Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 10:42
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): jak to skomentujesz?...o ile skomentujesz...;D


Skomentuję wszystko jak przestaniesz bredzić o jakichś moich " kolesiach " , ja nie piszę że twoimi kolesiami są postkomuniści bez których Tusk nie miał by większości sejmowej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:45
tak jest ...bez względu jak skończy się tamten konflikt grozi to trzecią światową...
a nasz kraj po raz wtóry poniesie tego największe konsekwencje...

piszę o tym bo to jest moje zdanie od początku tej zadymy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 10:46
~~taka prawda napisał(a): Dla mnie wystarczy 1 , pogonienie w PiS-du starego geya. To zasługa Tuska że zdradziecka morda do władzy ,nie powróci już nigdy .


W zamian dostaniesz młodych zdolnych " inżynierów " z Azji , Afryki , Ameryki Południowej .
Będziesz miał władzę w Brukseli i jej poddanych w Warszawie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:47
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): jak to skomentujesz?...o ile skomentujesz...;D


Skomentuję wszystko jak przestaniesz bredzić o jakichś moich " kolesiach " , ja nie piszę że twoimi kolesiami są postkomuniści bez których Tusk nie miał by większości sejmowej .

tacy sami ''postkomuniści '' są i twoimi kolesiami...;D
a więc mamy tu Lucjan wspólny mianownik...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 10:52
~~Tryb pilny napisał(a): Czekajcie cierpliwe, nowy rachunek za prąd/gaz odsłoni POkaźny sukces rządu ośmiu gwiazdek


Płaciłem średnio miesięczni przed 1 lipca 180 zł , za lipiec , 300 ,95 zł .



Dopisane 14.07.2024r. o godz. 10:52:

~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tacy sami ''postkomuniści '' są i twoimi kolesiami...;D
a więc mamy tu Lucjan wspólny mianownik...


Nie szukaj wspólnych mianowników bo ich nie ma , sam to kiedyś napisałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Dla mnie wystarczy 1 , pogonienie w PiS-du starego geya. To zasługa Tuska że zdradziecka morda do władzy ,nie powróci już nigdy .


W zamian dostaniesz młodych zdolnych " inżynierów " z Azji , Afryki , Ameryki Południowej .
Będziesz miał władzę w Brukseli i jej poddanych w Warszawie .

a w iesz Lucjan że w naszej lokalnej ''lecznicy'' jest jakiś lekarz czarny jak dupa Murzyna?...wiesz o tym że w jednej z naszych poradni pracuje pewna Irina...

Lucjan ...zawsze pisałem i zawsze będę pisał że jak dla mnie tym krajem morze rządzić nawet Eskimos ...niech rządzi o ile kraj będzie rósł w siłę a Polakom będzie się żyło dostatnio...
kiedyś obiecywał to Gierek...pamiętasz? ;D

ilu po nim OBIECYWAŁO to samo a w tym twój dawny przywódca Wałęsa...pamiętasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:57
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a):
bzdury piszesz...krytykowałem władzę jeszcze przed piSSdzielcami ...
krytykowałem Kwaśniewskiego ,Millera a nawet Cimoszewicza...nawet jego chociaż był moim ulubionym wówczas politykiem...
ale ty albo tego nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać...;D
co zresztą jest dla mnie bez różnicy...

Ja nie mówię o czasach przeszłych. Ja mówię o teraźniejszości i uśmiechniętej koalicji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:57
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tryb pilny napisał(a): Czekajcie cierpliwe, nowy rachunek za prąd/gaz odsłoni POkaźny sukces rządu ośmiu gwiazdek


Płaciłem średnio miesięczni przed 1 lipca 180 zł , za lipiec , 300 ,95 zł .
Dopisane 14.07.2024r. o godz. 10:52:
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): tacy sami ''postkomuniści '' są i twoimi kolesiami...;D
a więc mamy tu Lucjan wspólny mianownik...

Nie szukaj wspólnych mianowników bo ich nie ma , sam to kiedyś napisałeś .

owszem...tyle że są sprawy które nas różnią -te są w przewadze- ale i są takie które nas łączą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.