Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~dawny znajomy niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Co nawyprawialiście? Wy dobrze wiecie. Ja też dobrze wiem. Ja starszy pan a wy to zapewne młodzieńcy.

Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Taki że wiem że jesteście staruchami . Sprawdź jeden drugi swój pesel.

Staruch pozdrawia starszego Pana i milej niedzieli życzy .


Będzie miła jak przestaniesz tu jątrzyć i obrażać ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:57
Sukces: pomogliśmy uwolinić zachodnich więźniów w Rosji a Andrzej Poczobut (nasz rodzImy opozycjonista) nadal siedzi bo polski rząd nie jest zainteresowany jego uwolnieniem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~2 niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:59
Niemcy wydają książkę w której oskarżają Polskę o Holocaust
"już 6 sierpnia ma ukazać się w Niemczech książka Grzegorza Rossolińskiego-Liebe, która już ostatecznie oskarża Polskę o udział w Holokauście. O pracy „Polscy burmistrzowie i Holokaust. Okupacja, administracja i współpraca” portal wPolityce.pl pisze jako pierwszy, dysponując treścią całej książki."
Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Premier milczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3 niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 9:01
Wraca pomysł aby straż miejska zamiast zająć się tym co się dzieje w miastach ponownie stała się maszynką do ściągania pieniędzy z kierowców czyli fotoradary dla Straży Miejskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny jego znajomy niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 9:04
Nie dajcie się złapać na lep staruchowi. Teraz życzenia a za chwilę wyzwiska i słowa pełne fałszu i jadu. Wiem cos o tym . A gotów i o was założyć temat. Paskudny ,toksyczny typ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~4 niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 9:05
Szwedzki sąd zabrał polskiej rodzinie dzieci co przyklepała polska sędzina. Starsza córka państwa Klamanów poskarżyła się gdy mieszkali w Szwecji że rodzice znęcają się nad nią (zabierali telefon, kazali sprzątać pokój) czemu zaprzeczało pozostałe rodzeństwo i co potwierdzili biegli. Jedno dziecko zostało zabrane przez szwedzkich urzędników, z pozostałymi rodzice wrócili do Polski gdzie polska sędzina nakazała przekazanie pozostałych 3 dzieci urzędnikom szwedzkim.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych ani Ministerstwo Sprawiedliwości nie widzą podstaw do podważenia tego wyroku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 9:10
A co w tym dziwnego? Żona Zelenskiego handlowała dziećmi wiedząc że trafią w ręce zachodnich pedofilów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2024r. o 9:24
~~dawny znajomy napisał(a): Będzie miła jak przestaniesz tu jątrzyć i obrażać ludzi.


Dawny znajomy napisał :

Lucjan , syfu jaki masz w mieszkaniu to przez okna nie widać ale w obejściu już tak .
Przyjezdni w Ocicach to wszyscy syfiarze , tacy jak ty . Do roboty lumpie .

Robię co już napisałem zrzuty ekranu obelg " dawnego znajomego " , uważasz że powinienem się wziąć do
roboty i wykorzystać te zrzuty ? , może masz rację , przemyślę twoją propozycję .


Dopisane 04.08.2024r. o godz. 09:15:

~~dawny jego znajomy napisał(a): Nie dajcie się złapać na lep staruchowi. Teraz życzenia a za chwilę wyzwiska i słowa pełne fałszu i jadu. Wiem cos o tym . A gotów i o was założyć temat. Paskudny ,toksyczny typ.



Dzięki że się ujawniasz , kolejny zrzut ekrany .



Dopisane 04.08.2024r. o godz. 09:24:

Poprawka , Lucjan ..........przyjezdni pomyślą że wszyscy w Ocicach to syfiarze , tacy jak ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza