Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
25 lipca 2024r. o 12:25
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): oho...widzę że teraz to już nie screeny tylko zrzuty ekranu robisz...;D
uczysz się ...

a co zrobisz jak w odpowiedzi ktoś porobi sobie podobne zrzuty z twoimi wyzwiskami i obelgami?
myślę że spuścisz z tonu tak jak wymiękłeś przed spotkaniem w redakcji...;D

wracam do meczyku Madzi ..ma ciężko ...
ale trudno nie podziwiać tej szesnastolatki z Czech ...


no i proszę ..Czeszka wygrała z Madzią pierwszego seta z jednym przełamaniem ...czułem że to będzie ciężki mecz i...wysłałem dlatego dwa kupony ...
taki jestem ''przebieglaczek'' ...;D
a mecz Noskowa-Linette ?...tam sztywna ''jedynka'' na Czeszkę ...
wracam do tivi..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 13:13
~~niedawny znajomy napisał(a): O ! Znowu pojawiła się kłamliwa niedouczona kanalia.

Witam ciebie serdecznie komunisto, postaraj się lepiej , twoi poprzednicy byli bardziej wylewni, na przykład, byliśmy warchołami, elementem do wyeliminowania z życia społecznego. Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjusz Pomponiusz niezalogowany
25 lipca 2024r. o 13:29
A teraz pierdo.lnij kolejną mowę na temat tego jak to walczyłeś z komuną tylko ta w swojej łaskawości nie zamknęła cię nawet na moment w swoich więzieniach. Dzisiaj byś walczył jak kiedyś twój koleżka o odszkodowanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Bylica niezalogowany
25 lipca 2024r. o 13:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~niedawny znajomy napisał(a): O ! Znowu pojawiła się kłamliwa niedouczona kanalia.

Witam ciebie serdecznie komunisto, postaraj się lepiej , twoi poprzednicy byli bardziej wylewni, na przykład, byliśmy warchołami, elementem do wyeliminowania z życia społecznego. Miłego dnia

Ciebie czubku w dalszym ciągu wypadało by usunąć z życia społecznego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 13:45
;D
no i ciach...kolejny skreen do kolekcji a jutro do prawnika...;D

ale skąd u ciebie Lucjan tak nagle i tak ostra samokrytyka?
bo sam przyznajesz że byli wylewni a nazywali was tylko warchołami
zresztą słusznie...;D

strajkować ,zatrzymywać zakład bo w zupce regeneracyjnej zabrakło jajka lub kawałka kiełbaski? ;D
ogłaszać strajk po rząd podniósł cenę fajek?
to warcholstwo czystej wody...;D

dobrze że chociaż tak was określili...ty wolisz określenie kanalie ,pedały i de.bi.le...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kot Cacek niezalogowany
25 lipca 2024r. o 14:27
Yogi poszedł do biedry bo dostał kody od Bubu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Mak niezalogowany
25 lipca 2024r. o 15:08
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): oho...widzę że teraz to już nie screeny tylko zrzuty ekranu robisz...;D
uczysz się ...

a co zrobisz jak w odpowiedzi ktoś porobi sobie podobne zrzuty z twoimi wyzwiskami i obelgami?
myślę że spuścisz z tonu tak jak wymiękłeś przed spotkaniem w redakcji...;D

wracam do meczyku Madzi ..ma ciężko ...
ale trudno nie podziwiać tej szesnastolatki z Czech ...


no i proszę ..Czeszka wygrała z Madzią pierwszego seta z jednym przełamaniem ...czułem że to będzie ciężki mecz i...wysłałem dlatego dwa kupony ...
taki jestem ''przebieglaczek'' ...;D
a mecz Noskowa-Linette ?...tam sztywna ''jedynka'' na Czeszkę ...
wracam do tivi..


Szulernia ci płaci za te bzdety?
I dlaczego tych bzdetów mordor nie usuwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 15:13
może z tego samego powodu co te powyżej ?
czyli twoje...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza