Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): zaraz ,zaraz...
prawdą jest że coś ci sugerowałem ale...
czy ja ci sugerowałem kogo? ...konkretnie...
bo sam tu widzę prowadzisz do kolejnych niedomówień...

wal śmiało ...chyba się czegoś nie obawiasz...;D

Prawdą jest że coś mi sugerowałeś , szybko zapomniałeś, moim zdaniem jesteś bardzo strachliwy.

nie Lucjan...
prawdą jest to że ci coś sugerowałem ale to co ty tu wypisujesz stawia cię w jednoznacznej pozycji...ty jesteś łgarzem ...;D
masz to chyba zapisane w swoim fenotypie ...;D

gdybyś miał ''jajca'' to zanim byś poszedł na Policję o co zresztą mnie pytałeś czy masz to zrobić , sam byś się zgłosił do redakcji z tymi swoimi ''screenami'' ;D
ale ty jesteś na to za cienki ...
ja tak zrobiłem przed laty nie ze ''screenami'' ale z kopiami z drukarki ...
ale ty wolisz tu jątrzyć ,konfabulować i po prostu łżeć ...
ale skoro jest ci z tym dobrze i w takim ''klimaciku'' czujesz się swojsko to gratuluję ...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:32
Solidarna polska to kryminalna wolska.
Konfederacja to ruskie onuce.
Czas rozliczeń !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:32
zrób sobie ''screeny''...;D
a wiadomo czy to nie twój ''dawny znajomy''? HŁE,HŁE,HŁE....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Kolendra niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:42
Dziadki do orzechów co wam pozostało, zamiast się tolerować i szanować bijecie pianę
spacer nad Bobrem pchając wózek Przemka by wam dobrze zrobił …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 lipca 2024r. o 19:55

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:06
~~Ciemnopiwna Kolendra napisał(a): Dziadki do orzechów co wam pozostało, zamiast się tolerować i szanować bijecie pianę
spacer nad Bobrem pchając wózek Przemka by wam dobrze zrobił …

i jeszcze czego? ;D
zresztą ...


M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malachitowa dracena napisał(a)

Przemku nie rozumiem Ciebie co chcesz zyskać bezczelnie atakując ludzi Wolności i Solidarności , mnie nie przeszkadzają Twoje komentarze o rządzie PiS , jest to Twoje prawo jakiego nie miałeś w latach o których wspomniałem .
Zajmij się swoją aferą czajnikowa , ostrzegałem i prosiłem , skończ z wycieczkami osobistymi , oszuście , jak pisałeś oszczerstwa o fuszerkach Janusza milczałem wiedząc że kłamiesz , przypomnę Tobie tylko jedno co mówiłeś - Janusz to dobry fachowiec , wywaliłem Sp. Piotra bo był bardzo niesolidny , spaprał mi robotę , pokazywałeś pokoje w których Janusz zrobił solidne poprawki .


;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:08
teraz nie ma czasu na pierdoły bo zaczyna mecz Zheng którą obstawiłem jako wygraną ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 20:11
~~Ciemnopiwna Kolendra napisał(a): Dziadki do orzechów co wam pozostało, zamiast się tolerować i szanować bijecie pianę
spacer nad Bobrem pchając wózek Przemka by wam dobrze zrobił …



My dyskutujemy jeden na jeden , nie ma wyzwisk , ty piszesz jedno zdanie i od razu z pogardą - " dziadki do orzechów ".
Chciałeś zaistnieć na forum , zaistniałeś , moje gratulacje ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza