Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ile wykroczeń zarejestrował system Red Light w Bolesławcu?
~~Worus niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 11:35
~~faclo999 napisał(a): Łebki w passerati starszym od nich, jak dostaną mandat, to będą musieli passerati sprzedać i jeszcze dołożyć :)
No i ci z truposzy Bee-eeM-Wee też mogą mieć problem.








Zrobiłeś mi dzień tym komentarzem xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 11:43
~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): MAszyna do zarabiania pieniędzy, cos jak ta na autostradzie odcinkowy pomiar predkości
i bardzo dobrze, że są. a jeszcze bardziej potrzebne na skrzyżowaniu Kościuszki - Tamka. Wiem, ponieważ jeżdżę tamtędy codziennie rano. TAM JEST WOLNA AMERYKANKA. Stoimy na zielonym świetle na środkowym pasie od strony dworca i czekamy aż łaskawie przejadą na czerwonym od strony wiaduktu. I zdarz się, że na zielonym przejadą dwa-trzy auta. Co kierowcy na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 12:02
~~ASTRA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): MAszyna do zarabiania pieniędzy, cos jak ta na autostradzie odcinkowy pomiar predkości
i bardzo dobrze, że są. a jeszcze bardziej potrzebne na skrzyżowaniu Kościuszki - Tamka. Wiem, ponieważ jeżdżę tamtędy codziennie rano. TAM JEST WOLNA AMERYKANKA. Stoimy na zielonym świetle na środkowym pasie od strony dworca i czekamy aż łaskawie przejadą na czerwonym od strony wiaduktu. I zdarz się, że na zielonym przejadą dwa-trzy auta. Co kierowcy na to.





Kierowca na to, że tam jest za szybko zielone od głównej lub za późno żółte/czerwone od wiaduktu. Kwestia przestawienia o 2/3 sekundy i nie byłoby problemu. Wjezdzalem od wiaduktu na zielonym w lewo, nie zdążyłem wjechać na pas i widziałem już jak z głównej ze świateł ruszają. Ten system to tylko skok na hajs. Jakie bezpieczeństwo daje to, że wjeżdżasz na strzałce, która gaśnie w momencie jej mijania, system traktuje to jako wjazd na czerwonym i dostajesz za to 500 i 15 punktów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 12:46
Dzięki Roman!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 12:58
A jak część z 233 ma paszport U to ile zebraliście piniążków? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 13:22
~~Kierowca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ASTRA napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): MAszyna do zarabiania pieniędzy, cos jak ta na autostradzie odcinkowy pomiar predkości
i bardzo dobrze, że są. a jeszcze bardziej potrzebne na skrzyżowaniu Kościuszki - Tamka. Wiem, ponieważ jeżdżę tamtędy codziennie rano. TAM JEST WOLNA AMERYKANKA. Stoimy na zielonym świetle na środkowym pasie od strony dworca i czekamy aż łaskawie przejadą na czerwonym od strony wiaduktu. I zdarz się, że na zielonym przejadą dwa-trzy auta. Co kierowcy na to.




Kierowca na to, że tam jest za szybko zielone od głównej lub za późno żółte/czerwone od wiaduktu. Kwestia przestawienia o 2/3 sekundy i nie byłoby problemu. Wjezdzalem od wiaduktu na zielonym w lewo, nie zdążyłem wjechać na pas i widziałem już jak z głównej ze świateł ruszają. Ten system to tylko skok na hajs. Jakie bezpieczeństwo daje to, że wjeżdżasz na strzałce, która gaśnie w momencie jej mijania, system traktuje to jako wjazd na czerwonym i dostajesz za to 500 i 15 punktów?
Dziękuję . A teraz tym problemem powinny zająć się odpowiednie służby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Aksamitka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 13:41
niezły bacik a gdzie ta kasa idzie na co ją wydają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Choina niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 14:05
I bardzo dobrze,czerwone światło nie upoważnia na wjazd na skrzyżowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza