Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 16:02
Jasiu Jaśminowcu , przeczytaj co " spłodziłeś " , zero konkretów , zero faktów . Jasiu wiesz co to jest filipinka ? .
Co ja pytam , historia AK nie jest tobie znana .
Konspiracja , walko patriotów o wolną Polskę jest ci znana z historii pisanej przez komunistów i filmów wojennych
z czasów PRL .
Moja wizja o demokracji spełniła się 27 -10 - 1991 r. pierwsze demokratyczne wolne wybory do sejmu i Senatu .
Co mnie wtedy martwiło w latach 90- dziesiątych , po prawej stronie sceny politycznej powstawały jak grzyby po deszczu dziesiątki partyjek politycznych to wtedy powstały zalążki dzisiejszej " wojny " dwóch klanów PiS - PO .
W latach dziewięćdziesiątych postsolidarnościowe partyjki zapomniały o wspólnym wrogu PZPR , lewica wykorzystała te waśnie i spory po prawej stronie , zjednoczyli się powołując SLD i odsunęli od władzy skłóconą coraz bardziej
prawą stronę Polityczną .


Dopisane 01.08.2024r. o godz. 16:02:

Nie jest a była filipinka . Teraz filipinka to Jasiu ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Berberys niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 16:04
Świątek zlała amerykankę aż ta pluła jadem .Jeśli już ma przegrać to z Rosjanką.Przegrała z Chinką też może być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 16:08
A teraz czas do Bolesławca złożyć hołd BOHATEROM powstania warszawskiego .

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 16:26
M21W2 napisał(a): Jasiu Jaśminowcu , przeczytaj co " spłodziłeś " , zero konkretów , zero faktów . Jasiu wiesz co to jest filipinka ? .
Co ja pytam , historia AK nie jest tobie znana .
Konspiracja , walko patriotów o wolną Polskę jest ci znana z historii pisanej przez komunistów i filmów wojennych
z czasów PRL .
Moja wizja o demokracji spełniła się 27 -10 - 1991 r. pierwsze demokratyczne wolne wybory do sejmu i Senatu .
Co mnie wtedy martwiło w latach 90- dziesiątych , po prawej stronie sceny politycznej powstawały jak grzyby po deszczu dziesiątki partyjek politycznych to wtedy powstały zalążki dzisiejszej " wojny " dwóch klanów PiS - PO .
W latach dziewięćdziesiątych postsolidarnościowe partyjki zapomniały o wspólnym wrogu PZPR , lewica wykorzystała te waśnie i spory po prawej stronie , zjednoczyli się powołując SLD i odsunęli od władzy skłóconą coraz bardziej
prawą stronę Polityczną .

M21W2 napisał(a): Jasiu Jaśminowcu , przeczytaj co " spłodziłeś " , zero konkretów , zero faktów . Jasiu wiesz co to jest filipinka ? .
Co ja pytam , historia AK nie jest tobie znana .
Konspiracja , walko patriotów o wolną Polskę jest ci znana z historii pisanej przez komunistów i filmów wojennych
z czasów PRL .
Moja wizja o demokracji spełniła się 27 -10 - 1991 r. pierwsze demokratyczne wolne wybory do sejmu i Senatu .
Co mnie wtedy martwiło w latach 90- dziesiątych , po prawej stronie sceny politycznej powstawały jak grzyby po deszczu dziesiątki partyjek politycznych to wtedy powstały zalążki dzisiejszej " wojny " dwóch klanów PiS - PO .
W latach dziewięćdziesiątych postsolidarnościowe partyjki zapomniały o wspólnym wrogu PZPR , lewica wykorzystała te waśnie i spory po prawej stronie , zjednoczyli się powołując SLD i odsunęli od władzy skłóconą coraz bardziej
prawą stronę Polityczną .


po co i dla kogo to pieprzenie?

kiedy ja ci napisałem że tworzysz swoje FILIPIKI ty odpisałeś coś o FILIPINKACH...;D
wtedy wyjaśniłem ci że Filipinka to kiedyś była taka gazeta...
kiedy ja ci pisałem że od lat tu trwa ''demokracja polityczna '' ty chciałeś bym ci przypomniał stronę ...sam nie potrafisz odszukać?
tak tutaj ty ''tropicielu komuchów '' chcesz coś pokazać o postu gdzie o tym ci napisałem nie potrafisz odszukać? ;D
przecież to obecnie może kilkanaście stron...
a teraz chyba chcesz mnie ''nauczać'' czym była ''filipinka''? ...daruj sobie ...o czymś takim to mów w swojej remizie do małych dzieci ...one wszystko łykną ...

tak ,tak...twoje ''wizje'' są mi dobrze znane...;D
nawet to co teraz pokazujesz...
na ''wuja'' mi ten twój ''elaborat''? ...
tak... w tych pierwszych demokratycznych wyborach miliony ludzi wam uwierzyło...zaufało...
a wy co ?...sprzedaliście ich za własne indywidualne interesy ,własne partyjne ''wizje''...;D

''Co mnie wtedy martwiło w latach 90- dziesiątych , po prawej stronie sceny politycznej powstawały jak grzyby po deszczu dziesiątki partyjek politycznych to wtedy powstały zalążki dzisiejszej " wojny " dwóch klanów PiS - PO''

teraz to widzisz?
ale to przed laty nie przeszkadzało ci przejść z ''S'' do SW...do popIerania AWS...jednej z najgorszych partii politycznych
teraz nic ci nie przeszkadza w tym by ponownie z poparcia piSSdzielców przechodzisz do popierania Konfederacji... .

tak że Lucjan ...nie popierduj w kółko to samo bo dobrze wiesz że gdybym się wdał z tobą w dalszą i szczegółową polemikę zaorał bym cię na maxa...;D ...a teraz napisz że ''bleblam'' bo nie masz nic by mnie skontrować w sposób normalny , oparty na faktach które podałem ci nawet ostatnio na przykładzie Kuronia...

ale widzisz Lucjan ja sobie wszedłem na górę ,odszukałem książkę Kuronia i mogę ci punkt po punkcie ,data po dacie podać przykłady na to co opisywał Kuroń...
ale co ty możesz o tym wiedzieć...;D
ty w swoim oszołomstwie zaraz tu pierdniesz o książkach Piątka...
a kiedy ty ostatnią przeczytałeś ?...i dlaczego były to ''Przygody Marka Piegusa'' ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gupek Ocicki niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 16:44
M21W2 napisał(a): A teraz czas do Bolesławca złożyć hołd BOHATEROM powstania warszawskiego .

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM .

Powstanie było 80 lat temu. Czas już o nim poluzować rajty. Tak jak o bitwie pod Grunwaldem lub Wiedniem. Wyszło jak zawsze . Bojowo ale potem hoojowo. Wiejski pajac tylko na protesty i rocznice jezdzi . A co o przyszłości? Co w Polsce w roku 2050 ? Kosciółkowe badziewiarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiacynt purpurowy niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 17:00
Pojechał wypiąć klatę bo a nóż ktoś się pomyli i przypnie orderek. Za jakiś czas zacznie tu wszystkim wmawiać że on biegał po kanałach na Woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Laur rzymski niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 17:02
Słyszycie? Lucek wyje że znowu Jasiu mu skopał dupę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 18:09
'Sztab Generalny Wojska Polskiego (WP) chce podnieść świadomość obywateli na temat sygnałów alarmowych. Wojsko opublikowało nowy film edukacyjny, zaznaczając, że "to kluczowe informacje, które każdy powinien znać". - Przede wszystkim nie wpadajmy w panikę, gdy usłyszymy wycie syren. Spokojnie stosujmy się do przekazywanych komunikatów - mówi występujący w nagraniu żołnierz.

"W dzisiejszym świecie niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jak reagować w sytuacjach awaryjnych.

To tam opublikowano film edukacyjny, który odsłania kulisy działania systemów ostrzegawczych. Przestawiono w nim kluczowe informacje, które każdy powinien znać.'

skończcie pierd...ić o sygnałach tylko może konkrety...
gdzie i jakie są schrony dla ludności?
straszą wojną a gdzie JEDEN schron wybudowano?
s.......syny tylko ustawę sobie uchwalili by siebie chronić przed pójściem w okopy...

a poszli wy na 'wuj' z tymi sygnałami ...pierdyknie jakiś pocisk i i tak pozostaną wam sygnały dymne...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza