Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 9:14
PanM napisał(a): Rzadko tu zaglądam Lucjanie / co i Tobie polecałem/ . Widzę że coraz więcej w Tobie bojownika Konfederacji a coraz mniej LDopisane 25.07.2024r. o godz. 08:54:Lucjana człowieka.

Kolega Januszowi przyszedł z pomocą, Tak tylko Konfederacja i PiS , Ty pomimo że wspierasz rząd nieudaczników z postkomunistami jesteś i będziesz dla mnie człowiekiem. Pozdrawiam i miłego dnia.


Dopisane 25.07.2024r. o godz. 09:06:

PanM napisał(a): Z kim i w jakim celu Ty walczysz ? Taka Polska jakiej chce Konfederacja jest do przyjęcia tylko marginalnej części Polaków. Okołó 10 % . A co z resztą ? Na stos ?Dopisane 25.07.2024r. o godz. 08:57:Powiedz Lucjanie o co Ty walczysz. Kto jest Twoim wrogiem i co chcesz osiągnąć ?

Przemku walczyłeś 8 lat z rządom którego nie akceptowałeś , i bardzo dobrze, masz do tego prawo, teraz jak ja nie akceptuje polityki tego nierządu wyłazi z ciebie zamordysta , hipokryta.


Dopisane 25.07.2024r. o godz. 09:14:

Przemku , jakie poparcie ma postkomunistyczny SLD, Czarzastego koalicjant Tuska, mniejsze jak Konfederacja, to tobie nie przeszkadza że ta niszowa partyjka jest w rządzie i tylko dzięki temu Tusk ma większość sejmową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 3 niezalogowany
25 lipca 2024r. o 9:18
A na kozią górkę sygnał z wolnych mediów nie dochodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Marek niezalogowany
25 lipca 2024r. o 9:25
Proszę Pana już nie tylko mamy praworządność ale nawet początki pierwsze leworządności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
25 lipca 2024r. o 9:55
M21W2 napisał(a): Wyżlin, znów zamiast odpowiedzi pustosłowie i bełkot. Wiesz co to znaczy, dużo słów zero treści. Ty, ty,ty kłamczuszku.Dopisane 25.07.2024r. o godz. 08:48:~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): no i proszę mój poprzedni post z pewnym wyjaśnieniem znowu nie przypadł mordo-rowi do gustu..;D

i tępy buc pisze tu o prowadzeniu tu jakichś dyskusji? ;D
jak ?...bo albo wytnie post ,albo go nie puści albo puści za ''kilka godzin''?

Zaczynasz z rana od wyzwisk kanalio, do łazienki i kubeł wody na rozgrzaną głowę .

kiedy ci dosyć szeroko odpisałem post wstrzymano ...ciekawe bo odpowiedziałem bardzo grzeczniutko i merytorycznie opierając się na raportach nie tylko ONZ ale i na raporcie AI ..

NIE DOCZYTAŁEŚ CO NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ?
co tu teraz zgrywasz ''kryształowego'' jak wczoraj na ''dziń dybry '' wyzwałes kogoś od ''baranów''

jak więc inaczej jak nie ''tępym bucem'' nazwać kogoś kto z jednej strony zachęca do dyskusji a z drugiej wycina posty lub ich nie publikuje przez co robi się tu ''burdello'' a jakakolwiek dyskusja traci sens?
łapiesz to ? ''kanalio'' łgarzu i manipulancie? ;D
łapiesz to nieuku ...;D
a teraz wyżal się uruchamiając ''gorącą linię '' z redakcją u której proponowałem ci wizytę a tobie zabrakło odwagi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
25 lipca 2024r. o 10:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Rzadko tu zaglądam Lucjanie / co i Tobie polecałem/ . Widzę że coraz więcej w Tobie bojownika Konfederacji a coraz mniej LDopisane 25.07.2024r. o godz. 08:54:Lucjana człowieka.

Kolega Januszowi przyszedł z pomocą,
Tak tylko Konfederacja i PiS

No i co się dziwić takiemu typowi jak Lucjan. Popiera partie umoczone po uszy w kontakty z Rosją a w przypadku Konfederacji jawnie ją popierającą i przez Rosję dofinansowywaną .
Ale co taki Lucjan o tym wie? Nic ale zaraz napisze by podać źródło bo sam jest tak podszyty tchórzem że o tym nie napisze. Każdy kto się z nim nie zgodzi to zaraz kolega Janusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwone maki niezalogowany
25 lipca 2024r. o 10:13
Szef zusu ma chrapkę na POdniesienie wieku emerytalnego, to byłby spory sukcesik,
może 80/85 lat by się udało?
brawo ciemnogrodzie za wybór z 15 x '23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malina ogrodowa niezalogowany
25 lipca 2024r. o 10:28
Teraz ten Lucjan nawet staje w jakiejś obronie skorna a przecież skorn to od lat konfederat. Tylko że skorn popiera l ich od początku a śmieszny Lucjan niedawno się tylko przefarbował . Który to już raz trudno zliczyć. Fałszywy i sprzedajny typ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 11:21
M21W2 napisał(a): Wyżlin, znów zamiast odpowiedzi pustosłowie i bełkot. Wiesz co to znaczy, dużo słów zero treści. Ty, ty,ty kłamczuszku.Dopisane 25.07.2024r. o godz. 08:48:~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): no i proszę mój poprzedni post z pewnym wyjaśnieniem znowu nie przypadł mordo-rowi do gustu..;D

i tępy buc pisze tu o prowadzeniu tu jakichś dyskusji? ;D
jak ?...bo albo wytnie post ,albo go nie puści albo puści za ''kilka godzin''?

Zaczynasz z rana od wyzwisk kanalio, do łazienki i kubeł wody na rozgrzaną głowę .
M21W2 napisał(a): Wyżlin, znów zamiast odpowiedzi pustosłowie i bełkot. Wiesz co to znaczy, dużo słów zero treści. Ty, ty,ty kłamczuszku.Dopisane 25.07.2024r. o godz. 08:48:~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): no i proszę mój poprzedni post z pewnym wyjaśnieniem znowu nie przypadł mordo-rowi do gustu..;D

i tępy buc pisze tu o prowadzeniu tu jakichś dyskusji? ;D
jak ?...bo albo wytnie post ,albo go nie puści albo puści za ''kilka godzin''?

Zaczynasz z rana od wyzwisk kanalio, do łazienki i kubeł wody na rozgrzaną głowę .
Wyżlin, ja jes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu