Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ty w swoim oszołomstwie zaraz tu pierdniesz o książkach Piątka...


Co do książek , sam się bardzo często powoływałeś na książki Piątka , jak ci wstyd z tego powodu to znaczy że
późno bo późno ale coś zaczynasz kumać jak łatwo dałeś się jego szmatławcom zmanipulować .
Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego , nie polecam , nie na twój ptasi móżdżek .
Miłego wieczoru .

ty nieuku myślisz że czytam tylko książki Piątka? ale z ciebie ograniczony typ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:30
M21W2 napisał(a): Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego ,


Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych tzw. HIT???:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:31
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a nie mówiłem? ;D
ignorant mnie chce pouczać czym była ''filipinka''...
jeszcze raz by do ciebie dotarło ...pisałem o twoich ''filipikach'' a ty zacząłeś jakieś swoje ''wkrętki'' odchodząc od sedna......lawirancie...

nie łżę Lucuś tylko ty znowu przekręcasz to co ci napisałem a nie napisałem -że tak jak to teraz sam piszesz-''tu nigdy nie było demokracji''
sprawdź sobie a nie dopisuj sobie powtórnie swoich pierdów...
napisałem że tutaj ''zawsze była i jest demokracja partyjna''...

więc po co łżesz ?
ja tam mogę być ciemny jak tabaka ale ty jesteś tak ciemny jak dupa Murzyna...
co ty chłopku -roztropku wiesz o AK że teraz znowu chcesz się tu przedstawiać za ''autorytet''?
cienki jesteś i tyle...
na to przypomnij tu jak twoi zachowywali się w stosunku do ''Pączusia''
nie przypomnisz bo ty ''znafco historyii '' raczej nie wiesz pojęcia o kim piszę ...;D
napisz ilu to w AK było agentów gestapo...
i nie drąż tematu bo zadam ci jedno ,dwa pytania i podkulisz kitę i umkniesz do norki...;D



Bełkot, w twoim stylu , to i obgadywanie opanowałeś perfekcyjnie , pytania zadawać to sobie możesz dwójce swoich dzieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ty w swoim oszołomstwie zaraz tu pierdniesz o książkach Piątka...


Co do książek , sam się bardzo często powoływałeś na książki Piątka , jak ci wstyd z tego powodu to znaczy że
późno bo późno ale coś zaczynasz kumać jak łatwo dałeś się jego szmatławcom zmanipulować .
Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego , nie polecam , nie na twój ptasi móżdżek .
Miłego wieczoru .

Roszkowski?...to ten od HiT? ...no to teraz nie dziwi mnie twoja ''wiedza''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a nie mówiłem? ;D
ignorant mnie chce pouczać czym była ''filipinka''...
jeszcze raz by do ciebie dotarło ...pisałem o twoich ''filipikach'' a ty zacząłeś jakieś swoje ''wkrętki'' odchodząc od sedna......lawirancie...

nie łżę Lucuś tylko ty znowu przekręcasz to co ci napisałem a nie napisałem -że tak jak to teraz sam piszesz-''tu nigdy nie było demokracji''
sprawdź sobie a nie dopisuj sobie powtórnie swoich pierdów...
napisałem że tutaj ''zawsze była i jest demokracja partyjna''...

więc po co łżesz ?
ja tam mogę być ciemny jak tabaka ale ty jesteś tak ciemny jak dupa Murzyna...
co ty chłopku -roztropku wiesz o AK że teraz znowu chcesz się tu przedstawiać za ''autorytet''?
cienki jesteś i tyle...
na to przypomnij tu jak twoi zachowywali się w stosunku do ''Pączusia''
nie przypomnisz bo ty ''znafco historyii '' raczej nie wiesz pojęcia o kim piszę ...;D
napisz ilu to w AK było agentów gestapo...
i nie drąż tematu bo zadam ci jedno ,dwa pytania i podkulisz kitę i umkniesz do norki...;D



Bełkot, w twoim stylu , to i obgadywanie opanowałeś perfekcyjnie , pytania zadawać to sobie możesz dwójce swoich dzieci .

no widzisz?...już podkulasz kitę...;D

''filipinko''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:34
Jeszcze raz Jasiuniu , miłego wieczoru .
Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:35
popatrz Lucuś ...''krynico wiedzy'' ...już ktoś cię podobnie podsumował skąd ta twoja ''wiedza''...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:38
BEZ TWOICH FĄŁSZYWYCH JAK TY ŻYCZEŃ BĘDZIE MIŁY...
A BĘDZIE JESZCZE MILSZY JAK VEKIĆ ZA GODZINKĘ ROZPOCZNIE I WYGRA -mama nadzieję - MECZ..

TAK ŻE ''BUJAJ SIĘ ''Z TYMI ''ŻYCZENIAMI''
teraz jeszcze tylko wyskoczę do biedry po jakąs Wareczkę lub Reedsika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.