Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 18:48
w każdej chwili Paweł mogę to odnaleźć podobnie jak twoją odpowiedź kiedy pewnego wieczora pytałem cię dlaczego nie otworzyłeś mi drzwi...HAHAHAHAHA
cieniasie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 18:51
teraz mecz Zvierieva ...wązny bo obstwiłem Zhenga ...
później wpadnę i poczytam czy nadal jesteś ,,mientką fają '' unikającą odpowiedzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oleś niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:01
~~Grześ napisał(a): Chwilowo to Braunowi chcą zabrać immunitet a później pod sąd.

Kolejny dowód standardów rosyjskich i białoruskich stosownych przez ich rządy, niewygodnych polityków dla Tuska i jego towarzyszy tak jak u nich zamyka się w więzieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ha ha ha ha ha ha ha niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:09
~~znam ci Paweł napisał(a): Pamiętasz skorn jak tu swojego kolegę straszyłeś sądem kiedy ci napisał żebyś mu nie podskakiwał bo cię odwiedzi? To i inne historie były tu opisywane . A co z tą kavą? Dlaczego nie odpowiadasz ? Może to dla ciebie jest nieprzyjemne i z tym ty się czujesz bezsilny.

Jasiu zareagowałeś nerwowo , dwa posty jednej treści .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 lipca 2024r. o 19:17
Janusz ze skornem stosujesz te same metody ataków jak na mnie, zmieniasz pismo, pseudonimy, co chcesz przez to osiągnąć, moim zdaniem jest to ochydna manipulacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:25
nerwowo?...kilka postów z info -post nie został opublikowany- a kiedy go powtarzam pojawiaj ąsię dwa...;D
więc gdzie tu ''nerwowość''?

nerwa to mam bo Zheng przegrał pierwszego seta ...;D
Lucjan ...nie czepiaj się tylko pomyśl pod iloma postami korniszon się ukrywa...;D
korniszon był cieniasem i cieniasem pozostanie...
widzisz jak trzyma teraz mordę krótko jak mu coś tu przypomniano?
ja pomiędzy gemami zamieniłem kompy i w każdej chwili mogę tu co nieco mu przypomnieć...

ale teraz meczyk ważniejszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny twój znajomy niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:29
M21W2 napisał(a): Janusz ze skornem stosujesz te same metody ataków jak na mnie, zmieniasz pismo, pseudonimy, co chcesz przez to osiągnąć, moim zdaniem jest to ochydna manipulacja.


Przypomnij lepiej jak to razem z Rydzykiem stocznię , kolebkę solidarności od upadku uratowaliście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:42
Nie przeszkadzajcie Janowi bo tu o dwa zela idzie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.