Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

~~xyz niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 21:01
Czy wy ludzie nie widzicie .że tym dwóm paniom nie chodziło o mężów ,tylko poszły się do prezydenta zagrzać bo w domach zimno .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 21:02
Kochani zwolennicy Pis czy od 1997 r była taki roz...dziaj prawny jak jest teraz, były różne rządy, prezydenci a prawo, konstytucja RP były jednoznaczne i jasne, wszyscy je szanowali - dopiero od listopada 2015r. rozpoczęło się ubeckie naciąganie prawa. Dopiero banda Pis rozpoczęła mieszanie w Polskim Prawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2024r. o 21:07
Lucjanie , panM zakłada tematy. Tematy z reguły dotyczące ludzi dużej polityki których postępowanie ma wpływ na poziom życia obywateli.
W skrócie całe moje zaangażowanie w świat polityki to :
KOMENTOWANIE I OCENA STOSUNKU PAŃSTWA DO POJEDYNCZEGO CZŁOWIEKA .
Państwa Lucjanie jako organizmu politycznego a nie jakiejś tam partii albo partyjki.Ponieważ PiS zawłaszczył sobie prawo do władzy absolutnej oraz bardzo aktywnie uwłaszcza się na publicznym majątku nie biorąc wcale pod uwagę pozostałej części społeczeństwa wylądował na moim celowniku.
Zobacz Lucjanie wpis pod każdym moim postem. On tu widnieje os początku kiedy piszę.
Tu na forum jest cały wachlarz komentatorów ale tylko Ty otwarcie i co najgorsze całkowicie bezkrytycznie się angażujesz w retorykę władzy. Oni twierdz że opozycja to wrogowie a Ty natychmiast szukasz wroga między nami.
Nadużywasz sloganu " ZIEJE NIENAWIŚCIĄ ". Krytyka to nie jest nienawiść.
Podałem Ci filmik z dzisiejszego przemówienia prezydenta PiS Andrzeja D a Ty nazwałeś to zianie nienawiści.
Obejrzyj ten filmik. Zobacz na wyraz twarzy jak by nie było prezydenta. Wsłuchaj się w słowa i zauważ retorykę wypowiedzi.
Czy to prezydent Polaków ? Moim zdaniem to " ortodoksyjny funkcjonariusz Zjednoczonej Prawicy ".
A w tym wszystkim Ty , emeryt , rolnik chcesz grać pierwsze skrzypce demonstracyjnie prezentując się jako " wojownik z komuną " -- Powiedz no kto to jest ta komuna ? Tylko nie uciekaj od odpowiedzi że ja jestem lewak itp.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 21:09
Od niedawna mamy „ terror praworządności”.
I oby już nigdy nie wrócił w Polsce piSSowski terror bezprawia i niesprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2024r. o 21:22
~~Miłorząb srebrzysty napisał(a): Pozwij go albo lepiej postrasz wizytą w kancelarii. Tyle możesz .



Tusk to przebiegła szuja , realizuje swoją zemstę nie swoimi rękoma , Bodnar , Kierwiński , Hołownia , oni w przyszłości odpowiedzą za łamanie prawa ,Tusk da nogę do Brukseli .





Dopisane 14.01.2024r. o godz. 21:13:

M21W2 napisał(a): Lucjanie , panM zakłada tematy. Tematy z reguły dotyczące ludzi dużej polityki których postępowanie ma wpływ na poziom życia obywateli.



Za rządów koalicji PiS mój poziom życie wzrósł i to bardzo , obywateli też , nie ma już hańby Tuska zakupy na zeszyt .



Dopisane 14.01.2024r. o godz. 21:22:

Przemku jakbyś nie oceniał mnie tylko pisał o PiS nie byłoby tego co piszę o Tobie .
Ja oceniam Ciebie za całe lata rządu PiS , nie robiłbym tego jak byś posłuchał mojej prośby o nie pisaniu o mnie tylko merytorycznie na podstawie faktów o wszystkim co się Tobie podoba .

Powyższy twój wpis to zlepek sloganów , to co piszesz o PiS dotyczy w tym samym stopniu PO - dawniej koalicji AWS - UW , nie skomentujesz tego co się dzieje obecnie , obaliłoby to całą Twoją narrację o PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2024r. o 21:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miłorząb srebrzysty napisał(a): Pozwij go albo lepiej postrasz wizytą w kancelarii. Tyle możesz .



Tusk to przebiegła szuja , realizuje swoją zemstę nie swoimi rękoma , Bodnar , Kierwiński , Hołownia , oni w przyszłości odpowiedzą za łamanie prawa ,Tusk da nogę do Brukseli .


Dopisane 14.01.2024r. o godz. 21:13:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Lucjanie , panM zakłada tematy. Tematy z reguły dotyczące ludzi dużej polityki których postępowanie ma wpływ na poziom życia obywateli.


Za rządów koalicji PiS mój poziom życie wzrósł i to bardzo , obywateli też , nie ma już hańby Tuska zakupy na zeszyt .

****************************************************************************************************************************
Nie ma zakupów na zeszyt bo nie ma sklepów . Zostały markety.
Wzrósł poziom życia popleczników PiS . A co z pozostałymi ?


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 stycznia 2024r. o 21:41
PanM napisał(a): Powiedz no kto to jest ta komuna ? Tylko nie uciekaj od odpowiedzi że ja jestem lewak itp.



Już odpowiedziałem Tobie w innym temacie zadałeś takie pytanie , nie przeczytałeś więc powtórzę , nie legitymacja PZPR decyduje kto jest komuchem tylko poglądy jakie głosisz , wierzę że nie byłeś w PZPR mimo to jesteś w mojej ocenie komuchem tak jak ja w Twojej solidaruchem , jestem członkiem stowarzyszenia działaczy opozycji antykomunistycznej , boli to Ciebie .



Dopisane 14.01.2024r. o godz. 21:41:

PanM napisał(a): Nie ma zakupów na zeszyt bo nie ma sklepów . Zostały markety.



Jak mam Ciebie traktować poważnie po takiej bredni w miastach są sklepy osiedlowe , u mnie w Ocicach były dwa za rządów Tuska , widziałem grube zeszyty z nazwiskami dłużników i zatroskane miny właścicieli sklepów oczekujących na zwroty pieniędzy przez dłużników .
Obecnie też są dwa mocno rozbudowane i ze znacznie lepszym zaopatrzeniem , nie ma zeszytów są zadowoleni właściciele z terminalami płatniczymi na ladach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2024r. o 21:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Powiedz no kto to jest ta komuna ? Tylko nie uciekaj od odpowiedzi że ja jestem lewak itp.



Już odpowiedziałem Tobie// jesteś w mojej ocenie komuchem // , jestem członkiem stowarzyszenia działaczy opozycji antykomunistycznej , boli to Ciebie .

*****************************************************************************************************************************
Boli Lucjanie ......
40 lat wolnej Polski a Ty i idea której hołdujesz to walka .
Walka z kim ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.