Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:59
~~Srebrna Jukka napisał(a): ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a):
bzdury piszesz...krytykowałem władzę jeszcze przed piSSdzielcami ...
krytykowałem Kwaśniewskiego ,Millera a nawet Cimoszewicza...nawet jego chociaż był moim ulubionym wówczas politykiem...
ale ty albo tego nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać...;D
co zresztą jest dla mnie bez różnicy...

Ja nie mówię o czasach przeszłych. Ja mówię o teraźniejszości i uśmiechniętej koalicji :)

i to jest głupie...
nie ma przyszłości naród (a więc i ty) który nie pamięta przeszłości...
znasz to powiedzenie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 11:18
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): ilu po nim OBIECYWAŁO to samo a w tym twój dawny przywódca Wałęsa...pamiętasz?


Pamiętam doskonale obietnice Wałęsy , on dziś jest człowiekiem którego bronisz ja jego i całe to jego porozumienie z komunistami w Magdalence krytykuję ty tego układu bronisz , ten układ ponownie jest u władzy . Był układ Wałęsa Kiszczak jest Tusk Czarzasty , jak byś zapomniał Kiszczak , Czarzasty komuniści , Wałęsa , Tusk , Solidarność .



Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:18:

~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): owszem...tyle że są sprawy które nas różnią -te są w przewadze- ale i są takie które nas łączą ...;D


Jak tak twierdzisz spróbuję poszukać co nas może łączyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefa beauty niezalogowany
14 lipca 2024r. o 11:20
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Dla mnie wystarczy 1 , pogonienie w PiS-du starego geya. To zasługa Tuska że zdradziecka morda do władzy ,nie powróci już nigdy .


W zamian dostaniesz młodych zdolnych " inżynierów " z Azji , Afryki , Ameryki Południowej .
Będziesz miał władzę w Brukseli i jej poddanych w Warszawie .


Zapłacili Kaczyńskiemu prawdziwymi dolarami , kupili legalne wizy ,więc przyjechali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 11:37
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): nie ma przyszłości naród (a więc i ty) który nie pamięta przeszłości...



Yes, Yes , to nas na pewno łączy .


Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:22:

~~Stefa beauty napisał(a): Zapłacili Kaczyńskiemu prawdziwymi dolarami , kupili legalne wizy ,więc przyjechali.


Co ty nie powiesz , widziałeś , zgłoś gdzie trzeba i Kaczyński do paki .



Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:26:




Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:28:

Trochę na wesoło .




Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:37:

Piosenka dla fanów TV Tusk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 11:38
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): ilu po nim OBIECYWAŁO to samo a w tym twój dawny przywódca Wałęsa...pamiętasz?


Pamiętam doskonale obietnice Wałęsy , on dziś jest człowiekiem którego bronisz ja jego i całe to jego porozumienie z komunistami w Magdalence krytykuję ty tego układu bronisz , ten układ ponownie jest u władzy . Był układ Wałęsa Kiszczak jest Tusk Czarzasty , jak byś zapomniał Kiszczak , Czarzasty komuniści , Wałęsa , Tusk , Solidarność .
Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:18:
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): owszem...tyle że są sprawy które nas różnią -te są w przewadze- ale i są takie które nas łączą ...;D

Jak tak twierdzisz spróbuję poszukać co nas może łączyć .

i znowu uciekasz w slogany ...
a ja ci przypomnę jak tu przed laty wyśmiewałem jego ''totolotki'' jak kpiłem z jego rodzinnej choroby zwanej ''pomrocznością '' i to jak bronił wraz z Kuroniem pewnego esbeka który ich rozpracowywał przez którego przecież obaj trafili na ''internę''
pamiętasz Lucek jak pisałem o tym że nadal nie widzę obiecanych ''stu milionów'' ? ...nie pamiętasz...;D
a może pamiętasz jak jajca sobie z niego robiłem kiedy OBIECYWAŁ puszczenie złodziei w skarpetkach?

no i widzisz Lucjan ...ty mu uwierzyłeś a ja nie...
ty uwierzyłeś w ten zbiór ''pierdół'' podpisywanych pod publiczkę tym wielkim ołówkiem no i co z tego przetrwało do dnia dzisiejszego?
od czasów twojego ''pięknego Maryjana'' po dzisiejszego ''dudusia'' nic się nie nie zmieniło ...twoi kolesie tak jak przed laty układali się z władza tak robią i dzisiaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rokitnik niezalogowany
14 lipca 2024r. o 11:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): nie ma przyszłości naród (a więc i ty) który nie pamięta przeszłości...



Yes, Yes , to nas na pewno łączy .

czyli pamiętasz o zbrodniach Ognia czy Burego?
pamiętasz czy nie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
14 lipca 2024r. o 11:51
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrna Jukka napisał(a): ~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a):
bzdury piszesz...krytykowałem władzę jeszcze przed piSSdzielcami ...
krytykowałem Kwaśniewskiego ,Millera a nawet Cimoszewicza...nawet jego chociaż był moim ulubionym wówczas politykiem...
ale ty albo tego nie pamiętasz albo nie chcesz pamiętać...;D
co zresztą jest dla mnie bez różnicy...

Ja nie mówię o czasach przeszłych. Ja mówię o teraźniejszości i uśmiechniętej koalicji :)

i to jest głupie...
nie ma przyszłości naród (a więc i ty) który nie pamięta przeszłości...
znasz to powiedzenie? ;D

Ty naprawdę masz defekt mózgu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 lipca 2024r. o 11:58
~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): no i widzisz Lucjan ...ty mu uwierzyłeś a ja nie...
ty uwierzyłeś w ten zbiór ''pierdół'' podpisywanych pod publiczkę tym wielkim ołówkiem no i co z tego przetrwało do dnia dzisiejszego?
od czasów twojego ''pięknego Maryjana'' po dzisiejszego ''dudusia'' nic się nie nie zmieniło ...twoi kolesie tak jak przed laty układali się z władza tak robią i dzisiaj...;D


Janusz , jak ja krytykowałem Wałęsę Ty jego broniłeś , krytykowałem porozumienia okrągłostołowe , ty mnie krytykowałeś , taki już jesteś , ciągłe ja, ja ,ja , ogólnie niezły wpis spaprany ostatnim zdaniem , twoim standardowym bełkotem o moich " kolesiach " .
Wszystko pamiętasz co tobie pasuje , nie pamiętasz jak krytykowałem Krzaklewsiego , jego AWS i rząd Buzka w koalicji z partią Tyska Unią Wolności , obecnie Partą Oszustów .
Czas na małą wycieczkę aby wrócić na finał tenisa , będzie się działo .
Do Jutra .



Dopisane 14.07.2024r. o godz. 11:58:

~~Bakłażanowy Rokitnik napisał(a): czyli pamiętasz o zbrodniach Ognia czy Burego?
pamiętasz czy nie? ;D



Pamiętam historię pisaną przez komunistów i znam badania młodych współczesnych historyków , ty znasz tylko tą
pisaną przez komunistów i to nas różni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza