Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:39
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego ,


Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych tzw. HIT???:D:D:D


Tylko tyle wyguglowałeś Jasiuniu , polecam historia i teraźniejszość lata 1980 - 2005 , tu twoją wiedzę można porównać - wiesz tyle co noga od stołu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nasturcja lejkowata niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): wtedy wyjaśniłem ci że Filipinka to kiedyś była taka gazeta...


Jak byś znał historię to byś wiedział że filipinka granat...

No i ty takim granatem zostałeś oderwany od pługa. Ze szkodą dla ludzi myślących .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 19:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Poleciłbym ci książki profesora Wojciecha Roszkowskiego ,


Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych tzw. HIT???:D:D:D


Tylko tyle wyguglowałeś Jasiuniu , polecam historia i teraźniejszość lata 1980 - 2005 , tu twoją wiedzę można porównać - wiesz tyle co noga od stołu .

Dureń. Wszędzie widzi Jasiuniów. Tępy obsesjonat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 19:48
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): popatrz Lucuś ...''krynico wiedzy'' ...już ktoś cię podobnie podsumował skąd ta twoja ''wiedza''...HAHAHAHAHA


Ciebie cały czas od lat podsumują , nie będę przypominał co o tobie piszą , nie chcę zepsuć ci humoru przed spaniem .

Ja się zabawiłem ty popyskowałeś obaj jesteśmy zadowoleni .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:48:

~~ napisał(a): Dureń. Wszędzie widzi Jasiuniów. Tępy obsesjonat.



Jasieńku Kanalio bez wyzwisk nie zaśniesz ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 20:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): popatrz Lucuś ...''krynico wiedzy'' ...już ktoś cię podobnie podsumował skąd ta twoja ''wiedza''...HAHAHAHAHA


Ciebie cały czas od lat podsumują , nie będę przypominał co o tobie piszą , nie chcę zepsuć ci humoru przed spaniem .

Ja się zabawiłem ty popyskowałeś obaj jesteśmy zadowoleni .
Dopisane 01.08.2024r. o godz. 19:48:
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Dureń. Wszędzie widzi Jasiuniów. Tępy obsesjonat.


Jasieńku Kanalio bez wyzwisk nie zaśniesz ? .

jak zwykle...a pomyślałeś że te ''podsumowania'' robią podobni tobie?
a więc jakie to dla mnie może mieć znaczenie?
ty mnie popsuć humor?
za cieniutki boluś z ciebie...;D
ty się ''zabawiłeś''?...ty pokazałeś tylko swoje nieuctwo które chcesz przykryć swoją tanią ironią i ucieczkami od tematu...

a co ?...nie pisałeś tu do kogoś widząc w nim ''Jasiunia''? ;D
obsesjonat to i tak łagodne określenie więc wyluzuj gumę w majtach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasieniek niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 20:18
Truskawkowy boss zaorany . Nic mu nie pozostało jak lizać rany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasieniek niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:11
Teraz się udziela w innym temacie . I tępak myśli że jest nierozpoznawalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:26
Jasiu pośpiewasz o żołnierzach z AK na ich Cześć i Chwałę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.