Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 15:38
~~Irezyna płowa napisał(a): Jeśli ktoś ciebie obraża lub wyzywa ignorancie masz od karania sąd a nie chcesz tu wprowadzać swoje samosądy. Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Oczekujesz że Policja będzie sprawdzać kto zaczął pierwszy?
Obrażałeś i wyzywałeś co jest faktem . A teraz chcesz tu grać ostatniego sprawiedliwego?



Jak bym śmiał odbierać tobie to " zaszczytne i zasłużone " miano - sprawiedliwy wśród internautów na Bolcu .
Moje gratulacje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwiat lotosu niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:38
~~Irezyna płowa napisał(a): Jeśli ktoś ciebie obraża lub wyzywa ignorancie masz od karania sąd a nie chcesz tu wprowadzać swoje samosądy. Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Oczekujesz że Policja będzie sprawdzać kto zaczął pierwszy?
Obrażałeś i wyzywałeś co jest faktem . A teraz chcesz tu grać ostatniego sprawiedliwego?


Po H .. się wtrącałeś w życiorys Lucjana ..?
a teraz ryczysz …!!
Szorty falują …??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 15:40
Dziś skanuję wszystkie posty , a nuż jest tu " mój znajomy " oszczerca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cieszynianka perłowa niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:41
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Paweł napisał(a): Swoje obelgi do innych dyskutantów też zeskanowałeś ?


Jak gdzieś ciebie obraziłem spotkajmy się , podam ci moje dane z numerem dowodu osobistego włącznie , pamiętaj tylko
o jednym podaj stronę i temat gdzie to zrobiłem , policja sprawdzi czy ty czasami nie wyzywałeś pierwszy wiedząc o tym nie zaczynam , udzielam adekwatnych odpowiedzi .
Dopisane 20.07.2024r. o godz. 15:28:
Ktoś napisał: ~~Opuncja pustynna napisał(a): Czy jak byłeś ze zgłoszeniem na Policji pokazałeś te skany na których są twoje obelgi jakie kierujesz w stronę innych?

Tak , policja prześledziła wszystkie moje i "mojego znajomego " .
Masz jeszcze jakieś pytanie ?

hihihihihi
Prześledziła? Gościu nie ośmieszaj się . Jeśli już to jakiś tam Antek Policmajster spojrzał na te obrazki i w duszy się uśmiał ze starca który nie wie co czyni a kieruje nim pieniactwo i napompowane ego . Napisz jeszcze że wysłał ekipę by zatrzymali tego twojego znajomego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bratek rabatny niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:45
~~Kwiat lotosu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): Jeśli ktoś ciebie obraża lub wyzywa ignorancie masz od karania sąd a nie chcesz tu wprowadzać swoje samosądy. Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Oczekujesz że Policja będzie sprawdzać kto zaczął pierwszy?
Obrażałeś i wyzywałeś co jest faktem . A teraz chcesz tu grać ostatniego sprawiedliwego?


Po H .. się wtrącałeś w życiorys Lucjana ..?
a teraz ryczysz …!!
Szorty falują …??

Swój życiorys ten Lucjan sam tu przedstawił ze szczegółami. Ostatnio oczekując jakichś przeprosin nawet numer telefonu podał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 15:54
~~Cieszynianka perłowa napisał(a): Prześledziła? Gościu nie ośmieszaj się . Jeśli już to jakiś tam Antek Policmajster spojrzał na te obrazki i w duszy się uśmiał ze starca który nie wie co czyni a kieruje nim pieniactwo i napompowane ego . Napisz jeszcze że wysłał ekipę by zatrzymali tego twojego znajomego.


Nie , policjant spisał moje zeznania ,dołączył skana , powiedział że jak będę w stanie dostarczyć więcej skanów wraz ze
stronami i w jakim temacie to nastąpiło złoży wniosek do prokuratora i ten zadecyduje o dalszym postępowaniu .
Twój wpis też zeskanowałem , tak na wszelki wypadek .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 15:54:

~~Bratek rabatny napisał(a): Swój życiorys ten Lucjan sam tu przedstawił ze szczegółami. Ostatnio oczekując jakichś przeprosin nawet numer telefonu podał.


Opisałem w nim bród i smród na swoim podwórku , syf i brud w mieszkaniu , gratuluję tobie oryginalnego poczucia humoru . Czekam na jeden wpis aby potwierdził się stały scenariusz , sztuczny tłok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radosny poranek niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:02
Przydało by się uporządkować patologiczny
sposób odnoszenia się do wpisów osób mających inne poglądy , jesteś za Tfuskiem i koalicją 13 Grudnia ..?
twoja sprawa ..
lecz kto dał prawo nazywać pisowskiego wielbiciela…
PiSSdzielcem …?
lub używania zwrotów PiS do wora….
a wór ..? wiadomo ..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:03
Ignorant -analfabeta ,antytalent ,bachor ,bałwan, beztalencie, bęcwał, błazen, brakorób, burak ,burek, cap,

To nie są obelgi , tym razem bez adekwatnej odpowiedzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza