Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
14 lipca 2024r. o 8:24
~~Złotobrązowy Powojnik napisał(a): Oprych to pedał?

A taki był fajny. Taki konfederacki :)

Pytasz czy twierdzisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 8:27

Radwańska U. - Garcia M. 1.04 - 8....
turniej w Porto...
oj będzie zabawa...HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Stokrotka niezalogowany
14 lipca 2024r. o 8:30
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): przy okazji wykopią setki ton węgla

... z którego twoja banda z 13 grudnia wyprodukuje prąd i odda go ukrom za friko.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
14 lipca 2024r. o 8:35
~~Brunatnofioletowa Alstremeria napisał(a): ~~Brunatnofioletowa Alstremeria niezalogowany
12 godz. 51 min. temu
Ileż tu było obelg i wyśmiewania " Jacusiowej " telewizji. A dzisiaj co? Co się zmieniło? Dalej trasa z TVP i odgrzewanie starych kotletów z pleybeku i nabijanie kasy pseudo artystom. Urszula, Doda, Wanda i Banda, i jeszcze parę staroci. Konik na biegunach..... Dmuchawce latawce ..... hahahahha... To ja już wolałem Zenka. No ale jakoś te miliardy na telewizję trzeba spożytkować. Mamy uśmiechniętą Polskę!!!! Jak się bawicie!!!! Wszystkie ręce w górę.... hahahahaha.. Ciekawe co na to błazny POpierające i głosujące na kolejną bandę.... tym razem z 13 grudnia???
Zgł

Jak widać cisza w temacie. Uśmiechnięta Polska odsypia wspaniały koncert ..... nikt z POmylonych nawet nie wspomni ile tooo tooo kosztowało. Nooooo ... ale swoim to warto dać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 8:39
tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

a ja jadę do STS-U...

nara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 10:04
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowy Złotlin napisał(a): Konfederacja sprzedała polskie interesy Niemcom!

Chyba przespałeś ostatnie 35 lat.

Polskie interesy posprzedawali w tym czasie postkomuniści do spółki z postsolidarnościowcami.

Obecnie ponownie u władzy.



Dopisane 14.07.2024r. o godz. 09:40:

~~Izabelowa Serduszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hiacynt pstry napisał(a): A dlaczego tam? I skąd takie zainteresowania? Zamiast błądzić po omacku sami się tu ogłoście .

Przecież wiadomo, że u prawicowców są pedały. Nie musimy nigdzie szukać.

Biedroń i Śmiszek odeszli od Tuska? , coś przegapiłem ? ,


Dopisane 14.07.2024r. o godz. 10:04:

~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

a ja jadę do STS-U...

nara...

Piszesz o pakcie Tusk Zełenski, to dobrze,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowy Złotlin napisał(a): Konfederacja sprzedała polskie interesy Niemcom!

Chyba przespałeś ostatnie 35 lat.

Polskie interesy posprzedawali w tym czasie postkomuniści do spółki z postsolidarnościowcami.

Obecnie ponownie u władzy.
Dopisane 14.07.2024r. o godz. 09:40:~~Izabelowa Serduszka napisał(a): Ktoś napisał: ~~Hiacynt pstry napisał(a): A dlaczego tam? I skąd takie zainteresowania? Zamiast błądzić po omacku sami się tu ogłoście .
Przecież wiadomo, że u prawicowców są pedały. Nie musimy nigdzie szukać.
Biedroń i Śmiszek odeszli od Tuska? , coś przegapiłem ? , Dopisane 14.07.2024r. o godz. 10:04:~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

a ja jadę do STS-U...

nara...

Piszesz o pakcie Tusk Zełenski, to dobrze,


Stary daj se siana , nikt z tobą nie chce ,,gadać'' . Idi na xuy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Gazania niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:07
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

a ja jadę do STS-U...

nara...


A to chyba twoi idole nas w tej chwili dymają.
Partia Oszustów i sprzedawczyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza