Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:02
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): wtedy wyjaśniłem ci że Filipinka to kiedyś była taka gazeta...


Jak byś znał historię to byś wiedział że filipinka granat produkowany w Polsce w latach 1940 -44 był bardzo skuteczny , ty
robisz dużo " huku " zero efektów twojej paplaniny .






Dopisane 01.08.2024r. o godz. 18:59:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): kiedy ja ci pisałem że od lat tu trwa ''demokracja polityczna ''



Łżesz , zaprzeczałeś że w Polsce nie było i nie ma żadnej demokracji , nazywając mnie demokrata od siedmiu boleści .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:02:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mów w swojej remizie do małych dzieci ...one wszystko łykną ...


Tu się z tobą zgadzam , jesteś mniej kumaty od małych dzieci .
Ciemny jak tabaka w rogu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twój znajomy niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): wtedy wyjaśniłem ci że Filipinka to kiedyś była taka gazeta...


Jak byś znał historię to byś wiedział że filipinka granat produkowany w Polsce w latach 1940 -44 był bardzo skuteczny , ty
robisz dużo " huku " zero efektów twojej paplaniny .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 18:59:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): kiedy ja ci pisałem że od lat tu trwa ''demokracja polityczna ''


Łżesz , zaprzeczałeś że w Polsce nie było i nie ma żadnej demokracji , nazywając mnie demokrata od siedmiu boleści .
Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:02:~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mów w swojej remizie do małych dzieci ...one wszystko łykną ...

Tu się z tobą zgadzam , jesteś mniej kumaty od małych dzieci .
Ciemny jak tabaka w rogu .

Porządek w obejściu zrobiłeś , czy nadal bardak???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:14
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ale to przed laty nie przeszkadzało ci przejść z ''S'' do SW...do popIerania AWS..


Znów łżesz jak bura suka , jak bym był w SW pisałbym o tym z dumą , AWS rządził w koalicji z UW partią Tuska , Balcerowicza i Lewandowskiego , ale stąd ty możesz o tym wiedzieć .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:14:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ponownie z poparcia piSSdzielców przechodzisz do popierania Konfederacji... .



Łżesz piszę zawsze że popieram PiS i coraz bardziej liczę na Konfederacje , obie te partie w przyszłości odsuną od koryta reżim autokraty Tuska i zapobiegną wasalizmowi Polski na rzecz UE i Niemiec , ty niewolnik chętnie będziesz służył niemieckim panom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:16
a nie mówiłem? ;D
ignorant mnie chce pouczać czym była ''filipinka''...
jeszcze raz by do ciebie dotarło ...pisałem o twoich ''filipikach'' a ty zacząłeś jakieś swoje ''wkrętki'' odchodząc od sedna......lawirancie...

nie łżę Lucuś tylko ty znowu przekręcasz to co ci napisałem a nie napisałem -że tak jak to teraz sam piszesz-''tu nigdy nie było demokracji''
sprawdź sobie a nie dopisuj sobie powtórnie swoich pierdów...
napisałem że tutaj ''zawsze była i jest demokracja partyjna''...

więc po co łżesz ?
ja tam mogę być ciemny jak tabaka ale ty jesteś tak ciemny jak dupa Murzyna...
co ty chłopku -roztropku wiesz o AK że teraz znowu chcesz się tu przedstawiać za ''autorytet''?
cienki jesteś i tyle...
na to przypomnij tu jak twoi zachowywali się w stosunku do ''Pączusia''
nie przypomnisz bo ty ''znafco historyii '' raczej nie wiesz pojęcia o kim piszę ...;D
napisz ilu to w AK było agentów gestapo...
i nie drąż tematu bo zadam ci jedno ,dwa pytania i podkulisz kitę i umkniesz do norki...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:20
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): tak że Lucjan ...nie popierduj w kółko to samo bo dobrze wiesz że gdybym się wdał z tobą w dalszą i szczegółową polemikę zaorał bym cię na maxa...;D


Czysty snobizm , nic dodać nic ująć .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:20:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ale widzisz Lucjan ja sobie wszedłem na górę ,odszukałem książkę Kuronia i mogę ci punkt po punkcie ,data po dacie podać przykłady na to co opisywał Kuroń...


Kuroń jest dla mnie tak wiarygodny jak ty , zmienię zdanie jak coś udowodnisz , bełkot to nie dyskusja na argumenty na która jesteś cieńszy niż boluś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ale to przed laty nie przeszkadzało ci przejść z ''S'' do SW...do popIerania AWS..


Znów łżesz jak bura suka , jak bym był w SW pisałbym o tym z dumą , AWS rządził w koalicji z UW partią Tuska , Balcerowicza i Lewandowskiego , ale stąd ty możesz o tym wiedzieć .
Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:14:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ponownie z poparcia piSSdzielców przechodzisz do popierania Konfederacji... .


Łżesz piszę zawsze że popieram PiS i coraz bardziej liczę na Konfederacje , obie te partie w przyszłości odsuną od koryta reżim autokraty Tuska i zapobiegną wasalizmowi Polski na rzecz UE i Niemiec , ty niewolnik chętnie będziesz służył niemieckim panom .

ale z ciebie tłuk...;D napisałem że przeszedłeś z ''s'' do SW
MAJĄC NA MYŚLI TO ŻE ZMIENIŁES TYLKO TYCH KTÓRYCH ZACZĄŁEŚ POPIERAĆ...dotarło?...ty jesteś aż tak bezmyślny by wszystko słowo po słowie tłumaczyć jak dziecku?
to samo jest odnośnie piSSdzielców i Konfederacji...popierasz czy liczysz na kogoś to to samo...

a AWS?...czy to ''akcja solidarność''? ...czy to nie ''piękny Maryjan'' którego ty tak broniłeś podczas jego wakacji w hoteliku Bałtyk?

''wasalizm na rzecz Niemiec''?...no popatrz ty popatrz...
a twojemu bratu nie przeszkadza pracować na niemieckie PKB...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:26
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ty w swoim oszołomstwie zaraz tu pierdniesz o książkach Piątka...


Co do książek , sam się bardzo często powoływałeś na książki Piątka , jak ci wstyd z tego powodu to znaczy że
późno bo późno ale coś zaczynasz kumać jak łatwo dałeś się jego szmatławcom zmanipulować .
Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego , nie polecam , nie na twój ptasi móżdżek .
Miłego wieczoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): tak że Lucjan ...nie popierduj w kółko to samo bo dobrze wiesz że gdybym się wdał z tobą w dalszą i szczegółową polemikę zaorał bym cię na maxa...;D


Czysty snobizm , nic dodać nic ująć .
Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:20:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ale widzisz Lucjan ja sobie wszedłem na górę ,odszukałem książkę Kuronia i mogę ci punkt po punkcie ,data po dacie podać przykłady na to co opisywał Kuroń...

Kuroń jest dla mnie tak wiarygodny jak ty , zmienię zdanie jak coś udowodnisz , bełkot to nie dyskusja na argumenty na która jesteś cieńszy niż boluś .

to nie mój snobizm Lucuś tylko pokaz mojej wiedzy na tle twojego nieuctwa...;D

jak mam ci udowodnić ? ...przedrukować fragmenty książki? :D
mogę podać ci kilka faktów, kilka dat z tym powiązanych ...jak twoi nie tylko Kuroń chronił esbeków,jak pisali listy błagalne by niektórym odpuścić winy...

i co? ..pieprzniesz że to kłamstwa ''lewackie''? ..ze znowu jakiś tam Piątek? ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza