Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skandal obyczajowy w Lubomierzu, były proboszcz z Tomaszowa zawieszony przez biskupa!
~~Piernikowy Pigwowiec niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 13:57
Ta ich posługa jest trochę jak praca za którą mogą legalnie żebrać z ambony i manipulować słabymi parafianina mi żeby dawali zna jego zachcianki tzw. potrzeby, a skoro jest w pracy to obowiązują go jakieś przepisy. Każdego z nas pracodawca zwalnia jak przegina kilka razy. On przeginał w Tomaszowie i Szczytnicy to zamiast wywalić go od razu to jak to bywa w obłudnym i zakłamanym kościele przenieśli go do Lubomierza. Ale że nadal nie przestrzega ślubów które złożył to należy się wywalenie z roboty i niech sobie wtedy ciupcia do woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Pigwowiec niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 14:13
~~Twardy korzeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowy Pigwowiec napisał(a): Bzdury


Do Dąbrowy Górniczej się przejedź, inaczej zaśpiewasz. .

~~Twardy korzeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowy Pigwowiec napisał(a): Bzdury


Do Dąbrowy Górniczej się przejedź, inaczej zaśpiewasz. .

Nie trzeba jechać do Dąbrowy wystarczy że pójdziesz do dżakuzi w Bolesławcu z celebrytą gejem a księżulki sami wypłyną z czeluści bąbelków. Tak to jest z tymi kapłanami. Szkoda że ludzie ślepo ich bronią w imię wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Różanecznik niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 17:38
~~Krzychu napisał(a): Brawo dla księdza, krótko z frajerami i ich domysłami nie mają dowodów to powinni srogą karę w dziesiątkach tysięcy złoty ponieść.

Żeby kogoś ukarać musi udowodnić co robił sam na sam z jego żoną i dowieźć, że ją nie bzykał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Pigwowiec niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 19:01
To że pukał stare baby to jedno ale ludzie na wiosce gadają że jak go wywalili i się wyprowadził to zniknęły także pieniądze kościelne które ludzie płacili na kościół. No cóż może to zbieg okoliczności bo za rękę ani za ptaszka nikt go nie złapał więc jest niewinny a to tylko pomówienia. Wredni ludzie się na niego uwzięli a on pisze teraz że ma depresję. Ja też miałem depresję jak musiałem znowu szukać kolejnej partnerki. Mimo wszystko życzę jeszcze księdzu Andrzejowi i jego rodzicom wszystkiego dobrego i dużo wytrwałości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arhatum niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 19:27
~~Piernikowy Pigwowiec napisał(a): To że pukał stare baby to jedno ale ludzie na wiosce gadają że jak go wywalili i się wyprowadził to zniknęły także pieniądze kościelne które ludzie płacili na kościół. No cóż może to zbieg okoliczności bo za rękę ani za ptaszka nikt go nie złapał więc jest niewinny a to tylko pomówienia. Wredni ludzie się na niego uwzięli a on pisze teraz że ma depresję. Ja też miałem depresję jak musiałem znowu szukać kolejnej partnerki. Mimo wszystko życzę jeszcze księdzu Andrzejowi i jego rodzicom wszystkiego dobrego i dużo wytrwałości.

No tak znam to bo byłem w Radzie Kościelnej, ludziom to nie wytłumaczysz, że skarbnik powinien być z pośród wiernych i to on powinien trzymać kasę, ale ciemnota zawsze wierzy księdzu , nawet parafianki(ciemnota) wypną mu swoje tarcze żeby miał gdzie gole strzelać.
Ksiądz ma grzechomierz jak Sony Corleone to dobrze im grzechy wymierzy i od razu rozgrzeszenia udzieli, więc do komunii co niedziela może "latać".
Chłopy ciemne, ciemna masa, średniowiecze zacofane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 19:44
Żebyś ty antychryście dostał zztwardzenia od parówek i kupczył w bólach 15 minut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Rezeda niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 19:55
~~dobre sobie napisał(a): Ja uważam tego księdza za normalnego faceta jak to się mówi ,,jak suka nie da to pies nie weźmie ,, przecież ta kobieta nie była gwałcona tylko za obopólną zgodą ruchana , najśmieszniejszy to jest jej mężulek rogacz .[/c
Stare to...nie umiesz wymyśleć czegoś innego ,nowego? A może taki powiew świeżej głupoty.?.Nie? Nic?No nie wysilaj się .Wiem że nie dasz rady. Szkoda.Taki PAJAC jak Ty umie tylko pajacować i klepać ozorem A ja uważam ,że to właśnie TY jesteś najśmieszniejszym PAJACem.Takiego PAJACA jak TY to ja nigdy nie spotkałam . a uwierz mi ,że żyje już troche na tym świecie.. Nauczyłeś się pisać to teraz zacznij myśleć o czym piszesz .Sam tego nie wymyśliłeś,,Powtórzyłeś głupotę wymyśloną przez głupca.I stałeś się głupcem i PAJACEM.I właśnie teraz okazało się że najgłupszym pajacem w tej całej historii jesteś TY.bo nie umiesz nawet myśleć.,bo w główce rozumu brakuje ,oj brakuje.tylko pustka się tłucze.poza tym cicho,,głucho.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arhatum niezalogowany
5 stycznia 2024r. o 19:58
~~Pis potega napisał(a): Żebyś ty antychryście dostał zztwardzenia od parówek i kupczył w bólach 15 minut.


Jak wierzysz w Boga to po co piszesz takie bzdury?
Wiesz, że to wszystko może odwrócić się przeciwko tobie. Ch..u niemyty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza