Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
~~Malachitowa dracena niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 18:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): Jaka jest twoja wiedza pokazujesz w wielu innych tematach. Kłamiesz tam jak najęty więc i tu furory nie zrobisz bo ludzie się już na tobie poznali.



I o to mi chodziło aby ludzie się na mnie poznali , ludzie a nie Irezyny płowe .

No i właśnie się poznali. Nie ma tu nikogo kto traktuje pana poważnie panie Lucjanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna płowa niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 18:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): Jaka jest twoja wiedza pokazujesz w wielu innych tematach. Kłamiesz tam jak najęty więc i tu furory nie zrobisz bo ludzie się już na tobie poznali.



I o to mi chodziło aby ludzie się na mnie poznali , ludzie a nie Irezyny płowe .

No ja jestem irezyna a ty m21w2 . Jaka więc jest różnica? Jesteś czymś lepszym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 18:31
~~Jasnoczerwony Driakiew napisał(a): Armagedon jak dla mnie tylko udaje głu.pa (chociaż mogę oczywiście się mylić)
A Lucek, jak to Lucek - im więcej osób będzie go przekonywać, tym on bardziej będzie "przekonany"... do swojej "naukowej decyzji" :)

Na 100% rżnie głupa.Ma poczucie humoru i choć nie zgadzam się z tym co pisze,to go lubię.Co innego pan Lucjan i PanM.Ten drugi nawet chciał zamykać niezaszczepionych w areszcie domowym.Pan Lucjan przynajmniej nie nawoływał do takich radykalnych kroków,taki starszy pan o naiwności małego dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2023r. o 18:49
~~Irezyna płowa napisał(a): No ja jestem irezyna a ty m21w2 . Jaka więc jest różnica? Jesteś czymś lepszym?



Ty jesteś kimś lepszym , hejterzy to ten " lepszy sort .
Ludzie unikają hejtu piszą na temat .
Pozdrawiam



Dopisane 01.12.2023r. o godz. 18:49:

~~Pinochet napisał(a): .Pan Lucjan przynajmniej nie nawoływał do takich radykalnych kroków,taki starszy pan o naiwności małego dziecka.



Nie jestem jak Ty " filozofem " jak twierdzisz że jestem naiwny jak dziecko przyjmuję do do wiadomości .
Dzięki za diagnozę , nie pierwszą i zapewne nie ostatnią wystawioną przez forumowych " filozofów " Bolca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jeżozwierz niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:33
Życzę panu Lucjanowi i innym Lucjano podobnym, całego tira szczepionek na osobę i aby oczekując na przyjazd udali się do weterynarza ponieważ na pewno tam też znajdą niewykorzystane sztuki i będą mogli szybko skorzystać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Cedr niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 21:00
~~Jeżozwierz napisał(a): Życzę panu Lucjanowi i innym Lucjano podobnym, całego tira szczepionek na osobę i aby oczekując na przyjazd udali się do weterynarza ponieważ na pewno tam też znajdą niewykorzystane sztuki i będą mogli szybko skorzystać .


Gostkowi jak telewizor i tzw. "eksperci" powiedzą że ma żreć obornik to będzie żarł i jeszcze sąsiadów namawiał.
A tych co nie będą chcieli żreć wyzywał od foliarzy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 21:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): No ja jestem irezyna a ty m21w2 . Jaka więc jest różnica? Jesteś czymś lepszym?



Nie jestem jak Ty " filozofem " jak twierdzisz że jestem naiwny jak dziecko przyjmuję do do wiadomości .
Dzięki za diagnozę , nie pierwszą i zapewne nie ostatnią wystawioną przez forumowych " filozofów " Bolca .

no fakt...filozofem ty nigdy nie zostaniesz bo do tego trzeba mieć otwarty umysł...
a ty jesteś tylko otumanionym fantastą...
pisać że ze starością przychodzi mądrość życiowa w twoim przypadku jest nietrafiona...
stąd właśnie twoja dziecinna naiwność...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 grudnia 2023r. o 15:59
~~Herbaciany Cedr napisał(a): Gostkowi jak telewizor i tzw. "eksperci" powiedzą że ma żreć obornik to będzie żarł i jeszcze sąsiadów namawiał.
A tych co nie będą chcieli żreć wyzywał od foliarzy. :)



To dla ciebie , nie moja ocena kim jesteś , mądrzejsi ode mnie tak was określają .

" Kim jest Foliarz? Charakterystyka osoby
Foliarz to slangowe określenie osoby wierzącej we wszelakie teorie spiskowe i zjawiska paranormalne. Foliarze do przesady interesują się tematami takimi jak UFO, płaska Ziemia, światowy plan depopulacji ludzkości czy też zabójcza szkodliwość fal 5G. Foliarz jest bardzo podatny na efekt potwierdzenia, inaczej znany jako błąd konfirmacji. Oznacza to, że ma tendencję do wybiórczego traktowania informacji. Foliarze przyjmują jedynie argumenty, które potwierdzają ich własne przekonania. Twierdzenia niezgodne z ich zdaniem traktują jako atak bądź spisek."

To moja dedykacja do tych co mi coś dedykują , potraktujcie to jako wyraz " wdzięczności " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu