Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
7 października 2024r. o 15:41
A Romanowski już na Węgrzech u Orbana . U mnie w Dojczland to nie do pomyślenia żeby złodziej uciekł przed prawem i sprawiedliwością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Pelargonia niezalogowany
7 października 2024r. o 16:01
~~Jurgen z Hamburga napisał(a): A Romanowski już na Węgrzech u Orbana . U mnie w Dojczland to nie do pomyślenia żeby złodziej uciekł przed prawem i sprawiedliwością.


U ciebie "w dojczland"to pewnie kible czyścisz..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
7 października 2024r. o 19:20
~~Liliowa Pelargonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurgen z Hamburga napisał(a): A Romanowski już na Węgrzech u Orbana . U mnie w Dojczland to nie do pomyślenia żeby złodziej uciekł przed prawem i sprawiedliwością.


U ciebie "w dojczland"to pewnie kible czyścisz..


Już ci to kilkakroć tłumaczyłem ale z ciebie dalej głupi siusiak . U nas w Dojczland uważa się że żadna praca nie hańbi ,żadna. !

ps. ten ,,siusiak'' to tak dla żartu , wiesz o tym prawda !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Bukszpan niezalogowany
7 października 2024r. o 23:03
u nas w Dojczland ,daj spokój

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta Polska niezalogowany
8 października 2024r. o 11:00
Brudna pała okazał się zwykłym złodziejem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
8 października 2024r. o 14:05
Ja to bym pozamykał w pierdlu wszystkich PiSowców ,którzy mają średnie lub wyższe wykształcenie. Ilu takich jest ? , kilka setek ! I wtedy spokojnie ,bez pospiechu sprawdzał bym ile i co ukradli . Są w miarę kumaci , wiedzieli co robili .Ciemnoty po zawodówkach i podstawówkach ,a tych w PiSie jest najwięcej , bym nie ruszał . To tłuszcza , którą można kupić za kilka stówek i święty obrazek od księdza. W ten sposób skończyło by się rumakowanie zorganizowanej grupy przestępczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2024r. o 14:20
~~skorn napisał(a): Ja to bym pozamykał w pierdlu wszystkich PiSowców ,którzy mają średnie lub wyższe wykształcenie. Ilu takich jest ? , kilka setek ! I wtedy spokojnie ,bez pospiechu sprawdzał bym ile i co ukradli . Są w miarę kumaci , wiedzieli co robili .Ciemnoty po zawodówkach i podstawówkach ,a tych w PiSie jest najwięcej , bym nie ruszał . To tłuszcza , którą można kupić za kilka stówek i święty obrazek od księdza. W ten sposób skończyło by się rumakowanie zorganizowanej grupy przestępczej.

A co z tymi którzy tutaj sieją propagandę pisowską? Bo jak bym też ich ukarał. Chociażby poprzez nakaz robót publicznych przy szkodach popowodziowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Tulipanowiec niezalogowany
8 października 2024r. o 18:37
~~Uśmiechnięta Polska napisał(a): Brudna pała okazał się zwykłym złodziejem.

wincyj wincyj te wał ena a skończysz w Tworkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza