Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

~~Ciemnopomarańczowa Aukuba niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:42
M21W2 napisał(a): moim zdaniem nawołujące do nienawiści


No i temat wyjasniony. Ochłoń trochę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Kalocefalus niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:43
M21W2 napisał(a): Tu fragment z polecanego artykułu .

" Dni Marusza Kamińskiego jako szefa CBA są policzone – taki przekaz polityków Platformy Obywatelskiej dobiega nas co dnia. Politycy i media zastanawiają się nad tym, jak skutecznie go odwołać, jakiego użyć triku – może „brak moralności”, a może „przekroczenie uprawnień”? W krytyce działań tej służby dawno przekroczono miarę – a zarzut o wykorzystywanie CBA do walki politycznej jest jedną z jej łagodniejszych form.

Zadziwia, że nikt prawie nie protestuje przeciw planom odwoływania szefa służb, któremu ustawa gwarantuje kadencyjność i tym samym niezależność od zmieniających się rządów. Premier Tusk ma zamiar tę niezależność złamać i jest to nie tylko groźne dla standardów demokratycznych w naszym kraju, które Platforma miała podobno podwyższać, ale też groźne dla samego premiera. Bo paradoksalnie w interesie Donalda Tuska jest to, by na czele służb stał właśnie ktoś taki jak Mariusz Kamiński."

A obecnie historia zatoczyła koło , Tusk odwołał Prokuratora Krajowego , jakie haki przygotuje na Dariusza Barskiego .

" Adam Bodnar poinformował w piątek o odwołaniu Dariusza Barskiego z funkcji Prokuratora Krajowego. Na jego miejsce został wyznaczony - w roli pełniącego obowiązki - krytyczny wobec działań Zbigniewa Ziobry Jacek Bilewicz."

Pytany przez dziennikarzy odpowiedział , zrobiłem to na polecenie Premiera Donalda Tuska .



Dopisane 14.01.2024r. o godz. 20:37:
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Aukuba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): To nie jest mowa nienawiści , to nie jest mowa nienawiści .
To nie jest dzielenie Polaków na normalnych i nienormalnych , to nie jest dzielenie Polaków .


To chyba jakaś obsesja?
PanM napisał, że miejsce Dudy jest na śmietniku historii i to jest powszechnie stosowana figura retoryczna.
Gdzie tutaj mowa nienawiści?


Figura retoryczna – środek ekspresji językowej wzmacniający emocjonalność .

Pan M zieje nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co nie jest zgodne z jego poglądami , zakłada dziesiątki tematów moim zdaniem nawołujące do nienawiści , osiąga zamierzone cele , wystarczy czytać komentarze założone przez niego .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Aukuba niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:46
~~Ciemnogranatowy Kalocefalus napisał(a):
To chyba jakaś obsesja?
PanM napisał, że miejsce Dudy jest na śmietniku historii i to jest powszechnie stosowana figura retoryczna.
Gdzie tutaj mowa nienawiści?


Figura retoryczna – środek ekspresji językowej wzmacniający emocjonalność .


Nie usisz mi podawać encyklopedycznego wyjaśnienia figury retorycznej. Jeśli bym jej znaczenia nie znał, to bym jej nie używał :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~więzień polityczny niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:52
Dzisiaj słuchałem wypowiedzi tych biednych zmarzniętych żon tych przestępców i pękałem ze śmiechu ,niby to uczone a tępe jak przecinak, jeśli ona nie umie na sterowniku przekręcić gałki w prawo i zwiększyć temperaturę to ,chciał bym tym tępym dzidom powiedzieć ,że moja żona jak jest jej zimno a ja jestem w pracy to schodzi do kotłowni ,rozpala w piecu, nakłada węgla i jak przychodzę z pracy w domciu jest cieplutko a później to ja już palę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2024r. o 20:52
Tu jest jak postąpił człowiek honoru .

"Zdymisjonowany szef CBA zwrócił pieniądze, które biuro przelało na jego konto. Jako tytuł przelewu wpisał „zwrot nienależnego wynagrodzenia”

" Na moje konto nie mają prawa wpłynąć żadne pieniądze z CBA. Nie życzę ich sobie – zapowiadał Mariusz Kamiński w ubiegłym tygodniu.

Od ogłoszenia jego dymisji nie przychodzi do pracy. CBA przesłało mu jednak połowę wygrodzenia jakie otrzymywał jako szef Biura. Jacek Cichocki z Kancelarii Premiera i nowy szef CBA Paweł Wojtunik uznali, że Kamiński nadal pozostaje w służbie, choć jest zawieszony jako funkcjonariusz.

Według Biura z tego powodu Kamiński nie miał prawa organizować publicznej konferencji na której opowiedział o kulisach afery hazardowej i sprawie nieudanej sprzedaży stoczni. Prokuratura w Rzeszowie postawiła Kamińskiemu zarzuty w związku z tzw. aferą gruntową. To stało się bezpośrednią przyczyną decyzji Donalda Tuska o jego zdymisjonowaniu."

" Były szef CBA twierdzi, że zarzuty te są zemstą za działania biura w sprawie afery hazardowej. Po jej ujawnieniu premier zdymisjonował m.in. szefa Klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego oraz szefa resortu sportu Mirosława Drzewieckiego."

Powrót mściwego Donalda Tuska i się zaczyna powtórka z historii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłorząb srebrzysty niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:54
Pozwij go albo lepiej postrasz wizytą w kancelarii. Tyle możesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:58
M21W2 napisał(a): TUSK odwołał Kamińskiego dopiero po dwóch latach jak został przez niego poinformowany o aferze hazardowej


"6 października 2009 prokurator Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie przedstawił mu zarzuty m.in. przekroczenia uprawnień i popełnienia przestępstw przeciwko wiarygodności dokumentów w związku z tzw. aferą gruntową, do popełnienia których Kamiński się nie przyznał13 października 2009 premier Donald Tusk odwołał go ze stanowiska."

Normalne, tak się postępuje z przestępcami!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Dereń niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 20:59
~~Miłorząb srebrzysty napisał(a): Pozwij go albo lepiej postrasz wizytą w kancelarii. Tyle możesz .


Zgadza się. Oni już nic nie mogą, ich już nie ma :)
Stąd taki kwik odrywanych od koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.