Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

11445
PanM
26 lipca 2024r. o 20:14
ladaco napisał(a): Trzeba być tępym chu... żeby uwierzyć że PiS-iory to złodzieje, a KO-wcy to uczciwi ludzie.
Rozwalony budżet, spółki skarbu państwa, zero inwestycji, drożyzna, podwyżki cen prądu gazu i wody, upadający NFZ... wszystko w kilka miesięcy
Chcę by PiSiory wrócili i "kradli" dalej!

Jest w obiegi niereformowalna część społeczeństwa która skażona minionym czasem PRL wierzy że dobrobyt i zasobność obywateli zależy od władzy.
Tymczasem od 1945 roku żadna władza nie zrobiła nic aby szaremu obywatelowi poluzować uprząż.
Czy , szkoły , przedszkola , żłobki , fabryki powinny być państwowe ? Państwowe znaczy zależne od władzy. Bieruta , Gomułki , Gierka , Jaruzelskiego , Kaczyńskiego lub Tuska. Tego chcesz ? To Twój poziom rozwoju gospodarczego ?.
A kto na to wszystko pracuje ? Kto na tym pasożytuje ?.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
26 lipca 2024r. o 20:16
A od kogo? Napisz Pan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Bratek niezalogowany
26 lipca 2024r. o 20:29
Różnica między zwierzętami ..
A obecnym premierem rządu ..
Ośmiu gwiazdek z 13 grudnia
Jest taka , że zwierzęta nigdy nie pozwalają
Aby na czele ich stada stał dziwny czlowiek …..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Bratek niezalogowany
26 lipca 2024r. o 20:30
~~Oliwkowy Bratek napisał(a): Różnica między zwierzętami ..
A obecnym premierem rządu ..
Ośmiu gwiazdek z 13 grudnia
Jest taka , że zwierzęta nigdy nie pozwalają
Aby na czele ich stada stał dziwny czlowiek …..
Zastosowana autokorekta

I..D..I…O..T..A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zoolog niezalogowany
26 lipca 2024r. o 20:51
Jasne że idio/t/a. Wystarczy że jeden dziad steruje stadem a reszta za nim idzie jak barany na rzeź. Tak zachowują się pisowskie lemingi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
26 lipca 2024r. o 21:02
~~Rychu Zbychu i Miro napisał(a): [

"Jestem w drodze do Turowa. Mam dobre informacje. Szczegóły o 12:00" - Sasin

"Jestem w drodze do Waszyngtonu. Mam dobre informacje dla Polski. Szczegóły jutro o 18:00" - Sasin

"Jestem w drodze na Igrzyska. Mam dobre informacje. Szczegóły o 12:00" -Linette.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Rojnik niezalogowany
26 lipca 2024r. o 21:25
~~Zoolog napisał(a): Jasne że idio/t/a. Wystarczy że jeden dziad steruje stadem a reszta za nim idzie jak barany na rzeź. Tak zachowują się pisowskie lemingi.

A jak sie zachowują pełowskie lemingi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piestrzenica rdzawa niezalogowany
26 lipca 2024r. o 21:26
Myślą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza