Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

~~Strażnik ZK niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 11:56
Duda może szczekać, grozić i przeszkadzać ale czas płynie każdy kolejny dzień przybliża nas do końca jego podłej prezydentury...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kokornak niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 12:44
W pałacu trwa spotkanie Męża Stanu z mężem Agaty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 12:55
jesteś pewien że to jak piszesz Mąż Stanu czy raczej wystarczy ''mąż stanu'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rogerkiz niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 12:57
"Download editable and free passport, driving license, how to spot a fake michigan id
ID card, certificate, utility bill, bank statement
and other editable templates. Photoshop, Word, Excel, PDF. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 13:22
Anżej pogadał sobie z Tuskiem ale coś tam chyba ''nie pykło''...;D
pogadali sobie o tych dwóch kryminalistach których Anżej na siłę chce ułaskawić?...czy nie wygląda to na bezczelność i bezwstydność ?
przecież i tu wyrok wydał sąd a te powinny być niezawisłe i niepodważalne...;D
czego tu nie rozumie ten polski ''doktor prawa''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Ciemiernik niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 13:24
~~Strażnik ZK napisał(a): Duda może szczekać, grozić i przeszkadzać ale czas płynie każdy kolejny dzień przybliża nas do końca jego podłej prezydentury...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Ognik niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 13:26
Spotkanie w 4 oczy:
Premier - masz tu Andrzej teczkę, to znaleźliśmy w audytach. Tylko na ciebie. Przemyśl.
Koniec spotkania.

Oświadczenie Dudy:
Prosiłem Pana Premiera, mówiłem Panu Premierowi, zasygnalizowałem Panu Premierowi.

Szybko poszło z doktorem prawa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosna niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 13:26
~~Strażnik ZK napisał(a): Duda może szczekać, grozić i przeszkadzać ale czas płynie każdy kolejny dzień przybliża nas do końca jego podłej prezydentury...

oby jak najszybciej ta tzw. prezydentura minęła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.