Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
19 lipca 2024r. o 19:51
Janusz jak wiesz że skorn się ukrywa i ciebie atakuje robiąc to samo znaczy że to akceptujesz . Dla mnie bez znaczenia kto tak postępuje jest to nie tylko ochydna manipulacja , używałam w stosunku do ciebie znacznie donośniejszych określeń tylko i wyłącznie jako zalogowany ty też bądź sobą ze swoim charakterystycznym pismem tak w stosunku do mnie jak i skorna , pokaż że masz wiesz co a nie żbiki .Wracam do siatkówki.


Dopisane 19.07.2024r. o godz. 19:51:

~~dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz ze skornem stosujesz te same metody ataków jak na mnie, zmieniasz pismo, pseudonimy, co chcesz przez to osiągnąć, moim zdaniem jest to ochydna manipulacja.


Przypomnij lepiej jak to razem z Rydzykiem stocznię , kolebkę solidarności od upadku uratowaliście .

Kolekcjonuję w postaci skanów wszystkie wpisy " dawnych moich znajomych" , są w nich oczerstwa i idiotyzmy jak ten powyżej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:06
M21W2 napisał(a): Janusz jak wiesz że skorn się ukrywa i ciebie atakuje robiąc to samo znaczy że to akceptujesz . Dla mnie bez znaczenia kto tak postępuje jest to nie tylko ochydna manipulacja , używałam w stosunku do ciebie znacznie donośniejszych określeń tylko i wyłącznie jako zalogowany ty też bądź sobą ze swoim charakterystycznym pismem tak w stosunku do mnie jak i skorna , pokaż że masz wiesz co a nie żbiki .

Lucjan ...chyba ci coś ostatnio tłumaczyłem ...nic nie zrozumiałeś?
a korniszon? ...korniszon wie że ja coś wiem dlatego trzyma mordę krótko...
korniszon wie bo kiedyś mu o tym i tu otwarcie pisałem że złamał tu prawo i gdybym chciał to skończył by jak jego koleś przed sądem...ale on w swojej głupocie nic nie zrozumiał...
przypomnij sobie Lucjan naszą rozmowę o tym co jest i co może być dopuszczalne a co nie ...jak to zrozumiesz wtedy będzie ci prościej ...
Lucjan nie kieruj się emocjami...więcej cierpliwości podobnej do mojej ...;D

co mam?...Lucjan ...masz mnie za naiwniaka i kogoś kto da się sprowokować? ;D

kurna ...Zvieriev jednak wygrał więc mam błąd na kuponie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:18
Czyli że dwa zela se poszło? No to szok:) No to się nie martw jutro se dwa zela znów postawisz?
Nie no?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 lipca 2024r. o 20:27
Janusz, nie wiem co masz na myśli, czego nie zrozumiałem. Moje pisanie z tobą zawsze miało i ma jeden cel , zakończenie naszej wieloletniej " wojnki" , twoje pisanie do mnie za kilku nie ukrywam wyprowadzało mnie z równowagi, temu zawdzięczasz moje takie a nie inne oceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:30
prawdziwy z ciebie ''jasnowidz''...;D
tylko widzisz ...Maja w Porto wygrała kolejny mecz a Kasia Piter i Fanny Stollar obroniły tytuł w deblu tym samym moje ''dwa złote'' się obroniły ...;D
a więc spoko....jutro pojadę do lombardu wykupić trampki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:34
M21W2 napisał(a): Janusz, nie wiem co masz na myśli, czego nie zrozumiałem. Moje pisanie z tobą zawsze miało i ma jeden cel , zakończenie naszej wieloletniej " wojnki" , twoje pisanie do mnie za kilku nie ukrywam wyprowadzało mnie z równowagi, temu zawdzięczasz moje takie a nie inne oceny.


i wice -wersja Lucjan...
niejednokrotnie sam mi przypisywałeś czyjeś posty..

a teraz brniesz w kolejny chory ''układ'' ....mogę ci i to wyjaśnić ...wiesz jak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:36
A widzisz:) ale poważnie jak on to robi? to jest nieprawdopodobne niby dwa zela poszło, a tu nie ........ bo dwa zela przyszło ......no to jest fascynujące:)
Jutro, otóż jutro czekam czy dwa zela przyszło:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:41
no widzisz...moje ''dwa zyle'' tak cię potrafią fascynować...;D
a co by się dopiero działo gdybym ci tak podarował ''dwa zyle''...za odprowadzenie wózka pod Kaufem...
to by cię mogło zabić ...naraz tyle forsy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza