Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Niebieskofioletowa Gazania niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:09
~~taka prawda napisał(a): M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: skorn napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowy Złotlin napisał(a): Konfederacja sprzedała polskie interesy Niemcom!


Przecież wiadomo, że u prawicowców są pedały. Nie musimy nigdzie szukać.

Biedroń i Śmiszek odeszli od Tuska? , coś przegapiłem ?

.

dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 10:17
~~taka prawda napisał(a): Stary daj se siana , nikt z tobą nie chce ,,gadać'' . Idi na xuy.


To po co odpisujesz gnojku .To że jesteś " sukcesem Tuska " nie jest dla mnie niespodzianką , takich sukcesów ma bardzo dużo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Stary daj se siana , nikt z tobą nie chce ,,gadać'' . Idi na xuy.


To po co odpisujesz gnojku .To że jesteś " sukcesem Tuska " nie jest dla mnie niespodzianką , takich sukcesów ma bardzo dużo .


Dla mnie wystarczy 1 , pogonienie w PiS-du starego geya. To zasługa Tuska że zdradziecka morda do władzy ,nie powróci już nigdy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:25
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

Jak to jest: dochodzisz do słusznego wniosku, że Polacy dają się "dymać" władzy, a jednocześnie popierasz tę władzę?
To chyba syndrom sztokholmski...
I nie mów tylko, że ty każdą władzę krytykujesz, bo krytykujesz "pissdzielców" i faszystów (którzy zresztą siedzą pod każdym kamieniem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:26
dobrze że piszesz że obecnie i że ''nas''...;D
bo ''przez ostatnie osiem lat'' Polacy a więc ty i ja byli ''dymani '' przez piSSdzielców...;D

ale co teraz widza moje piękne oczy...Lucjan się obudził z letargu? ...nagle mu przestały mu się podobać ''umowy'' podpisywane z ''ukrami" ...;D
Lucjan ...sprawa z tymi ''umowami'' zawsze była ukrywana do końca i gdyby nie dociekliwe media zapewne wiele z nich było by dla nas niedostępne...
napisz czy twój idol znany jako ''brudna pała'' wspominał kiedykolwiek o cysternach z paliwem jadącymi na Ukrainę?
a teraz ta ostatnia ''umowa'' ...wiesz o tym że kiedy ''yankee'' wyrazi na to zgodę (sic!) z terytorium naszego kraju będzie można wystrzeliwać pociski przechwytujące by tym niby chronić ukraińskie niebo?...a co z polskim kiedy to za ''rządów'' twoich kolesi jedna z rakietek przeleciała sobie przez pół Polski i twój ''płaszczak'' nic o tym nie wiedział?

jak to skomentujesz?...o ile skomentujesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tryb pilny niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:28
Czekajcie cierpliwe, nowy rachunek za prąd/gaz odsłoni POkaźny sukces rządu ośmiu gwiazdek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:30
~~Srebrna Jukka napisał(a): ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tak ...to klasyczny przykład ''dymania '' własnych obywateli ...
a jest to ''dymanko'' tym dotkliwsze że chyba w lutym lub w marcu ''ukry'' chcieli nam SPRZEDAWAĆ swój prąd ...

ale cóż zrobić...''durne paljaki'' dają się ''dymać'' przez wszystkich ...;D

Jak to jest: dochodzisz do słusznego wniosku, że Polacy dają się "dymać" władzy, a jednocześnie popierasz tę władzę?
To chyba syndrom sztokholmski...
I nie mów tylko, że ty każdą władzę krytykujesz, bo krytykujesz "pissdzielców" i faszystów (którzy zresztą siedzą pod każdym kamieniem :)

bzdury piszesz...krytykowałem władzę jeszcze przed piSSdzielcami ...
krytykowałem Kwaśniewskiego ,Millera a nawet Cimoszewicza...nawet jego chociaż był moim ulubionym wówczas politykiem...
ale ty albo tego nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać...;D
co zresztą jest dla mnie bez różnicy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Rozplenica niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:33
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): z terytorium naszego kraju będzie można wystrzeliwać pociski przechwytujące by tym niby chronić ukraińskie niebo?...a co z polskim kiedy to za ''rządów'' twoich kolesi jedna z rakietek przeleciała sobie przez pół Polski i twój ''płaszczak'' nic o tym nie wiedział?

jak to skomentujesz?...o ile skomentujesz...;D



Wciąganie Polski w wojnę i nic więcej z tego nie będzie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.