Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 20:43
~~Cis szary napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowy Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jurek , odpuść sobie pisanie z tym socjopatą , Cis szary to na 100 % wściekły socjopata z DM .
To on nas tak wściekle atakuje , zmienia pismo , zmienia pseudonimy robi z siebie skrzywdzoną ofiarę , ta ofiara losu .




Lucjanie przecież mnie on bawi , wręcz rozśmiesza …
przecież nie trzeba być profesorem ,
wystarczy przeczytać kilka wpisów tego …..
nawet nie mogę określić kogo …
jak uda mi się wyguglować jaki lekarz będzie
odpowiedni dam znać .. hi hi hi



Gdyby on cię tylko bawił i rozśmieszał byś głupku nie reagował. Ale ty kipisz ze złości i musisz to odreagować. Podobnie jest z twoim chorym z nienawiści bratem. Obaj jesteście prostackimi frustratami. A teraz gońcie obaj do tych swoich kancelarii i tam się wyżalcie . Durne kmioty. HihihihihI


Oj nie obrażaj , kancelarię zaszachował sobie Yankes …
Jako pierwszy wygrał proces …
chyba nie jest ci obce z kim ….
jak nie pamiętasz , wyguglować możesz ..
tak przynajmniej ktoś podpowiedział …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 20:44
Oto ona .

,,przestań tu płakać , miotasz się z tematu na temat , obrażasz , ubliżasz , szydzisz z każdego
który nie po twojej myśli pisze , lub czyni …''
To wszystko dotyczy ciebie i twojego brata. Dlaczego o nim piszesz że jesteście wspaniałymi braćmi a innego waszego brata opluwacie gdzie tylko możecie? Na tym polega wasze niby braterstwo?
A poszli wy na xuj .
Za dużo wiem o was bym was chociaż odrobinę szanował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 20:50
~~dawny znajomy napisał(a): Oto ona .

,,przestań tu płakać , miotasz się z tematu na temat , obrażasz , ubliżasz , szydzisz z każdego
który nie po twojej myśli pisze , lub czyni …''
To wszystko dotyczy ciebie i twojego brata. Dlaczego o nim piszesz że jesteście wspaniałymi braćmi a innego waszego brata opluwacie gdzie tylko możecie? Na tym polega wasze niby braterstwo?
A poszli wy na xuj .
Za dużo wiem o was bym was chociaż odrobinę szanował.


Przecież nie oczekiwałem szacunku od
ciebie Przemku , a że wylewny jesteś ,
oznacza to nic innego jak tęsknota za czymś czego nie ma , i nie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 20:53
~~dawny znajomy napisał(a): Oto ona .

,,przestań tu płakać , miotasz się z tematu na temat , obrażasz , ubliżasz , szydzisz z każdego
który nie po twojej myśli pisze , lub czyni …''
To wszystko dotyczy ciebie i twojego brata. Dlaczego o nim piszesz że jesteście wspaniałymi braćmi a innego waszego brata opluwacie gdzie tylko możecie? Na tym polega wasze niby braterstwo?
A poszli wy na xuj .
Za dużo wiem o was bym was chociaż odrobinę szanował.


Uszczknij rąbka tajemnicy , już nie bądź taki tajemniczy , życie uczy , życie to nie bajka ,
twarde reguły …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 20:56
~~dawny znajomy napisał(a): Oto ona .

,,przestań tu płakać , miotasz się z tematu na temat , obrażasz , ubliżasz , szydzisz z każdego
który nie po twojej myśli pisze , lub czyni …''
To wszystko dotyczy ciebie i twojego brata. Dlaczego o nim piszesz że jesteście wspaniałymi braćmi a innego waszego brata opluwacie gdzie tylko możecie? Na tym polega wasze niby braterstwo?
A poszli wy na xuj .
Za dużo wiem o was bym was chociaż odrobinę szanował.


Dużo wiesz ???
nie ośmieszaj się dziecino…
pofruwaj jeszcze w chmurkach …
nie zapomnij skrzydeł rozpostrzeć…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:04
Kontakt z wami to samo zło. To kłopoty w przyszłości . Nikt normalny nie chce z wami kontaktu. Janusz jest dla was zadrą której się nie pozbędziecie a która was boli stąd te potoki żółci która was zalewa i którą tu wylewacie . Dzisiaj każdy się będzie wstydził przyznać że kiedyś was znał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Żurawka niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:19
janusz faktycnie jest zadrą , poznali sie na nim wszyscy ,także własciciecle tego portalu , dlatego dostał kopa bez mozliwosci powrotu

sliski typ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:31
~~dawny znajomy napisał(a): Kontakt z wami to samo zło. To kłopoty w przyszłości . Nikt normalny nie chce z wami kontaktu. Janusz jest dla was zadrą której się nie pozbędziecie a która was boli stąd te potoki żółci która was zalewa i którą tu wylewacie . Dzisiaj każdy się będzie wstydził przyznać że kiedyś was znał .


To co to takiego nawyprawialiśmy …?
można to gdzieś wyguglować..?
nie ośmieszaj się dzieciaczku …
porażki są bolące ..
żyj lepiej swoim życiem , piszesz o żółci wylewającej się potokami ….
prawda jest nieraz boląca …
lecz lekarstwo jest jedno, odczep się od cycka i żyj swoim życiem …
nie przejmuj się aż tak poważnie tą ZADRĄ..
poznałem go osobiście …
zwykły starszy pan /emeryt uzupełnił sobie lukę , kiedyś poświęcana pracy , dzisiaj guglowanie i przeglądanie prasy …
Ach zapomniał bym o wymądrzaniu się ..
ale to szczegół…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza