Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~oiuoiuoi niezalogowany
5 lipca 2024r. o 14:36
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Frezja napisał(a): W jakim ty świetle stawiasz Huberta ,
jaki masz w tym interes …?

JA??????...CZŁOWIEKU...CAŁY ŚWIAT TENISOWY KRYTYKUJE JEGO ZACHOWANIE W OSTATNIM PUNKCIE...

jedni nazywają go ''dzieciakiem'' inni pajacem...
wypowiedzi McEnroe i Hewitta są jeszcze bardziej ostre ....

więc nie pisz że to ja go gdzieś stawiam...
ja teraz jadę po woreczki bobu bym miał co skubać o dwunastej i oczywiście do STS-u...
nara...

gdzie to się niby hewit tak wypowiada? podeślesz linka czy nie potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 lipca 2024r. o 14:51
Yanku jak nie potrafisz wskazać sukcesów to proszę o wskazanie jednej decyzji Tuska niekorzystnej dla Niemców. Będzie łatwiej odpowiedzieć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
5 lipca 2024r. o 15:09
Roman Giertych zgłosił do prokuratury możliwość popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Kaczyński nie poinformował organów ścigania o wykorzystaniu Funduszu Sprawiedliwości na cele wyborcze PIS. W piątek zawiadomienie przyjęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

WSADZĄ DZIADA DO NORMALNEGO ULA CZY TAKIEGO DLA SPOŁECZNOŚCI LGBT ??/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robertmum niezalogowany
5 lipca 2024r. o 15:21
Pinterest advertising for the USA and English-speaking countries. Etsy, amazon, shopify, ebay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
5 lipca 2024r. o 15:25
~~Robertmum napisał(a): Pinterest advertising for the USA and English-speaking countries. Etsy, amazon, shopify, ebay


Spier^dal^ay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Mina niezalogowany
5 lipca 2024r. o 15:29
~~Rudawa Krzewuszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Robertmum napisał(a): Pinterest advertising for the USA and English-speaking countries. Etsy, amazon, shopify, ebay


Spier^dal^ay [/


Guten Morgen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Goryczka niezalogowany
5 lipca 2024r. o 16:07
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): bzdury opowiadasz ignorancie...
poddanie meczu jest traktowane jako spotkanie nieodbyte


Obrażanie to twoja specjalność , oglądałem ten mecz .
Nie napiszę kim ty jesteś tyko sprostuję to czego ty nie wiesz ,
W przypadku kreczu , przeciwnik automatycznie wygrywa mecz , poddający odpada z turnieju , spotkanie się odbyło .
Spotkanie nieodbyte musiałoby być zorganizowane przez organizatora w innym terminie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb niezalogowany
5 lipca 2024r. o 16:26
~~oiuoiuoi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Frezja napisał(a): W jakim ty świetle stawiasz Huberta ,
jaki masz w tym interes …?

JA??????...CZŁOWIEKU...CAŁY ŚWIAT TENISOWY KRYTYKUJE JEGO ZACHOWANIE W OSTATNIM PUNKCIE...

jedni nazywają go ''dzieciakiem'' inni pajacem...
wypowiedzi McEnroe i Hewitta są jeszcze bardziej ostre ....

więc nie pisz że to ja go gdzieś stawiam...
ja teraz jadę po woreczki bobu bym miał co skubać o dwunastej i oczywiście do STS-u...
nara...
gdzie to się niby hewit tak wypowiada? podeślesz linka czy nie potrafisz?

poszukaj sobie oficjalnych stron poświęconych tenisowi...
ja tu nie jestem od tego by cokolwiek tobie udowadniać...;D

wystarcza mi to co czytam i piszę do takich niedowiarków jak np. ty....

jest na stronie Eurosportu wypowiedź jakiegoś eksperta jak to Hurkacz według niego miał wygrać z Djokowiczem a później cały turniej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.