Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~Lucjan w konspiracji niezalogowany
3 marca 2025r. o 8:23
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Rafała P., byłego członka zarządu spółki Orlen Ochrona oraz wieloletniego oficera Centralnego Biura Śledczego. Według nieoficjalnych doniesień zatrzymanie ma związek ze śledztwem prowadzonym przeciwko byłemu komendantowi głównemu policji Zbigniewowi Majowi. Rafał P. został aresztowany w swoim domu po powrocie z zagranicy .

NASTĘPNY PISI KRYSZTAŁ W ULU.

Nie ma wyroku więc to jest ,,kryształ'' i nie ma afery bo to jest nagonka polityczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruski mir niezalogowany
3 marca 2025r. o 8:44
Pisowce to kryminaliści. Ruskie onuce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
5 marca 2025r. o 16:52
Według prokuratury Matecki i jego ludzie ukradzione publiczne pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości przeznaczali między innymi na:

- lokaty i spłaty kredytów
- zakup i wykończenie nieruchomości
- lokowanie w fundusze inwestycyjne
- inwestowanie w rachunki maklerskie
- wypłacanie gotówki na rzecz członków rodzin
- wydatki życia codziennego

Nie dość, że wyjątkowy degenerat to jeszcze bezczelny ebany złodziej. Do pierdla ze śmieciem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
6 marca 2025r. o 8:39
Sejmowa komisja regulaminowa zarekomendowała w Sejmie uchylenie immunitetu i pociągnięciu do odpowiedzialności karnej Jarosława Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Czereśnia niezalogowany
6 marca 2025r. o 21:58
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Sejmowa komisja regulaminowa zarekomendowała w Sejmie uchylenie immunitetu i pociągnięciu do odpowiedzialności karnej Jarosława Kaczyńskiego.


Najwyższy czas !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
7 marca 2025r. o 12:01
Gangus za kratami.
ABW zdjęła Towarzysza Szmateckiego na ulicy niczem gangusa
Tak powinni robić z każdym PISowietem. Nie zapominajmy, że ten śmieć jest odpowiedzialny za śmierć dziecka
Niech mu prycza twardą będzie.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
8 marca 2025r. o 16:15
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki decyzją sądu na dwa miesiące trafi do aresztu śledczego na warszawskim Służewcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Czereśnia niezalogowany
8 marca 2025r. o 16:52
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki decyzją sądu na dwa miesiące trafi do aresztu śledczego na warszawskim Służewcu.


Najwyższy czas !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMA Nowe domy!