Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżcie złapać złodzieja, nagroda 10 000 zł, zobaczcie film wideo
~~Burozielona Mięta niezalogowany
29 listopada 2023r. o 16:56
~~Czarnobrązowy Lilak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Purpurowa Budleja napisał(a): BolecForum

Cwaniaku a jak się mówi bez płot czy przez płot .
A furtka od czego??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Konwalia niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:11
Zwracają się z prośbą o rozpoznanie osób. Ludzie co wy macie w tych głowach. Zabierajcie łapy z klawiatury jak nie macie nic mądrego i przydatnego do napisania bo nas normalnych ludzi szlak trafią jak to czytamy. Tyle i bez komentarza proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Złocień niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 13:49
~~Granatowoszara Konwalia napisał(a): Zwracają się z prośbą o rozpoznanie osób. Ludzie co wy macie w tych głowach. Zabierajcie łapy z klawiatury jak nie macie nic mądrego i przydatnego do napisania bo nas normalnych ludzi szlak trafią jak to czytamy. Tyle i bez komentarza proszę.

Przyganiał kocioł garnkowi. Na szlak to możesz sobie pójść. O ile cię wcześniej szlag nie trafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza