Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~niedawny znajomy niezalogowany
25 lipca 2024r. o 11:23
O ! Znowu pojawiła się kłamliwa niedouczona kanalia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 11:30
Wyżlin, zaczynasz od wyzwisk jestem w twojej ocenie TEMPY BUC w mojej ty jesteś KANALIĄ, przestań zaczynać od wyzwisk lub nie jęczeć jak dostaniesz to ma co zasługujesz.


Dopisane 25.07.2024r. o godz. 11:30:

~~niedawny znajomy napisał(a): O ! Znowu pojawiła się kłamliwa niedouczona kanalia.

Dzięki, kolejny zrzut ekranu, albo nie odpowiem adekwatnie, szukasz zaczepki śmieciu, imbecylu . Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
25 lipca 2024r. o 11:38
i ty piszesz do mnie abym czytał ze zrozumieniem?...ty ?
który nawet tego ''tępego buca '' wziął do siebie? ...a może uznałeś że i do ciebie pasuje ? hahahahahaha

przeczytaj jeszcze raz mój wpis o ty i zluzuj rajty ...;D
a jak nie poskutkuje to biegiem do studni i wiesz ...wiadro wody na łeb...;D
może otrzeźwiejesz...

coś ci z trudem przychodzi pisanie na temat i sprostowanie łgarstw że obecnie ONZ pierwszy raz od 89 interweniował w sprawie łamania praw człowieka......temat który poruszyłeś a który pokazał twoją niemoc umysłową i braki w wiedzy...

ośmieszyłeś się i nic więcej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
25 lipca 2024r. o 11:43
oho...widzę że teraz to już nie screeny tylko zrzuty ekranu robisz...;D
uczysz się ...

a co zrobisz jak w odpowiedzi ktoś porobi sobie podobne zrzuty z twoimi wyzwiskami i obelgami?
myślę że spuścisz z tonu tak jak wymiękłeś przed spotkaniem w redakcji...;D

wracam do meczyku Madzi ..ma ciężko ...
ale trudno nie podziwiać tej szesnastolatki z Czech ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Godecja niezalogowany
25 lipca 2024r. o 11:47
~~Malina ogrodowa napisał(a): Teraz ten Lucjan nawet staje w jakiejś obronie skorna a przecież skorn to od lat konfederat. Tylko że skorn popiera l ich od początku a śmieszny Lucjan niedawno się tylko przefarbował . Który to już raz trudno zliczyć. Fałszywy i sprzedajny typ.


Nie będę oceniał ciebie hejtera , kim są hejterzy wiadomo . Poinformuję tylko że od zawsze jestem konserwatystą , mamy takie trzy partie , Konfederacja , PiS i PSL który błądzi wchodzą w koalicję z twoimi postkomunistami i mocno lewicującą PO .Ciebie stać tylko na krytykanctwo i wciskanie swoich " prawd "

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołek alpejski niezalogowany
25 lipca 2024r. o 11:50
M21W2 napisał(a):

O ! Znowu pojawiła się kłamliwa niedouczona kanalia.

Dzięki, kolejny zrzut ekranu, albo nie odpowiem adekwatnie, szukasz zaczepki śmieciu, imbecylu . Miłego dnia

A do czego ci ten domniemany zrzut? Do kogo był ten wpis kierowany? I dlaczego uważasz że do ciebie bo musisz tak uważać skoro go sobie skopiowałeś . No ale skoro sam masz o sobie takie zdanie to w porządku. Nie będę protestował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskier złoty niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:11
Typa nosi od rana. Szuka kolejnej awantury by zwyzywać kogoś od pedałów i ciot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa róża niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:20
~~Ametystowa Godecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malina ogrodowa napisał(a): Teraz ten Lucjan nawet staje w jakiejś obronie skorna a przecież skorn to od lat konfederat. Tylko że skorn popiera l ich od początku a śmieszny Lucjan niedawno się tylko przefarbował . Który to już raz trudno zliczyć. Fałszywy i sprzedajny typ.


Nie będę oceniał ciebie hejtera , kim są hejterzy wiadomo . Poinformuję tylko że od zawsze jestem konserwatystą , mamy takie trzy partie , Konfederacja , PiS i PSL który błądzi wchodzą w koalicję z twoimi postkomunistami i mocno lewicującą PO .Ciebie stać tylko na krytykanctwo i wciskanie swoich " prawd "


Ty mnie widzisz jako hejtera tylko za to że ciebie krytykuję . A ja widzę cię jako kłamcę i pisowskiego aparatczyka owładniętego nienawiścią i przepełnionego jadem .A jak tam twoja ukochana Konfederacja wchodząca w koalicję z AfD KTÓRA CHCE WERYFIKACJI POLSKICH ZACHODNIK GRANIC?
co z twoją Konfederacją biorącą kasę od Rosji i konfederatami o bliskich związkach z ludźmi o poglądach prokremlowskich?
Racja . Ty o tym tez nic nie wiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza