Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
7 lipca 2024r. o 17:07
Do wszystkich "pomysłów" PiSu obecny rząd był nastawiony anty.
Rząd się zmienił i dalej prowadzą taką samą "politykę"
No może bez pary pomysłów które nie spodobały się Niemcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 17:24
przecież my ...czyt. rząd jak nie wytyczne z Niemiec to z Waszyngtonu realizuje...
jaki pomysł dotyczący wszystkich Polaków lub dla prawdziwego rozwoju kraju wprowadzili piSSdzielce? ...jaki?
jaki pomysł wprowadził kolejny rząd? ...jaki?

pytam bo mam czas ....
because it's raining in London, so I'm reading Tennis Latter....
tam sporo komentarzy o nadchodzącym spotkaniu Putincewej z Ostapenko...
to będzie batalia...;D
a przecież w grze jest jeszcze Switolina chociaż ja osobiście ''cienko'' ją widzę ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
7 lipca 2024r. o 17:29
Co zaczęli "wprowadzać" a obecny rząd próbuje zablokować.
CPK, atom

Choć to może było tylko po to byśmy my ( malapety intelektualne) się cieszyli że coś robią dla kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 17:35
~~Miodowy Rannik napisał(a): ja wracam do wznowionego meczu bo obstawiłem Paulę a ty Lucjan napisz o niespełnionych obietnicach Beci''oborowej'' ...;D
chętnie później poczytam..ale ty nie napiszesz ...;D


Oglądam Alcaraza z Humbertem , ty nie piszesz o łamaniu prawa i niespełnionych obietnicach obecnej władzy co jest aktualnym tematem tylko szukasz zastępczych tematów z przed kilku lat .
PiS-owi niestety wyborcy podziękowali , nie wypada mi nic innego jak pogodzić się z ich decyzją i czekać jak potoczą się
dalsze losy Polski pod rządami koalicji sterowanej z Brukseli i Berlina , czekam jak ty i tobie podobni zrozumiecie że
najważniejsza jest suwerenność której obecna koalicja nam nie zapewnia .
Jak będziesz pisał o niespełnionych obietnicach PiS i będzie to zgodne z prawdą na pewno nie będę bronił Szydło i Morawieckiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 17:36
oprych napisał(a): Co zaczęli "wprowadzać" a obecny rząd próbuje zablokować.
CPK, atom

Choć to może było tylko po to byśmy my ( malapety intelektualne) się cieszyli że coś robią dla kraju.

CPK owszem ale nie w takiej formie jak to widzi a raczej chce wszystkich przekonać Horała i inni piSSdzielce...
jak sobie przypomnę zapewnienia o połączeniu CPK siecią ''szybkich kolei'' osiągających prędkości ''teżewe'' to śmiech mnie ogarnia...
atom?...dlaczego angażować w to ''yankeską '' firmę która uwikłana jest w finansowe przekręty ,będąca bankrutem a istnieje tylko dzięki wsparciu ich rządu?
były przecież oferty z Francji i o ile pamiętam z Korei?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 17:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miodowy Rannik napisał(a): ja wracam do wznowionego meczu bo obstawiłem Paulę a ty Lucjan napisz o niespełnionych obietnicach Beci''oborowej'' ...;D
chętnie później poczytam..ale ty nie napiszesz ...;D


Oglądam Alcaraza z Humbertem , ty nie piszesz o łamaniu prawa i niespełnionych obietnicach obecnej władzy co jest aktualnym tematem tylko szukasz zastępczych tematów z przed kilku lat .
PiS-owi niestety wyborcy podziękowali , nie wypada mi nic innego jak pogodzić się z ich decyzją i czekać jak potoczą się
dalsze losy Polski pod rządami koalicji sterowanej z Brukseli i Berlina , czekam jak ty i tobie podobni zrozumiecie że
najważniejsza jest suwerenność której obecna koalicja nam nie zapewnia .
Jak będziesz pisał o niespełnionych obietnicach PiS i będzie to zgodne z prawdą na pewno nie będę bronił Szydło i Morawieckiego .

też jednym okiem patrzę na Alcaraza ..ne obstawiam takich meczy gdzie kurs jest 1.01 czy 1.05 bo to jest bezsens ...
Lucjan ja nie szukam tematów sprzed lat tak jak ty od lat bronisz się przed tym by o tym złodziejstwie nie pisać ...

dlaczego? ...myślisz że ludzie o tym zapomną? ;D
piszesz...
''Jak będziesz pisał o niespełnionych obietnicach PiS i będzie to zgodne z prawdą na pewno nie będę bronił Szydło i Morawieckiego .''

a więc piszę i co odpowiesz?
jak to było z obietnicami Beci że nie będą podnosić podatków?...;D
jak to było z ''pinokiem'' co to przez rok ''zapominał'' o sprzedaniu swoich akcji w WBK ... o innych machlojach i obietnicach mam tu pisać?
robiłem to nie raz i nigdy !!!! nie odpowiedziałeś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 17:57
oprych napisał(a): Do wszystkich "pomysłów" PiSu obecny rząd był nastawiony anty.
Rząd się zmienił i dalej prowadzą taką samą "politykę"
No może bez pary pomysłów które nie spodobały się Niemcom.


W ostatnim zdaniu zdaniu pokazałeś bardzo znaczącą różnicę , dodam jeszcze że straszyli wyprowadzeniem przez
PiS Polski z eurokołchozu któremu obecnie przyklaskują i nie przeciwstawiają się zmianom traktatowym
bardzo niekorzystnym dla polskiej gospodarki i dla każdego z nas , europejski zielony ład i dyrektywa emisji CO2 są
tego najlepszym przykładem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 18:00
no dobra
wznowiono mecz Pauli którą obstawiłem jako wygraną i Raducanu którą widzę jako przegraną ...
ale kurs na Sun był kuszący a obstawiałem ją codziennie od początku turnieju ...

więc teraz kawa i ... nara...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu