Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:16
teraz widzisz Lucjan dlaczego ja ci nie wierzę?...bo nawet tutaj kiedy nie ma świadka na to co faktycznie ci powiedziałem starasz się tu mnie w coś wmanewrować...
tylko widzisz Lucjan tu cię chyba zaskoczę ...ja nie muszę ciebie czy kogokolwiek innego do czegoś takiego namawiać...ja z tym problemem jakim była ta łajza-wiesz która bo i o niej rozmawialiśmy- ;D byłem w redakcji ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:18
reszta chwilowo nie wchodzi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Heliotrop niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:55
~~To sem ja J napisał(a): Mam nadzieję, że po wzajemnej wymianie uprzejmości dojdzie do porozumienia pewnego pana z pewnym panem. Nie znam was chłopaki ale nie potrzebnie tracicie energię na publiczne polemiki. Policja czy sąd nie wiele wam pomoże jeżeli sami się nie potraficie szanować.

Teraz wracając do tematu zapytam jakie to sukcesy odniósł nasz nowy rząd ?


Przeciez to ustawka pod publiczkę.
Oni są dogadani tak jak te głąby w sejmie.
A ta niby kłótnia ma tylko przykryć nieudolność i złodziejstwo pisowców i pełowców.
To jest ta sama banda złodziei i przestepców działajacych na szkode Polski i Polaków.
Tak naprawdę oni sobie żadnej krzywdy nie zrobią. A wzniecanie wzajemnej nienawiści tylko im służy.
Nie dajcie sie na to nabrać. Skloconym narodem łatwiej sie rządzi.
Tusek ze swoją bandą właśnie szykują nam nową falę zarazy. I zaraz się znajdą tzw "społeczni wakcynolodzy" co to będą wyzywać od ruskich onuc i foliarzy tych co nie będą chcieli przyjąć cudownego eliksiru od billa wrota.
250 tys nadmiarowych zgonów to dla nich mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 19:02
~~Sepiowy Rokitnik napisał(a): teraz widzisz Lucjan dlaczego ja ci nie wierzę?...bo nawet tutaj kiedy nie ma świadka na to co faktycznie ci powiedziałem starasz się tu mnie w coś wmanewrować...
tylko widzisz Lucjan tu cię chyba zaskoczę ...ja nie muszę ciebie czy kogokolwiek innego do czegoś takiego namawiać...ja z tym problemem jakim była ta łajza-wiesz która bo i o niej rozmawialiśmy- ;D byłem w redakcji ...

Tego się spodziewałem , nogi z waty i strach w oczach. Cykor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Heliotrop niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sepiowy Rokitnik napisał(a): teraz widzisz Lucjan dlaczego ja ci nie wierzę?...bo nawet tutaj kiedy nie ma świadka na to co faktycznie ci powiedziałem starasz się tu mnie w coś wmanewrować...
tylko widzisz Lucjan tu cię chyba zaskoczę ...ja nie muszę ciebie czy kogokolwiek innego do czegoś takiego namawiać...ja z tym problemem jakim była ta łajza-wiesz która bo i o niej rozmawialiśmy- ;D byłem w redakcji ...

Tego się spodziewałem , nogi z waty i strach w oczach. Cykor


Masz cos do powiedzeniaw temacie?
Jak nie, to spier...j!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 19:09
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): zaraz ,zaraz...
prawdą jest że coś ci sugerowałem ale...
czy ja ci sugerowałem kogo? ...konkretnie...
bo sam tu widzę prowadzisz do kolejnych niedomówień...

wal śmiało ...chyba się czegoś nie obawiasz...;D

Prawdą jest że coś mi sugerowałeś , szybko zapomniałeś, moim zdaniem jesteś bardzo strachliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
20 lipca 2024r. o 19:10
Dobre :)
"A wzniecanie wzajemnej nienawiści tylko im służy."

"Masz cos do powiedzeniaw temacie?
Jak nie, to spier...j!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 19:17
~~Brązowy Heliotrop napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sepiowy Rokitnik napisał(a): teraz widzisz Lucjan dlaczego ja ci nie wierzę?...bo nawet tutaj kiedy nie ma świadka na to co faktycznie ci powiedziałem starasz się tu mnie w coś wmanewrować...
tylko widzisz Lucjan tu cię chyba zaskoczę ...ja nie muszę ciebie czy kogokolwiek innego do czegoś takiego namawiać...ja z tym problemem jakim była ta łajza-wiesz która bo i o niej rozmawialiśmy- ;D byłem w redakcji ...

Tego się spodziewałem , nogi z waty i strach w oczach. Cykor

Masz cos do powiedzeniaw temacie?
Jak nie, to spier...j!

Pozdrawiam miłej niedzieli życzę. Nie pij tyle alkohol ci szkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.