Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:22
dzisiaj był udany dzień i myślę że i tak się skończy...cieszę się że Kasia Piter wygrała swój mecz debelka ze Stollar bo to znaczy że teraz przed nimi tylko finał a więc obrona ubiegłorocznego tytułu mistrzowskiego...
cieszę się że Maja Chwalińska wygrała chociaż dla mnie to sukces połowiczny bo spotkanie skończyło się kreczem a więc zostanie to zaliczone jako nieodbyte a więc i wygrana mi się pomniejszy ...

cieszy mnie wygrana Filsa i to właśnie jego obstawię ze Saszką ...

Parry -Zheng ...obecnie 2-2
później jeszcze Begu i jutro odwiedzinki STS-- po wypłatę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:24
No i właśnie:) o dwa zyla idzie:) tak że spoko i spokojnie bo dwa zyla to drogą sobie nie chodzi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Groszek niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:32
~~Yogi napisał(a): No i właśnie:) o dwa zyla idzie:) tak że spoko i spokojnie bo dwa zyla to drogą sobie nie chodzi:)

Yogi mieć dwa zyle ,a brakować dwa zyle
Ty wiesz co to za FORTUNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:36
Jan bardzo to przeżywa i nie ma śmiacia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Fuksja niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:41
Dziadki do orzechów co wam pozostało, zamiast się tolerować i szanować bijecie pianę
spacer nad Bobrem pchając wózek Przemka by wam dobrze zrobił …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:57
Zheng- Parry pierwszy set...7-5...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 21:12
~~To sem ja J napisał(a): Mam nadzieję, że po wzajemnej wymianie uprzejmości dojdzie do porozumienia pewnego pana z pewnym panem. Nie znam was chłopaki ale nie potrzebnie tracicie energię na publiczne polemiki. Policja czy sąd nie wiele wam pomoże jeżeli sami się nie potraficie szanować.

Teraz wracając do tematu zapytam jakie to sukcesy odniósł nasz nowy rząd ?


Bardzo cenna uwaga , szkoda że nie przeczytałeś co napisałem wcześniej mając nadzieję że wystarczy kpin .
Nie byłem i nie miałem zamiaru iść na Policję , wiedziałem że jak postraszę " dawnego mojego znajomego " piszącego o bałaganie na moim podwórku , syfie i brudzie w moim domu osiągnę zamierzony efekt , byłoby wszystko w porządku gdybym w tym temacie nie wdał się w niepotrzebną dyskusję , moja wina .
Co do tematu o sukces rządu koalicji 13 grudnia ( naszego mi ciężko przechodzi przez gardło ) , czy nie jest " sukcesem "siłowe przejęcie TVP , protestowała zdecydowana mniejszość .
Czy nie jest" sukcesem " siłowe przejęcie prokuratury i obsadzenie jej prokuratorami z czasów PRL , protestowali i nadal protestują tylko niezależni od obu zwaśnionych plemion .
Kolejny " sukces to usuwanie ze stanowisk nie wygodnych dla Tuska i Bodnara sędziów przede wszystkim w sądach okręgowych ( pierwszej instancji w orzecznictwie ) .
Po osiągnięciu tych " sukcesów " mogą dać igrzyska zamiast chleba swoim wyborcom , niewielu interesują podwyżki
żywności , energii , gazu i już w wielu miastach wody .
Niewielu dostrzega zagrożenia z wprowadzenia zielonego nieładu i wielu innych dyrektyw z euro kołchozu .
Niewielu się interesuje przyszłością Polski po przymusowej relokacji imigrantów , kto się sprzeciwia spowolnieniu
gospodarczemu , zatrzymaniu strategicznych dla Polski inwestycji takich jak elektrownie atomowe , CPK .
Zadowoleni wyborcy koalicji 13 grudnia nie dostrzegają oszustw Tuska i jego towarzyszy odnośnie obietnic wyborczych ,
Wróciło " pieniędzy nie ma i nie będzie " ich wyborcy śpiewają chórem "wina PiS-U " , nie zaprzeczam że w tym wypadku mają trochę racji co nie jest usprawiedliwieniem że miało po wyborach być taniej i więcej pieniędzy w kieszeniach Polaków . To wszystko to olbrzymi sukces tego rządu , piszę to bez sarkazmu z nadzieją na przebudzenie i opamiętaniu Polaków przychylnych przestępcom stosującym prawo tak jak oni to rozumieją .
Nie wspomniałem o pałowaniu i gazowaniu rolników , mieli jak na to przyzwolenie społeczne , mamy w Europie tylko
trzech przywódców zamykających przeciwników politycznych w więzieniach , są to Putin , Łukaszenko i Tusk .
O ile prokuratorzy twierdzą że mają niezbite dowody w postaci dokumentów nic nie stoi na przeszkodzie przekazanie ich do sądu który jest od stwierdzenia winni czy niewinni , u nas politycy wydają wyroki ku uciesze zmanipulowanej grupie gapiów cieszących się z igrzysk w Polsce zamiast sportowych w Paryżu .
Trolle do ataku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Groszek niezalogowany
20 lipca 2024r. o 21:19
a przez ostatnie osiem lat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza