow
I dlatego jest tak jak jest.
Pracuję i nie jestem protegowany baranie
To dlaczego jest tak brudno włosy tumany kurzu pozwijane w kulki wszędobylski brud.Prosze posprzątać.

Sprząta firma zewnętrzna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~online pdf converter niezalogowany
30 listopada 2023r. o 0:15
You will also ought to consider the lenses. online pdf converter they suitable for equally close up and distance shots or will you need a separate lens for possibly just one?

online pdf converter
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza