Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:27
Myślałem że coś zrozumiałeś nazwę to z " wydarzenia " jakie nam się dwukrotnie przytrafiło , widzę
że masz jakiś problem ze zrozumieniem co do ciebie " pisałem " .

To napisałem do Ciebie Janusz a to odpisałeś ty .


~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): ty kompletnie nic nie zrozumiałeś z naszej ostatniej rozmowy...

Bez komentarza .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 16:27:

~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): " parówa "to parafraza słów w gwarze więziennej .''
parafraza piszesz?...a od jakiego określenia ?
jestem pewien że na wyjaśnienie tego zabraknie ci ''jaj''


Zapomniałeś jak ciebie zapytałem co znaczy w gwarze więziennej " parówa" , odpowiedziałeś , cwel , pamięć zawodzi ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): Lucjan ...w przerwach bo sprawdzam tenis patrzę na to co wypisujesz i...gotów jestem załamać ręce nad tobą...;D
tylko szkoda mi rąk...


Nie wierzę że tylko sprawdzasz , ten scenariusz jest mi znany nie od dziś .

;D
masz prawo nie wierzyć...
ja przecież też ci nie wierzę... i też od lat...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:33
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): masz prawo nie wierzyć...
ja przecież też ci nie wierzę... i też od lat...;D


Napisz wprost , wierzysz tylko sobie , piszesz swoim charakterystycznym pismem i już nie ma sztucznego tłoku .
To się powtarza od wielu miesięcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:36
M21W2 napisał(a): Myślałem że coś zrozumiałeś nazwę to z " wydarzenia " jakie nam się dwukrotnie przytrafiło , widzę
że masz jakiś problem ze zrozumieniem co do ciebie " pisałem " .

To napisałem do Ciebie Janusz a to odpisałeś ty ..

zaraz...piszesz że do mnie pisałeś i ...ja odpowiedziałem?
a kto miał odpowiedzieć?
Kowalski?...Nowak?...a może twój ''dawny znajomy''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:39
jak to nie ma tłoku?
przecież piszę jako Ametystowa Puszkinia a ty nadal nie wiesz która ''puszkinia'' jest tą prawdziwą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:40
~~Zastanów się co piszesz napisał(a): Największym nietrafnym chamskim wpisem , był właśnie ten opisujący nieprawdziwe fakty , a to już jest mobbing i poniżanie ..
przypuszczam w 99,999 % stoją za tym osoby bliskie , niezaakceptowany styl prawdy prosto w oczy zastosował Lucjan wobec niektórych…
skutkiem tym przeobraziło się to w nienawiść…
kiedyś trzeba powiedzieć dość …!!
Janusz zaprowadził przed oblicze Temidy
też pewniaka ..
efekt znamy …

Lucjan ...co ty na to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:42
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): zaraz...piszesz że do mnie pisałeś i ...ja odpowiedziałem?
a kto miał odpowiedzieć?


Nie chciałem pisać że zapytałem ciebie podczas naszej ostatniej rozmowy , kumasz , widzę że z tobą a właściwie twoim
myśleniem jest coś nie tak .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 16:42:

~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): jak to nie ma tłoku?
przecież piszę jako Ametystowa Puszkinia a ty nadal nie wiesz która ''puszkinia'' jest tą prawdziwą...



Daruj sobie , nie musisz się tłumaczyć , nawet tego nie potrzebuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): zaraz...piszesz że do mnie pisałeś i ...ja odpowiedziałem?
a kto miał odpowiedzieć?


Nie chciałem pisać że zapytałem ciebie podczas naszej ostatniej rozmowy , kumasz , widzę że z tobą a właściwie twoim
myśleniem jest coś nie tak .

Lucjan...skąd nagle twoja tajemniczość...pisz wprost chłopie a nie tu lawirujesz...
ja wczoraj dałem ci do zrozumienia że właśnie z twoim myśleniem jest coś nie ''teges'' ;D
wtedy kiedy ci napisałem że poprzedni przypadek niczego cię nie nauczył i brniesz w kolejny ...
''chory układ''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza