Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

14240
M21W2
14 stycznia 2024r. o 21:48
Dobranoc


Dopisane 14.01.2024r. o godz. 21:48:

PanM napisał(a): Boli Lucjanie ......
40 lat wolnej Polski a Ty i idea której hołdujesz to walka .
Walka z kim ?



Czytanie sprawia Tobie kłopoty ? ile razy mam się powtarzać , ja z nikim nie walczę , ja uczestniczę w protestach przeciwko bezprawiu obecnego rządu , nie wykluczam że jak tak dalej pójdzie walki Polaka z Polakiem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 22:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:
Powyższy twój wpis to zlepek sloganów , to co piszesz o PiS dotyczy w tym samym stopniu PO - dawniej koalicji AWS - UW , nie skomentujesz tego co się dzieje obecnie , obaliłoby to całą Twoją narrację o PiS.

Czy ty myślisz oszołomie że ludzie zapomnieli już twoje wcześniejsze wpisy i jak tu się śliniłeś liżąc dupę pis? Zarzucasz innym pisanie sloganów a nie pamiętasz swoich ? Kiedy ty skrytykowałeś kiedykolwiek swoich niedawnych towarzyszy partyjnych? Ty teraz pierdo.isz głupoty o obecnym rządzie bo okazało się że nagle okazał się nie twoim ? Ty teraz piszesz o Tusku ,,szuja''?
A kim jest twój Duda? Kim ty jesteś przy nim plując tu nienawiścią do wszystkich o przeciwnym spojrzeniu na to co wcześniej robili złodzieje i oszuści których ty nadal popierasz i których bronisz? Robiąc to stawiasz się obok nich jako szkodnik Polski . A swoją dawną opozycyjność wsadź sobie w dupę i to bardzo,bardzo głęboko. I mam to gdzieś jak zaczniesz mnie tu straszyć tą swoją kancelarią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cedr wysmukły niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 22:21
M21W2 napisał(a): nie wykluczam że jak tak dalej pójdzie walki Polaka z Polakiem .


Ty głupku już od dawna to robisz. Dla ciebie Polak chcący żyć normalnie i spokojnie w swoim kraju to dla ciebie coś całkowicie obce. Ty ziejesz nienawiścią i kiedyś ona cię zniszczy lub po prostu zabije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Aukuba niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 22:40
~~Cedr wysmukły napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): nie wykluczam że jak tak dalej pójdzie walki Polaka z Polakiem .


Ty głupku już od dawna to robisz. Dla ciebie Polak chcący żyć normalnie i spokojnie w swoim kraju to dla ciebie coś całkowicie obce. Ty ziejesz nienawiścią i kiedyś ona cię zniszczy lub po prostu zabije.


To jest stara pisia retoryka.
Kto nie jest z PiSem, ten nie jest prawdziwym Polakiem.
To już jest nudne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak mały niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 22:47
PanM napisał(a): Lucjanie , panM zakłada tematy. Tematy z reguły dotyczące ludzi dużej polityki których postępowanie ma wpływ na poziom życia obywateli.
W skrócie całe moje zaangażowanie w świat polityki to :
KOMENTOWANIE I OCENA STOSUNKU PAŃSTWA DO POJEDYNCZEGO CZŁOWIEKA .
Państwa Lucjanie jako organizmu politycznego a nie jakiejś tam partii albo partyjki.Ponieważ PiS zawłaszczył sobie prawo do władzy absolutnej oraz bardzo aktywnie uwłaszcza się na publicznym majątku nie biorąc wcale pod uwagę pozostałej części społeczeństwa wylądował na moim celowniku.
Zobacz Lucjanie wpis pod każdym moim postem. On tu widnieje os początku kiedy piszę.
Tu na forum jest cały wachlarz komentatorów ale tylko Ty otwarcie i co najgorsze całkowicie bezkrytycznie się angażujesz w retorykę władzy. Oni twierdz że opozycja to wrogowie a Ty natychmiast szukasz wroga między nami.
Nadużywasz sloganu " ZIEJE NIENAWIŚCIĄ ". Krytyka to nie jest nienawiść.
Podałem Ci filmik z dzisiejszego przemówienia prezydenta PiS Andrzeja D a Ty nazwałeś to zianie nienawiści.
Obejrzyj ten filmik. Zobacz na wyraz twarzy jak by nie było prezydenta. Wsłuchaj się w słowa i zauważ retorykę wypowiedzi.
Czy to prezydent Polaków ? Moim zdaniem to " ortodoksyjny funkcjonariusz Zjednoczonej Prawicy ".
A w tym wszystkim Ty , emeryt , rolnik chcesz grać pierwsze skrzypce demonstracyjnie prezentując się jako " wojownik z komuną " -- Powiedz no kto to jest ta komuna ? Tylko nie uciekaj od odpowiedzi że ja jestem lewak itp.

Człowieku do kogo to piszesz przecież to koleś wyprany z mózgu śniący o czym co już nie wróci taka mała menda pisowska, pociotek k......a z Żoliborza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Cieszynianka niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 22:58
Pierwsza, kościelna żona Kamińskiego, Anna Kasprzyszak, zarabia pół miliona rocznie, a ich jedyne dziecko, syn Kacper właśnie z nią też zarabia pół miliona rocznie.
Pomimo takich zarobków, PiS organizuje zrzutkę wśród ubogich seniorów i ciągną od nich wdowi grosz, jak Rydzyk, na "biednych" ministrów, żeby nie umarli z głodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak mały niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 23:00
M21W2 napisał(a): Tu fragment z polecanego artykułu .

" Dni Marusza Kamińskiego jako szefa CBA są policzone – taki przekaz polityków Platformy Obywatelskiej dobiega nas co dnia. Politycy i media zastanawiają się nad tym, jak skutecznie go odwołać, jakiego użyć triku – może „brak moralności”, a może „przekroczenie uprawnień”? W krytyce działań tej służby dawno przekroczono miarę – a zarzut o wykorzystywanie CBA do walki politycznej jest jedną z jej łagodniejszych form.

Zadziwia, że nikt prawie nie protestuje przeciw planom odwoływania szefa służb, któremu ustawa gwarantuje kadencyjność i tym samym niezależność od zmieniających się rządów. Premier Tusk ma zamiar tę niezależność złamać i jest to nie tylko groźne dla standardów demokratycznych w naszym kraju, które Platforma miała podobno podwyższać, ale też groźne dla samego premiera. Bo paradoksalnie w interesie Donalda Tuska jest to, by na czele służb stał właśnie ktoś taki jak Mariusz Kamiński."

A obecnie historia zatoczyła koło , Tusk odwołał Prokuratora Krajowego , jakie haki przygotuje na Dariusza Barskiego .

" Adam Bodnar poinformował w piątek o odwołaniu Dariusza Barskiego z funkcji Prokuratora Krajowego. Na jego miejsce został wyznaczony - w roli pełniącego obowiązki - krytyczny wobec działań Zbigniewa Ziobry Jacek Bilewicz."

Pytany przez dziennikarzy odpowiedział , zrobiłem to na polecenie Premiera Donalda Tuska .



Dopisane 14.01.2024r. o godz. 20:37:
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Aukuba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): To nie jest mowa nienawiści , to nie jest mowa nienawiści .
To nie jest dzielenie Polaków na normalnych i nienormalnych , to nie jest dzielenie Polaków .


To chyba jakaś obsesja?
PanM napisał, że miejsce Dudy jest na śmietniku historii i to jest powszechnie stosowana figura retoryczna.
Gdzie tutaj mowa nienawiści?


Figura retoryczna – środek ekspresji językowej wzmacniający emocjonalność .

Pan M zieje nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co nie jest zgodne z jego poglądami , zakłada dziesiątki tematów moim zdaniem nawołujące do nienawiści , osiąga zamierzone cele , wystarczy czytać komentarze założone przez niego .
Dopisane 14.01.2024r. o godz. 20:39:komentarze w założonych przez niego tematach .

Prawomocnie skazany to przestępca a miejsce przestępcy to cela. Czasami wystarczy jeden fałszywy ruch i całe życiowe dokonania idą w pizdu. A preziowi pomieszały się sceny być może byłby dobry na scenie kabaretowej wraz z glapciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polska odrodzi się z popiołu niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 11:53
Duda się boi bo ruszyła lawina rozliczeń, tych którzy stosowali „terror niepraworządności”.
A Duda jest czołową postacią w łamaniu praworządności.
Jest notariuszem upadłej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza